Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space również na PC

15 postów w tym temacie

Druga część? Wydaje mi się że nie poprzestaną na 2-3 częściach:)
Niby EA produkuje tasiemce i inne produkty dla mas ale pieniądze z tej sprzedaży idą na właśnie takie gry "nietasiemcowe i nie dla mas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super również na PC chętnie pogram w tą gierkę ale zaraz po premierze pewnie ogłoszą że już w czasi prac na "jedynką" robiła inna firma "dwójkę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku dziwu pierwsze części serii od EA były zawsze niesamowite, a dalej to zazwyczaj było tylko w dół........ ;P

W sumie też, będziemy mieć jakiś porządny Sci-fi horror, ten może będzie bardzo dobry. (pomijam Area51, średnio wyszedł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA poszło po rozum do głowy i przypomniało sobie, że ja mam tylko PC, więc wydaje grę również na tę platformę. Proste. :)
Zapowiada się smakowicie - lubię taką rzeź kosmicznych niewiniątek...

20080117165107

20080117165115

20080117165122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie, mam tylko nadzieję, że EA nie będzie za mocno ingerować w produkcję tego tytułu i wreszcie wydadzą grę taką jak Crysis. Czyli świetną, a przecież w produkcję tego drugiego tytułu panowie z EA nosa nie wściubiali zanadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.yougamers.com/news/21156_dead_space_system_requirements/
Minimalne wymagania :)

* Processor Speed: 2.8GHz
* Operating System: Windows XP, Windows Vista
* System Memory: 1GB RAM
* Hard Drive Space: 7GB
* Video: 256MB DirectX 9.0-compatible NVIDIA GeForce 6800 or ATI Radeon X1600 Pro video card with Shader 3.0 support
* Drive: DVD-ROM
Ja mam Quada Q6600 podkręconego do 3GHz, SLI (2x) Asus Geforce 9600GT, 4 GB DDR2, więc "raczej" mi pójdzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować