Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Hmm, wasz też tak często wywala?
Mnie wywaliło już z 7 razy, a dzisiaj sobie rozmawiałem z miłym Czechem, aż tu bum i mnie nie ma.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 16:19, Budep napisał:

Hmm, wasz też tak często wywala?
Mnie wywaliło już z 7 razy, a dzisiaj sobie rozmawiałem z miłym Czechem, aż tu bum i
mnie nie ma.. :/

Mnie od wczorajszego popołudnia co chwilę (ok. 1-2 rundy) wywalało, chociaż teraz jak grałem to rozłączyło mnie dopiero po jakichś 6 rundach może po prostu obecna wersja gry ma jeszcze jakieś problemy z połączeniem, w końcu to beta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 16:19, Budep napisał:

Hmm, wasz też tak często wywala?
Mnie wywaliło już z 7 razy, a dzisiaj sobie rozmawiałem z miłym Czechem, aż tu bum i
mnie nie ma.. :/



problem globalny. Mam tak samo, co kilka/kilkanaście rund mnie rozłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :) Wiecie może, gdzie, i czy, można zrobić taką sygnaturę ze swoim bohaterem? Widziałem kilka na stronie Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 17:49, plada napisał:

To znowu ja :) Wiecie może, gdzie, i czy, można zrobić taką sygnaturę ze swoim bohaterem?
Widziałem kilka na stronie Battlefielda.


Ja mam taką (nie moge jej tutaj umieścić ale wyślę ci linki do forum):
Tu mój temat i moja słitaśna sygnaturka (nick BobBudowniczy) http://play.battlefield-heroes.com/forum/showthread.php?tid=17813

A tu już konkret "hał its mejd":
Najpierw odpalasz grę i musisz "przygotować" herosa do fotki - można albo tego nie robić, albo 2 sposoby:
1. "Chciałbym mieć takie ciuchy" - ubierasz (w sklepie) kolesia w ciuchy za Bf by poszpanować na forum.
2. "Popatrz jaka słodka mina" - wchodzisz do sklepu, zakładka "emotki" - wybierasz jakąś i klikasz na nią - koleś wykona gest...
I po wybraniu którejś z metod klikasz "Play Now".
Wychodzisz z gry, i w folderze gry np. c:\BfH\mods\ znajduje się obrazek o nazwie "mugshot". To zdjęcie twojego bohatera wykonane w momencie kliknięcia "Play Now".
Teraz wchodzisz tutaj: http://tnij.org/dacd, wypełniasz wszystkie dane i podajesz link do "mugshot`a". Sygnaturka zapisze się na twoim komputerze.
Z umieszczeniem jej na forum też jest trochę zabawy, bo sygnatur nie można podawać "z dysku" tylko trzeba "z neta". W takim wypadku wchodzisz na forum i piszac posta wklejasz jako załącznik twoją sygnaturkę. Po opublikowaniu posta kliknij na załącznik. Otwórz sobie w drugim okienku twój profil i wejdź do "sygnatury" - tam podaj adres załącznika ze strony i voila ;).
Uff, trochę to zawiłe, ale jak będziesz miał jakiś problem to pisz tu, albo jeżeli masz xfire to dodaj mnie do znajomych: MajorMorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, 12lvl nastał:) Macie jakiś sposób na robienie killi za pomocą samolotu? bo mam teraz misje zeby ustrzelic 5 osob i zdobyc 750pktów. Punkty zdobyte ale z osobami gorzej, zaledwie 1. zauwazylem ze zrobienie tzw kamikadze i rozwalenie kogos nie dodaje killi. i nie mam pomyslu jak tu to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 21:05, Citkowsky napisał:

No panowie, 12lvl nastał:) Macie jakiś sposób na robienie killi za pomocą samolotu? bo
mam teraz misje zeby ustrzelic 5 osob i zdobyc 750pktów. Punkty zdobyte ale z osobami
gorzej, zaledwie 1. zauwazylem ze zrobienie tzw kamikadze i rozwalenie kogos nie dodaje
killi. i nie mam pomyslu jak tu to zrobic.


Też miałem ten problem, bo wingclipy się nie liczą :/. Ale jest jedna rzecz - liczą się pasażerowie pojazdu - więc poluj na jeepy i samoloty które przewożą pasażerów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko. Chcialem sobie z brejdakiem pograc razem na tym samym serwerze tyle, ze on ma 1lvl a ja 12lvl. biore na stronie głownej join friend i wpisuje nick brejdaka ktory juz siedzi na serwerze i pojawia sie taki błąd: west_error_joinfriend__error 3 . o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 21:57, Citkowsky napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Chcialem sobie z brejdakiem pograc razem na tym samym serwerze
tyle, ze on ma 1lvl a ja 12lvl. biore na stronie głownej join friend i wpisuje nick brejdaka
ktory juz siedzi na serwerze i pojawia sie taki błąd: west_error_joinfriend__error 3
. o co chodzi?


O to iż serv jest pełen ;P Z komunikatami są problemy jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 22:04, Xsaw napisał:

> Jeszcze jedno pytanko. Chcialem sobie z brejdakiem pograc razem na tym samym serwerze

> tyle, ze on ma 1lvl a ja 12lvl. biore na stronie głownej join friend i wpisuje nick
brejdaka
> ktory juz siedzi na serwerze i pojawia sie taki błąd: west_error_joinfriend__error
3
> . o co chodzi?

O to iż serv jest pełen ;P Z komunikatami są problemy jakieś.



ciągle wywala ten błąd. eh to, chyba sobie nie pogram na jednym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 00:04, Citkowsky napisał:

ciągle wywala ten błąd. eh to, chyba sobie nie pogram na jednym serwerze.


No z graniem na jednym serverze to jest problem w BF Heroes,podczas dwóch dni (tyle mam klucz do BFH) to z Gogiellem chyba tylko z 2 razy udało mi sie zagrać pomimo ciągłych prób. Tak wiec wyszukiwanie kumpli i serverów sux :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagra ktoś? Ja grałem z mskarpetą i się udało za 1 razem wbić razem :D

Teraz gram z pewnym Czechem xD

Może by ktoś zagrał? Zawsze to raźniej z kimś pojeździć dżipkiem bądź siedzieć na skrzydle samolociku :PP

Mój nick Budep, wpiszcie,może się uda XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 10:51, Zauri napisał:

cche cie dodaj, ale pokazuje mi ze ni ma takiego czleka :P

Bo mnie o 10:51 nie bylo w grze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrr... Czekałem 2 tygodnie na klucz, dostałem mail, załatwiłem formalności, ale pogubiłem się przy pobieraniu. :| Mam updatera w dodatkach, ale z niewiadomych przyczyn stanął(updater! :P) i nie mogę go zmusić do dalszego pobierania. Wie ktoś ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 16:42, Outlander-pro napisał:

> zastanawia mnie jedna rzecz, otóż zmiana ubrania wpływa na coś oprócz wyglądu?

Niet, to nic poza estetyką nie zmienia ;)

Tak jak myślałem, w sumie to nawet dobrze;)
Grał ktoś teraz? takie lagi są, że ledwo daję się biegać, żeby na ścianie nie wylądować, mam nadzieję, że to tylko chwilowe bo grać to na razie nie idzie (przynajmniej na tych serwach, na których ja grałem)
btw. stuknął mi 9 level;p
EDIT. Blackbeard ->
usuń grę z firefox'a/ie i dysku i zainstaluj od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 14:40, IceCent napisał:

> > zastanawia mnie jedna rzecz, otóż zmiana ubrania wpływa na coś oprócz wyglądu?

>
> Niet, to nic poza estetyką nie zmienia ;)
Tak jak myślałem, w sumie to nawet dobrze;)
Grał ktoś teraz? takie lagi są, że ledwo daję się biegać, żeby na ścianie nie wylądować,
mam nadzieję, że to tylko chwilowe bo grać to na razie nie idzie (przynajmniej na tych
serwach, na których ja grałem)
btw. stuknął mi 9 level;p
EDIT. Blackbeard ->

usuń grę z firefox''a/ie i dysku i zainstaluj od nowa, a jeśli dalej nie będzie się instalować to napisz na forum gry: http://play.battlefield-heroes.com/forum/forumdisplay.php?fid=81;)

EDIT. kur... już drugi raz chciałem z edytować post a napisałem kolejny;/... nie wiem czy nie moge w dobry button trafić czy co... sorki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować