Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Widzę, ze nie tylko ja mam problemy z wychodzeniem gry. Za każdym razie jak chce wyłączyć BH, to zawsze przez ctrl+alt i delete, bo jeżeli próbuję normalnie to muszę potem wciskać reset (choć czasami się wyłącza jak należy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna (przedprzedwczoraj) zacząłem grać w BF : Heroes. Mam pytanie, w sumie nie związane z rozgrywką : otóż jak nabyć te tytuły, tzn. Jak się najedzie na jakąś postać(gracza) wyświetla się np. General, Sergeant(nie wiem czy to tak sie pisze) ? ? ? Mam 6 lvl, klase Commando( na GS mam inaczej, ale założyłem nową postać). Czy te tytuły trza kupować za BattleField Points ? ? ? Czy może to zależy od lvl ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 09:16, Greebo4 napisał:

Od 10 lvlu zbierasz punkty prestiżu, które przekładają się na rangę. Im więcej prestiżu
uzyskasz tym wyższą dostaniesz rangę.


Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 08:12, konio1073 napisał:

Witam. Od niedawna (przedprzedwczoraj) zacząłem grać w BF : Heroes. Mam pytanie, w sumie
nie związane z rozgrywką : otóż jak nabyć te tytuły, tzn. Jak się najedzie na jakąś postać(gracza)
wyświetla się np. General, Sergeant(nie wiem czy to tak sie pisze) ? ? ? Mam 6 lvl, klase
Commando( na GS mam inaczej, ale założyłem nową postać). Czy te tytuły trza kupować za
BattleField Points ? ? ? Czy może to zależy od lvl ? ? ?


Np jak gram Gunnerem i cały czas koszę ludzi z MG to zdobywam ogólnie rangi za te zabójstwa ;)
Tak jak kolega pisze wyżej od 10 lvl to wszystko działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Czyli, że jak gram Commando, to trzeba dobić 10 lvl, później pokosić ze snajpery i z Konrad`s Knife( mój nóż!! !;) ) jakichś n00bków, których pełno jest na serwerach i będe miał jakąś rangę ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:02, Ostrowiak napisał:

Pięć.

Victory Village, Seaside Skirmish, Buccaneer Bay, Riverside Rush i Coastal Clash


Buccaner Bay rządzi ! ! ! Nie ma lepszej mapy dla snajpera z zatrutym nożem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:10, Ostrowiak napisał:

Snajper z nożem? Co to? Rzuca ostrzem na odległość? :O

Spoiler

Zwyczajowo na takiego mówi się Cloaker, albo normalnie, Commando



W sumie chodziło mi o to, że ja na odległość walę ze snajpery, aby potem (jeśli wrogów będzie zbyt dużo)uciec włączyć niewidzialność i zadźgać chamów nożem zatrutym :). O dziwo, ta "taktyka" nigdy mnie nie zawiodła, przynajmniej na tej mapie.

PS. Jaki masz nick i jesteś w

Spoiler

Royal czy w National

? ? ? Bo może graliśmy razem, bądź ja killłem ciebie, lub ty mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie pytanie dotyczące tych punktów prestiżu, a mianowicie gdzie można sprawdzić ile się ich ma i jaką rangę (?) posiadamy? Dość dawno nie grałem, ale gdy dziś włączyłem grę jakoś nie zauważyłem informacji o ww. sprawach. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 14:07, deif33 napisał:

Ja mam właśnie pytanie dotyczące tych punktów prestiżu, a mianowicie gdzie można sprawdzić
ile się ich ma i jaką rangę


Na stronie swojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:50, konio1073 napisał:

Heej ! ! ! Dobiłem 7 i pół lvl, 2 poziom Zatrutego Noża i nowa snajpera :). Z 26 nowych
killi i tylko 5 "dedów" :)

Phi, ja gunnerem lvl 1 robiłem nie takie rzeczy (to dlatego sobie go odpuściłem na jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze na takim serwerze nie grałem. Po prostu coś pięknego. Poezja normalnie. :) A jakie były nagrody na zakończenie gry to już wolę nie pisać. :)

20091124202622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 20:27, Elminster napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze na takim serwerze nie grałem. Po prostu coś pięknego.
Poezja normalnie. :) A jakie były nagrody na zakończenie gry to już wolę nie pisać. :)


He, 500 ticketów.. znam ten ból :) Parenaście postów wcześniej dodałem swój wynik z takiego serwa, oczywiście to był wynik po 1/3 meczu, bo całego to po prostu nie da się rozegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować