Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2009 o 20:11, cubbek napisał:

Wow, no to poszaleli z prezentem świątecznym... AŻ 1000 VP, no normalnie padłem
ze szczęścia o_O


A ja za to posikałem się ze śmiechu :D Ja bym zrozumiał jakby to było 1000, ale BF ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:11, cubbek napisał:

Wow, no to poszaleli z prezentem świątecznym... AŻ 1000 VP, no normalnie padłem
ze szczęścia o_O

Dają każdemu 1000 VP ? ? ? Starczy na tydzień z Tank Buster.....

PS Żalowo, że zrobili z 1 tyg. 1 dzień, a z miesiąca - 3 dni :( :( :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to bajer jest, że być może BF będziemy w stanie zakupić za pomocą Sms''sa. Wystarczy wejść na forum i zobaczyć, które państwo najbardziej prosi o taką usługę : D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sam się dopinam do tego w razie co :P W takim Toribashu nie kupiłbym sobie boosta, gdyby nie możliwość kupna przez SMS. Bo przecież z paypalem to nie wiadomo, a i w moim przypadku starszym trzeba mówić... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 15:44, Osiol napisał:

Za to bajer jest, że być może BF będziemy w stanie zakupić za pomocą Sms''sa. Wystarczy
wejść na forum i zobaczyć, które państwo najbardziej prosi o taką usługę : D.

Również się dopinam. Podaj linka w którym wątku na forum. Ale ile to będzie kosztowało. Chyba z 50 zeta za 700BF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie wróciłem do gry - i mimo tych zmian gra wciąż świetna. Nowa mapa z wiatrakiem jak najbardziej przypadła mi do gustu, zaś system dostosowywania doświadczenia - działa, bo tak jakoś trafiłem, że przez kilka ostatnich meczy mój 7lv National Gunner był najlepszy. A wrogich komandosów z nożami całkiem miło się fraguje, choć gorzej, jak z tych swoich snajperek walą, gdy walczysz z innym :/ Fajna promocja z 1000 VP, choć nie ma na co wydać, najwyżej na plastry, gdy będzie trzeba. Jedyną zaletą obecnego stanu jest to, że za BF z bety jeszcze udało mi się kupić na stałe bazookę (tę zwykłą, bo widzę, że szał ciał nastąpił i sprzedają za prawdziwe pieniądze jakieś ozdobne bibeloty - coś jak "11" na fotce :/) i nie trzeba wydawać co tydzień.
Najbardziej rozwaliła mnie epicka walka z tej nowej planszy z miasteczkiem i tymi "fosami" - na początku meczu team epicko rusza w grupie, gunnersi po kolei odpadają przyspieszacze, by później hurtem zdobywać flagi i dojść aż pod bazę wroga, stając mur nie do przebicia dla wrogich zabójców. I wygrana niemalże 40-0. Przed chwilą udało mi się jeszcze zgarnąć najlepszy wynik z 16 zabójstwami i 2k punktów - może i inni mają tak co mecz, ale ja gram po kilkumiesięcznej przerwie od wczoraj, na myszce laptopowej za 30 zł i bez podkładki, więc jest różnica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jakieś


Kiedyś ktoś napisał że za free się dostawało jakieś Orzełki i Papugi, a ja nic takiego nie miałem a mimo to w tym czasie grałem.

Ale sprawdzę czy na serio 1000 VP się dostajne jak nic nie dostanę :p to sądze że mnie w bakona robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2009 o 17:03, Pablo1989 napisał:

Ale sprawdzę czy na serio 1000 VP się dostajne jak nic nie dostanę :p to sądze że mnie
w bakona robią.


Widocznie, nie włączyłeś opcji, żeby ci wysyłali prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 17:45, Markush napisał:


> Ale sprawdzę czy na serio 1000 VP się dostajne jak nic nie dostanę :p to sądze że
mnie
> w bakona robią.

Widocznie, nie włączyłeś opcji, żeby ci wysyłali prezenty.

A gdzie to włączyć ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 18:22, konio1073 napisał:

A gdzie to włączyć ? ? ?

Po zalogowaniu się na stronie gry, na gorze strony widać nazwętwojego konta. obok masz przycisk "More". Rozwijasz nim opcje dotyczące konta. Wybierasz wśród nich Player Profile Page. Klikasz na opcję "Edit my account" i przenosi cię (swoje hasło powienieś pamiętać:) na stronę ustawień. Tam masz prę opcji dot spraw kontaktowych. Wśród nich "Update Email Preference" Zaznaczasz,ze chcesz dostawać od EA dżze porcje spamu -a wśród nich kody na bonusy- i klikasz na przycisk "Update" pod tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 19:05, zadymek napisał:

> A gdzie to włączyć ? ? ?
Po zalogowaniu się na stronie gry, na gorze strony widać nazwętwojego konta. obok masz
przycisk "More". Rozwijasz nim opcje dotyczące konta. Wybierasz wśród nich Player Profile
Page. Klikasz na opcję "Edit my account" i przenosi cię (swoje hasło powienieś pamiętać:)
na stronę ustawień. Tam masz prę opcji dot spraw kontaktowych. Wśród nich "Update Email
Preference" Zaznaczasz,ze chcesz dostawać od EA dżze porcje spamu -a wśród nich kody
na bonusy- i klikasz na przycisk "Update" pod tekstem.


Dzięki. Właśnie nie wiedziałem czy te opcje są na stronce, czy na samej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz. A mianowicie mam 26 lvl jakieś 1.911.000 expa, a mimo to nie jestem w rankingu tysiąca gunnerów z najwyższą liczbą expa :-/ (ostatnie miejsce to jakieś 1.890.000 expa. O co chodzi? Jak ktoś chce sprawdzić to mam nick ZenekPr0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 19:05, zadymek napisał:

> A gdzie to włączyć ? ? ?
Po zalogowaniu się na stronie gry, na gorze strony widać nazwętwojego konta. obok masz
przycisk "More". Rozwijasz nim opcje dotyczące konta. Wybierasz wśród nich Player Profile
Page. Klikasz na opcję "Edit my account" i przenosi cię (swoje hasło powienieś pamiętać:)
na stronę ustawień. Tam masz prę opcji dot spraw kontaktowych. Wśród nich "Update Email
Preference" Zaznaczasz,ze chcesz dostawać od EA dżze porcje spamu -a wśród nich kody
na bonusy- i klikasz na przycisk "Update" pod tekstem.

Hey, gdzie te kody mają mi przyjść ? ? ? Zrobiłem tak jak radziłeś chyba trzy dni temu, a do teraz na mojej poczcie nic :/ (mam poczte na wupe.peel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 10:57, konio1073 napisał:

/.../


Zmieniłeś ustawienie za późno. Najpierw wysyłali maile, a potem Ty zgodziłeś się na to, żeby mogli je przysyłać. Nie martw się - ja tym sposobem ominąłem ze 2-3 eventy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 12:13, Jackaloppe napisał:

> /.../

Zmieniłeś ustawienie za późno. Najpierw wysyłali maile, a potem Ty zgodziłeś się na to,
żeby mogli je przysyłać. Nie martw się - ja tym sposobem ominąłem ze 2-3 eventy. :)

To znaczy, że trzeba poczekać ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:54, konio1073 napisał:

/.../


Nie, to znaczy, że niestety 1000 VP już nie dostaniesz. Wybacz kolego, innym razem. Takie eventy odbywają się co jakieś 2-3 miesiące. Jeszcze przyjdzie na Ciebie kolej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:54, konio1073 napisał:

To znaczy, że trzeba poczekać ? ? ?

Jak chcesz 1000VP, kapelusz i czerwony nochal, to przepisz kody z tego obrazka w REDEEM CODE na stronie
http://cdn.battlefieldheroes.com/uploads/1/Newsletter_2009_December.jpg
Wszystko widoczne jak na dłoni, a ja dalej nie dostaję maili z newslettera.


Jackaloppe

Dnia 13.12.2009 o 13:54, konio1073 napisał:

Nie, to znaczy, że niestety 1000 VP już nie dostaniesz. Wybacz kolego, innym razem. Takie eventy odbywają się co jakieś 2-3 miesiące. Jeszcze przyjdzie na Ciebie kolej. ;)

Sorry ale pierfandzolisz, to że nie zapisał się do updatów nie znaczy, że nie może skorzystać, ponieważ wszystkie kody są takie same dla wszystkich - wiem, bo zapytałem na forum i dostałem odpowiedź, a Ty siejesz domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować