Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Ja mam obecnie commando na 15 levelu którym już nie gram, soldiera na 11 levelu którym grałem tak trochę, a teraz właśnie wymiatam gunnerem który ma 7 level.

A teraz całkiem z innej beczki: Wchodzę sobie na swój profil aby obejrzeć moich wojowników, a tu nagle widzę.... 21 zaproszeń po znajomych. Dobrze, że nie widzieliście mojej miny. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.............

W ogóle tu się dziwne rzeczy dzieją po dodaniu tych nowych opcji i statystyk. Okazało się np. ,że mam 49 fanów. W życiu bym nie przypuszczał czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 12:41, Elminster napisał:

Jak wymiatasz tak tym commando to możesz czasami mieć tyle fanów. :P



nie grałem ze 3 tygodnie w tą grę w ogóle więc nie wiem skąd to się tyle fanów narobiło. To ciekawe co będzie jak znowu wrócę do grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 12:48, Citkowsky napisał:

nie grałem ze 3 tygodnie w tą grę w ogóle więc nie wiem skąd to się tyle fanów narobiło.
To ciekawe co będzie jak znowu wrócę do grania:)


Ci fani to są nieprzyjęte przez ciebie zaproszenia, kidy w grze ktoś kliknie na ciebie, aby był twoim znajmkiem to tylko dla niego jesteś znajomym a ty go nie masz w znajomkach, dlatego teraz wprowadzili na stronie akceptowanie zaproszeń... Przynajmniej tak mi się zdaje, bo miałem też coś koło 40 fanów, i jak policzyłem zaproszenia to było tyle samo.

A tak z innej beczki to przed chwilą w meczu był wynik 0-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak wprowadzili, że po zestrzeleniu ostatniego ticketa, runda trwa jeszcze 5 sekund.
Ja mam fanów 50 kto da więcej.
A forum BFH Polska zostało połączone z BattlefieldZone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:26, Sebuuu98 napisał:

Mam pytanko. Czy stroje Ninja są jeszcze dostępne.? Czy one były tylko do kupienia we
wrześniu.?


Tylko we wrześniu. Te limitowane edycje są tylko na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 19:54, Markush napisał:

Tylko we wrześniu. Te limitowane edycje są tylko na miesiąc.


Szkooda ;/. A chciałem sobie z commando zrobić ninja z nożykiem ;[[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Ostatnio znudziła mi się gra moim soldierem 17 lvl i zacząłem grać gunnerem. Mam w związku z tym kilka pytać. Jaki skill rozwinąć po wymaksowaniu Hero Shield? Co daje ta umiejętność podczas której z pod nóg Gunnera wylatuję takie żółte błyskawice? Z jakiej broni najlepiej korzystać? Aktualnie używam tego karabinu co jest najbardziej szybkostrzelny ale nie wiem czy to dobry wybór. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błyskawice - poprawa celności karabinu

Masz jeszcze przyspieszenie na kilka osób, rzut beczką (mocne! )no i bąbel konwertujący granaty, rakiety itepe w HP

IMHO dla gunnera-tanka przydatna jest beczka, dla łowcy fragów błyskawice + przyspieszenie, natomiast bąbla mało kto używa, bo zazwyczaj mało ludzi strzela w innych rakietami, a rzut granatem solda to na polu bitwy ostatnimi czasy rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

Pozwolę sobie nieco rozwinąć wypowiedź kolegi Ostrowiaka.
Jeśli chcesz być fragerem, który nie będzie sie zbytnio narażał na ostrzał to radzę wybrać long range MG i do tego "błyskawice" a z tarczą dać sobie spokój (jeśli dużo wypakowałeś w tarcze to reset zrób). Wtedy stoisz sobie daleko i praktycznie działasz jak snajper.

Jeśli jednak wolisz grać tak na "alleluja i do przodu" to przyda się wymaksowany Leg it i tarcza, do tego albo dwa short range pompy, lub ta lepsza short range pompa i właśnie szybkostrzelny karabinek.

I eat granades przydaje się tylko jeśli grasz w wieżyczce czołgowej, zjadasz przyczepione tnt, bądz rakiety lecące w twoją stronę, a raczej w stronę czołgu.

Ew. jest też jeszcze jedna możliwość: granie podstawowym MG (IMO najlepszym), do tego beczółka i tarcza, jest to takie najbardziej uniwersalne.

Trudno powiedzieć, który taktyka dla gunnera jest najlepsza, bo wszystkie się sprawdzaja, ale w różnych sytuacjach, jeśli chcesz być takim solomasterem to wybierz, albo pierwszy zestaw, adź ten ostatni.

Ostrowiak
- rzucanie granatów nie było nigdy popularne, jedynie na początku w pierwszej fazie closed bety ludzie latali ze spamem, mało kto z bombką. Teraz natomiast bardzo popularny jest BB wśród soldierów. A szkoda, bo bardzo klimatyczne jest rzucanie takich pojedynczych granatów, nie mówiąc juz o tym, że to bardzo potężna broń jest jeśli umie się tym rzucać. 120 obrażeń piechotą nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę entuzjasta MG podstawowego! Słuszne, słuszne.

Mi osobiście starcza tarczka, podst MG i szczelba shortka, reszta skilli to support w zależności od kaprysu.

Piterixor - kup sobie koniecznie najlepszych bandaży z 50 użyć, nie zawsze ktoś jest w stanie podleczyć a po cieżkim duelu warto mieć dużo hp na szturm z teamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 21:32, Ostrowiak napisał:

Widzę entuzjasta MG podstawowego! Słuszne, słuszne.


Nie tyle co entuzjasta podstawowego MG co każdej podstawowej broni prócz shotguna (zamiast fast short mogliby zrobić fast moderate). I podstawowy SMG jak i snajperka są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w wakacje grałem w BF H i wbiłem 13 lvl commando i ostatnio mi się nudziło ,więc postanowiłem odpalić BF-a ,po tym jak miałem formata ... I mam problem z tym,że do mapy mi nie chce wejść i te wszystkie Store,Stuffy itp. się bardzo wolno ładują oraz przycinają mocno.BO kiedyś było ok..a Jak można zrobić żeby się tak się nie przycinało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 13:08, Markush napisał:

/...ciach.../

Na początek to reinstall, a jeśli to nie pomoże to nie wiem, ale zazwyczaj reinstall
pomaga w podobnych problemach

Dobra reinstalka pomogła.Dzięki.

W ogóle jeszcze zapytam ,możliwość zmiany e-maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem trochę u kuzyna i zobaczyłem, że po jakimś czasie wbiłem coś takiego jak Prestige, a u innych graczy widziałem jakiś podpis pod nickiem. Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:28, Baluk25 napisał:

Ostatnio grałem trochę u kuzyna i zobaczyłem, że po jakimś czasie wbiłem coś takiego
jak Prestige, a u innych graczy widziałem jakiś podpis pod nickiem. Wtf?

Też jestem zdziwiony,np. ktoś miał pod nickiem ...
... -nick
[Boss]
Coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować