Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Niestety po reinstalancji problem się powtarza,dosyć długo się ładuje BF H ,postać którą wybierasz ma takie "kartoonowe ruchy" tak jak by się ciągle lagowały,jak się wchodzi muszę czekać ok 4-3 minuty ...Ma ktoś rozwiązanie na ten problem? Bo kiedyś było niczyn perfekt postać miała ruchy w menu jakie powinna mieć np. my stuff itp. szybko się pokazywało,kursor nieco mocniej laguje przy braniu broni,umiejętności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 19:24, Ostrowiak napisał:

Zmniejsz wymagania i sprawdź swój internet, powinien być stabilny i w miarę szyki (radiówki
odpadają).

Mam kablówkę 512mb. W jaki sposób zmniejszyć wymogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opcjach, jeżeli to też nie pomoże... pełna defragmentacja dysku może coś da, poukładane pliki nie mają tendencji do psucia się. Format wcale sprawy nie poprawił, ale być może zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 17:47, Sebuuu98 napisał:

Zadam pytanie. Być może oczywiste i głupie. Ale...
Jak się usuwa postać.? xDDD.


To nie jest na chwile obecną nie możliwe jak to Ostrowiak napisał, to jest nie możliwe, nie było i nie będzie. Przynajmniej tak pisał Goodman, czy ktoś tam z DICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 18:50, Markush napisał:

To nie jest na chwile obecną nie możliwe jak to Ostrowiak napisał, to jest nie możliwe,
nie było i nie będzie. Przynajmniej tak pisał Goodman, czy ktoś tam z DICE.


Oooo. To nie fajnie. ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 19:52, Markush napisał:

Żal ci dziesięciu sekund życia na założenie nowego konta?


Nie... Po prostu zacząłem grać na tym to i skończę grać na tym. Wkońcu jedna niepotrzebna postać to nie koniec świata ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz chyba w tym momencie zakończyłem swą 200 godzinną przygodę z Battlefield Heroes. Powód, 11 letnie dzieci grające snajperami w nationalsach, które w dodatku mówią, że są uber pro bo umieją się kurwa (przepraszam) skampić i pakować z tej swojej pussysnajpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 20:43, Markush napisał:

No to ja juz chyba w tym momencie zakończyłem swą 200 godzinną przygodę z Battlefield
Heroes. Powód, 11 letnie dzieci grające snajperami w nationalsach, które w dodatku mówią,
że są uber pro bo umieją się kurwa (przepraszam) skampić i pakować z tej swojej pussysnajpy.

Zapytam się,czy z tych 200h dałeś radę 30 lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2009 o 20:44, Bartex69 napisał:

Zapytam się,czy z tych 200h dałeś radę 30 lvl?


Nie, powód nr 1, 65h z tych 200h to gra w pierwszej fazie closed bety, czyli po tym usunięte postaci, powód nr dwa... gra na 2 kontach i 7 postaciach... taki juz zwyczaj, ze w każdej internetowej grze zakładam dziesiątki postaci i żadną nie dobijam na maks, prócz gw, bo tylko do 20 lvlu ograniczenie.
A, ale jak o to ci chodzi to wiem jak to jest grać z ludźmi na 30 lvlu, lepiej jest, miałem taką grupkę znajomych na 30 to prawie zawsze grało się z ludźmi na wższym poziomie i nie było takich dzieci ze snaajperkami, praktycznie nikt tym nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tych tych błyskawic u Gunnera co zwiększają celność, a mianowicie czy po wymaksowaniu tego skillu i po kupieniu karabinu o największym zasięgu będę mógł np stanąć na latarni morskiej na SS i nawalać z niej wrogów? To taki przykład. Chodzi o to jak duży jest ten bonus co do celności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 12:17, Piterixos napisał:

Mam pytanie co do tych tych błyskawic u Gunnera co zwiększają celność, a mianowicie czy
po wymaksowaniu tego skillu i po kupieniu karabinu o największym zasięgu będę mógł np
stanąć na latarni morskiej na SS i nawalać z niej wrogów? To taki przykład. Chodzi o
to jak duży jest ten bonus co do celności.

Tak,o ile namierzysz...Ale wg.mnie gunner to nie zabawka na dalekie odległości,polecam Shield ,Keg-a i o ile się nie mylę fire shot<-? Powodzenia ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 20:43, Markush napisał:

No to ja juz chyba w tym momencie zakończyłem swą 200 godzinną przygodę z Battlefield
Heroes. Powód, 11 letnie dzieci grające snajperami w nationalsach, które w dodatku mówią,
że są uber pro bo umieją się kurwa (przepraszam) skampić i pakować z tej swojej pussysnajpy.


a skąd wiesz, że 11letnie?
Ja tam mam lat 21 i gram commando i bynajmniej jedno z drugim nie koliduje.
Tylko, że ja nie kampie a gram jak inne postaci czyli wszedzie biegam itp.

a jak cie snajperzy denerwują to nic nie stoi na przeszkodzie aby sobie samemu postać commando zrobić.
Ja tak zrobiłem jak mnie guneerzy wkurzali i nabiłem sobie 16lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisałem temat ,że mam problem z menu,z grą ogólnie nie ma problemu 0 lagów nawet jak z większą ilością graczy.No i cóż,siedzę na 2 kontach jeden to Commando Royal,drugim to Commando National i mój problem polega na tym,po której stronie "lepiej" się gra? Bo chcę wreszcie "trzymać" grę i wbić wreszcie wyższy lvl ,a nie zastanawiać się jak stary dziad ,czyli Royal czy National ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować