Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okradł operatora MMO dla... sukienki

52 postów w tym temacie

Nie rozumiem ludzi. Po co włamywać się tylko po jakąś głupią sukieneczkę? Ale fakt, że okradł firmę z pieniędzy które wydał na swoje potrzeby to za to niestety należy mu się kara. Dlaczego ludzie najpierw nie pomyślą zanim coś zrobią? Jak tak bardzo ją chciał to czemu na przykład nie mógł sobie na nią uzbierać zamiast marnować sobie całego swojego życia? No niestety prawo to prawo, a więc musi zostać ukarany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaitsev

Kradzieży dokonuje się najczęściej z jakiegoś ważnego powodu. Bo jak siedzieć, to za miliony, a nie za miedziaki, czyż nie? Jednak pewien 16-letni Japończyk ma widocznie inny pogląd na tę sprawę, bowiem włamał się on do systemu operatora MMO aby ukraść... sukienkę księżniczki.

Przeczytaj cały tekst "Okradł operatora MMO dla... sukienki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, hahaha. Ci Japończycy już mają totalnego bzika na punkcie gier... Ale to było bardzo zabawne, chociaż sam nie chciałbym się znaleźć w podobnej sytuacji, a raczej się nie znajdę z tak błahego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe tłumaczenie miał - dla sukieneczki... :>
Gdyby taki Polski student to zrobił, to by już śladu nie było (albo byłby już złapany przez Interpol i byśmy mieli info w wieczornych wiadomościach :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wielka wartość kilku "pikselków". Lubie gry MMO, ale nigdy nie byłem za kupowaniem itemów za prawdziwą kasę - ci co to robią to są porypańce IMO ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no co? takie dziwne? a ilu ludzi się zabija w MMO dla jakiejś zbroji/topora/ innego hełmu? A on może woli sukienki...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas za samo włamywanie lub ściąganie danych z nośników magnetycznych grozi do 2 lat, plus kradzież u nas max 7-8 lat by dostał, ale to japońce może skończy się na hara-kiri (nie wiem czy dobrze napisałem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ta dzisiejsza mlodzież... :P Swoją drogą Japończyk (nie Japonka) ukradł sukienkę. Trochę to dziwne... Swoją drogą ładna ta sukienka. Mi by się przydała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... kretynizm xD
nie dość, że niby chciał tylko sukienkę to jeszcze tą kasę wydał ;| - i myślał, że go nie wykryją xD

btw.
" Po prostu wyobraźcie sobie ten pełen rozczarowania i zdezorientowania wzrok rodziców mówiący "synu, ale dlaczego dla sukienki?"... " - hah, niezły ten komentarz :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym głupota nieźle doskwiera ;P ... Gdyby chociaż jakoś zataił ślady, albo użył jakiegoś programu do falsyfikacji adresu IP żeby nie mogli go zlokalizować, czy cuś innego... ech, głupota ludzka nie zna granic...no i ta sukienka ;] A teraz będzie się pocił przed sędzią, jak by usprawiedliwić swoje czyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupota głupota i jeszcze raz głupota
ostatnio wogóle dużo ,,dziwnych " i nie typowych newsów ale przyjemne takie odmiany.A wogóle neiwiem jak koleś mógł myśleć że go nie wykryją....co on myślał że sukienki rosną na drzewach????<LOL2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... nie no... ten news mnie po prostu rozwalił, a i komentarz autora też. Ciekawi mnie fakt, że ten chłopak ma dopiero 16 lat i już popełnił przestępstwo. Kradzież zawsze jest w końcu kradzieżą prawda? Tylko... dlaczego dla sukienki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to mają pomysły. Trzeba jednak przyznać, że ten szesnastolatek ma talent (choć na Japończyka to standard).

PS. Nie wiem, czy tylko ja zauważyłem, ale facet chciał ukraść sukienkę na początku - brzmi trochę gejosko

PS2. Piszę, co myślę - nie czepiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no rozumie tego ukradł ją po co? może mu zimno było xD buhahaha
ps. ale ci ludzie mają on pewnie już nie odróżnia vrtuala od rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować