Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan: Hyborian Adventures - zapowiedź

53 postów w tym temacie

target targetem a wyjdzie jak zwykle, wiedzmin tez niby target dla dorosłych, a i tak mase dzieciaków gra.

aporpo kompa
Procesor Intel Pentium Dual Core E2160
2x1GB 800MHZ
Karta Graficzna Palit 9600GT 512MB
( będę mógł spokojnie grać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Funcom nie zawiedzie, będziemy mieć może nie pogromcę, co godnego rywala genialnej produkcji jaką jest WoW. Martwi mnie z kolei system walki, który jakoś mi do MMORPG nie pasuje i budzi we mnie mieszane uczucia... Następna rzecz to wspomniane wcześniej miejsce wymagane na "twardzielu" - może to nie jest poważny minus ale ileż to czasu spędzimy instalując i patchując grę? Swoją drogą myślę, że na AoC się skuszę - wnioskując z wypowiedzi i rozmaitych zapowiedzi gra będzie rozwalała swoim mrocznym klimatem (vide Gothic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funcom raczej nie zawiedzie, dostalem od nich maila tej tresci:
We are only a few weeks away from launching Age of Conan: Hyborian Adventures and the entire team is working hard with preparing the battlefields of Hyboria for your arrival... blahblahblah

Btw. embe12, nie pisz bzdur albo nie powtarzaj zaslyszanych, klient AoC sklada sie glownie z 14 plikow *.rdbdata, kazdy po prawie 2.2 giga, wiec co ty tam chcesz odchudzic? Rozumiem ze wyrzucisz sobie np. polowe tych plikow zeby miec 15gb tyle ze bedziesz mial czesc lokacji niedostepnych? Byc moze ktos napisal posta 3 miesiace temu o objetosci AoCa, a ja mowie jaka jest wielkosc gry teraz. Mowie, bo wyobraz sobie, mam ja na dysku, i nie chodzi mi o miejsce ktore zajmuje bo to, obecnie nie jest problemem, dziwi mnie po prostu wielkosc gry, poniewaz jest to pierwszy tak duzy klient mmo. I faktycznie, instalka klienta ma 13gb z tym ze bez patchy, ale skoro juz wiesz wszystko to powinienes rowniez wiedziec ze w ciagu ostatnich 2 tygodni byly 3 patche, 6.5gb, 4.5 i 4.3gb. Zreszta nawet po zalogowaniu sie na swoim koncie beta w funcomie mozesz dostrzec taki napisik: downolad and install client, 35gb disk space required.

A tak poza tym to jaka w koncu bedzie cena klienta AoC? wczoraj jeszcze bylo na gram.pl 99.90, dzis juz jest 129.90, a na ultima.pl nadal 99.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 12:54, Terrorite napisał:

A tak poza tym to jaka w koncu bedzie cena klienta AoC? wczoraj jeszcze bylo na gram.pl
99.90, dzis juz jest 129.90, a na ultima.pl nadal 99.90.


Faktycznie, cena była 100, teraz jest 130 zł. :-/ Do tego nie ma przedsprzedaży choć w Europie już jest. Nie wiadomo także czy zakup polskiej wersji będzie konieczny jeśli się będzie chciało mieć polski język w grze czy będzie można wybrać język w menu gry po ukazaniu się polskiej wersji nawet jak się będzie miało kupioną wersję angielską. W zasadzie to nic niewiadomo, CDProjekt chyba śpi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też to zauważyłem, ze cena Aoc wzrosła niespodziewanie, ciekawe czemu (pewnie żeby wydać wirtualne pieniądze albo coś). Ale szkoda bo to 30zł w plecy.

Co do polskiej wersji językowej, to dla mnie jest zbędna, ale i tak będą musieli poczekac i zaczac tłumaczyć po wydaniu, żeby przetłumaczyć sensownie, z żargonem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam 30 zeta nie robi roznicy, wersje angielska tez wole.... szkoda mi tylko ze juz Finowie, Norwegowie, Szwedzi, Duńczycy, Anglicy, Niemcy, Hiszpanie, Amerykanie i chyba Francuzi maja pre-ordery....... a my Polacy.... gęsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca gram w betę, obecnie testuję Priest of Mitra, ma lvl 20 i trochę słabawy jest, na mini game PVP, nadaje się głównie do leczenia, szybko ginie. Na PVE całkiem dobrze sobie radzi. Jako jedyny ma resa, ale na mini pvp, przydaje się jak śnieg w lato. Zanim kogoś zresuje, odnowie mu hp to mija zbyt dużo czasu. Myślę że gra potrzebuje większego zbalansowania skilli i featów, priest wypada na tym tle słabo.
Kapłan Seta, posiada mocne czary obszarowe, które potrafią wytłuc pół grupy, ale wadą jest to że długo się ładują, łatwy do zabicia z bliska.
Ranger, przed fixem jaki nałożono, posiadał bardzo silne strzały z łuku, przydaje się do pvp jeśli trzeba ostrzelac czarownika lub kapłana wroga z daleka który wali obszarówki i schował się gdzieś na wysokiej półce skalnej.
Ogólnie gra jest wyśmienita, questy są ciekawe, środowisko i otoczenie bardzo ładne. Nie widziałem oblężenia ale myślę że będzie to jedna z lepszych rozrywek :). Ciekawym rozwiązaniem jest tryb single player, który sam też lubię, może to byc wypelnienie luki dla tych którzy chcą pograc w multi i single.
Kończąc już, gra posiada wiele cech których brakowało mi w innych mmorpg, tutaj zebrano je do kupy tak aby każdy odnalazł coś dla siebie i był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest rok 2008 standardowy dysk 500gb to jakies 300zl czyli tyle co te 2 lata temu np jakas 120tka wiec komu przeszkadza 30gb ze gra zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować