Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Jakie macie stopnie w szkole?

310 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 11:01, Grzema napisał:

też tak wszystkim tłumacze moje złe oceny w 1 gim :P

Ale to prawda... całą podstawówke jechałam na inteligencji poszłam do gim, kartkówka z bioli i 2. Moje pierwsze 5 ocen z bioli w gim to cztery dopy i jedna czwóra =/ duża zmiana to była dla mnie ;) ale na koniec miałam 4 :D

---> 3wkA
Wcale nie jesteś głąb... po prostu materiał Ci nie leży.. może są rzeczy, których nie rozumiesz ;) To normalne, jak przybywa przedmiotów to zazwyczaj (nie mówie zawsze) się spada. Głąby to są ci, którzy otwarcie mówią, że mają wszystko gdzieś a potem proszą żeby im na klasówce podpowiadać (chłopcy z mojej klasy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam, na koniec 3 klasy gim, będę miał z 5.4. Nie żebym był kujonem, uczę się może z 4h w tyg, a i tak 2h z tego czytam książki i udaję, że się uczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 09:27, milten6 napisał:

(...) 39/40 punktów z testu [ale ja byłem kujonem xD] (...)

Ku twemu zdziwieniu ja punktów miałem 40/40 i nigdy nie byłem kujone, zawsze uczyłem się tylko tyle ile trzeba. Ja w dodatku chodzę do szkoły, która ma najwyższy poziom w powiecie (mowa o podstawówce), a jeżeli chodzi o gimnazjum to nasze było na 21 w Polsce pod względem wyników (średniej punktów) ze sprawdzianu kompetencji po III gimnazjum. Także ja i tak jestem dumny że mam tak wysoką średnią w szkole z takim prestiżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 15:26, reaven1 napisał:

Ja jestem studentem ... ale i tak sobie dobrze radzę i średnia mi na 4,3 z 4,0 ostatnio podskoczyła:D


To dobrze :D oby tak dalej. Ja tez mam nadzieję, żę podskoczę z 4.36 na pasek, ale to będzie zależało również od dobroci nauczycieli bo z większości przedmiotów mi sie oceny wahają =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 15:35, Madia napisał:

> Ja jestem studentem ... ale i tak sobie dobrze radzę i średnia mi na 4,3 z 4,0 ostatnio
podskoczyła:D

To dobrze :D oby tak dalej. Ja tez mam nadzieję, żę podskoczę z 4.36 na pasek, ale to będzie
zależało również od dobroci nauczycieli bo z większości przedmiotów mi sie oceny wahają =/


Nom życzę ci tego z całych sił:) wiem jak to jest walczyć o stopnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy to spoko sposób na dobre oceny końcowe:D Siora miała 5 z chemii za jeden z nich;) Co do ocen to trzymam się w granicach 4-5 z naciskiem na 4-5;) serio , waham się z tymi ocenami strasznie, bo żem WIELKI nygus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole stopnie są stosunkowo wysokie.
To zależy na których schodach są te stopnie. :P
Bo na przykład szhody do piwnicy mają wyższe stopnie, niż te, które łączą poszczególne piętra z klasami. :P
Ale ogólnie jest wygodnie więc nie narzekam. :P
A jeśli idzie o oceny: to też jest dość dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować