Zaloguj się, aby obserwować  
CH1CKEN

Skateboard

92 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 14:53, ko?nik napisał:

Ja jeździłem kiedyś, ale już teraz nie :( Znudziło mi się, chociaż nieskromnie muszę przyznać,
że całkiem dużo dobrych tricków robiłem...ach co to były za czasy!

po jakim czasie odłożyłes deske?:)

PS: dzieki pustelnik a 20 zł przesle ci jak zostane mistrzem deskorolki oki? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 15:54, Aeon napisał:

po jakim czasie odłożyłes deske?:)


Tak jakoś po trzech latach. Już straciłem ochotę do jazy i rzuciłem ten nałóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś taki niemrawy ten topic. :P

Mam pytanie dotyczące zakupu: chciałem kupić kołka i grip jak najlepsze i jak najtańsze. Wybrałem Flashback A95 za 36 zł i grip Amoka za 15. Opłacalo się? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam jeżdze juz od miesiąca i narazie nie mam zamiaru z tym zrywac a co do dechy to narazie jeżdze na moim szmelcu bo ucze sie tricków ale juz w nastepnym miesiąc mam zamiar kupic nowiutką bo widzialem taką super za 130 zł a co tricków to juz conieco umiem :D naprzyklad podstawa czyli Ollie oczywiscie nie zawsze wychodzi ale czesto,nosestala,kickflipa ale tez niezawsze wychodzi i pop-shovita ale nie zawsze podczas jazdy nom i Ryvit :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. przpraszam za spam ale co do mnie to tez nie mma gdzie jeździc i jakos jeżdze codziennie skoro kochasz ten sport to i jazda po zwykłym asfalcie sprawia ci przyjemnosc...post kierowany do UP*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 03:18, Junior Gong napisał:

Nie zrywajcie z tym sportem, jest piekny;)
Poczytajcie jesli chcecie dowiedziec sie naprawde duzo;)
http://www.andegrand.pl/dept/skateboard

Zgadzam się z tobą w stu procentach, tyle ze okupiony kontuzjami. No chyba że jeździ sie z rozwagą ;) Ach apmiętam te czasy, kiedy kolana były poździerane, a reszta ciała poobijana ;p Było ciężko, ale nie żałuje tych chwil spędzonych z deską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 03:18, Junior Gong napisał:

Nie zrywajcie z tym sportem, jest piekny;)
Poczytajcie jesli chcecie dowiedziec sie naprawde duzo;)
http://www.andegrand.pl/dept/skateboard

Masz racje ja zerwalem na rok (taka mala przerwa) ale gdy juz kupilem se nowa deche ogladame extreme sports non stop to sie nauczylem kickflipa, 360 flipa, varial kickflipa,pop shove-it, board slide ollie przez przeszkody i ze schodow.I musze powiedziec ze kilka razy o malo co sie nie zabilem ale jakos z tego wyszedlem jak to mowia sport to zdrowie ;) Jednak zalecam jazde z kaskiem chyba ze ktos jest super chojrak i od razu bez sie posci z wyrabanej gorki a pierwszy raz na desce stoi.Wiec mowie ze ten sport jest piekny i namawiam do niego jest to wedlug mnie najlepszy ze sportow extremalnych.( i nie tylko z nich )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deska sie szybko nudzi jak nie cwiczymy sumienie i ni chcemy dojsc do celu,ale ze mna jest tak samo jak z cybekziomem nie mam z kim jeżdzić a samemu lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja juz jezdze 3 miechy i niemam zamiaru przestac . umiem juz przeskoczyc 1,5 deka i robie bez problemu kickflipa:D:D jazda jest fajna a wiec zachecam. ide se sam pojezdzic bo moi kumple sa zmeczeni i pewnie dzis ida na impreze a ja se posmigam na desce przez miacho:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 15:58, cyniu92 napisał:

a ja juz jezdze 3 miechy i niemam zamiaru przestac . umiem juz przeskoczyc 1,5 deka i robie
bez problemu kickflipa:D:D jazda jest fajna a wiec zachecam. ide se sam pojezdzic bo moi kumple
sa zmeczeni i pewnie dzis ida na impreze a ja se posmigam na desce przez miacho:D:D

Napewno robisz kickflipa bez problemu bo już jeżdżę 2 i pół miesięcy i całkowicie mi nie wychodzi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może sobie kupię deskę, ale muszę poszukać kilka info w necie o dechach. Jakie kupić, i inne bajery. Mam kumpla który ma deskę, czasami jeździmy ale mi nic nie wychodzi, często upadam na asfalt xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:45, MasterHeroes napisał:

Ja może sobie kupię deskę, ale muszę poszukać kilka info w necie o dechach. Jakie kupić, i
inne bajery. Mam kumpla który ma deskę, czasami jeździmy ale mi nic nie wychodzi, często upadam
na asfalt xD

ja jurz jerzdze 3tygodnie i nie umiem kipflipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:01, bossik123 napisał:

> Ja może sobie kupię deskę, ale muszę poszukać kilka info w necie o dechach. Jakie kupić,
i
> inne bajery. Mam kumpla który ma deskę, czasami jeździmy ale mi nic nie wychodzi, często
upadam
> na asfalt xD
ja jurz jerzdze 3tygodnie i nie umiem kipflipa

Jak się nie umie pisać to sie pisze ze słownikiem ortograficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:05, Zegarmistrz111 napisał:

> > Ja może sobie kupię deskę, ale muszę poszukać kilka info w necie o dechach. Jakie
kupić,
> i
> > inne bajery. Mam kumpla który ma deskę, czasami jeździmy ale mi nic nie wychodzi,
często
> upadam
> > na asfalt xD
> ja jurz jerzdze 3tygodnie i nie umiem kipflipa
Jak się nie umie pisać to sie pisze ze słownikiem ortograficznym.

nowłaśnie niech nie spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:01, bossik123 napisał:

> Ja może sobie kupię deskę, ale muszę poszukać kilka info w necie o dechach. Jakie kupić,
i
> inne bajery. Mam kumpla który ma deskę, czasami jeździmy ale mi nic nie wychodzi, często
upadam
> na asfalt xD
ja jurz jerzdze 3tygodnie i nie umiem kipflipa

ja sie nauczyłem po 3 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować