Zaloguj się, aby obserwować  
Polish_RADA

Wiedźmin - będziesz w to grać?

421 postów w tym temacie

EEEE...
Nie byl kupiony na szybkiego bo mi płyta główna w starym się spaliła ( jakaś śrubka wpadła...)
Ale trudno :(.
a nie było tanio!
Z tamtymi częściami co były 750złoty wydusili...
Ach... Mój ty radeonku i procku 4GHz :(
czy naprawdę nie da się niczego włożyć? choćby w przyszłości?
Grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 14:24, destro177 napisał:

No to ja dorzucę od siebie, że jak gra mi się nie spodoba to nie będę na siłę jej przechodził:P
Naprawdę boję się o tą grę, że będzie dużo szumu o nic:/


A ja jestem optymistą. Tym bardziej po obejrzeniu ostatniego filmiku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 14:53, qn.ik napisał:

A ja jestem optymistą. Tym bardziej po obejrzeniu ostatniego filmiku! ;)

Żaden film mnie tak nie przekona jak gra w moich rękach:> Pre-order mam, najwyżej będę żałował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę grał, ale dlatego, że mój biedny Kompek by umarł, jakby zobaczył tę grę. Nie przekonują mnie żadne zapewnienia, że po zmniejszeniu detali grafiki, wymagania są niskie (Kompek kupiony w 2003, a już wtedy nie był nowy). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przez ciekawość zapytam, czy poszedłby mi The Witcher (Wiedźmin) na kompie o konfiguracji:

- 2GB RAM
- Intel Core 2 Duo 2.33 GHz
- karta grafiki Saphire Radeon X1950 Pro
- dysk twardy 250GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:30, Union Pacific napisał:

Witam, przez ciekawość zapytam, czy poszedłby mi The Witcher (Wiedźmin) na kompie o konfiguracji:

- 2GB RAM
- Intel Core 2 Duo 2.33 GHz
- karta grafiki Saphire Radeon X1950 Pro
- dysk twardy 250GB

Żartujesz czy się chwalisz? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w zwyczaju chwalenia się. Do niedawna miałem jeszcze kompa, na którym nie było szans na start Wiedźmina, teraz mam nowy, więc chciałbym wiedzieć. W sumie Wiedźmin niezbyt mnie ciekawił. Jeżeli zabrzmiało to jak chwalenie się, to z góry przepraszam i zastrzegam, że nic takiego na myśli nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:04, Union Pacific napisał:

Nie mam w zwyczaju chwalenia się. Do niedawna miałem jeszcze kompa, na którym nie było szans
na start Wiedźmina, teraz mam nowy, więc chciałbym wiedzieć. W sumie Wiedźmin niezbyt mnie
ciekawił. Jeżeli zabrzmiało to jak chwalenie się, to z góry przepraszam i zastrzegam, że nic
takiego na myśli nie miałem.

Zabrzmiało dziwnie, bo przy takim kompie to możesz się pytać czy będziesz miał 60fps na maksymalnych :D Wtedy można by sie było zastanowić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:30, Union Pacific napisał:

Witam, przez ciekawość zapytam, czy poszedłby mi The Witcher (Wiedźmin) na kompie o konfiguracji:

- 2GB RAM
- Intel Core 2 Duo 2.33 GHz
- karta grafiki Saphire Radeon X1950 Pro
- dysk twardy 250GB


A ja mam pytanie: "Czy Ty jesteś naprawdę taki głupi czy tylko udajesz, bo fajnie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo chcesz mi udzielić informacji, albo chcesz nabić bzdurnego posta. Ja niestety NIE siedzę 12/24h przy kompie i NIE znam się tak dobrze na technice i oprogramowaniu jak TY. NIESTETY NIE wiem, jakie wymagania ma Wiedźmin, i NIE znam się na jego konfiguracji. Więc proszę o powstrzymanie się od takich prowokacyjnych tekstów. Niestety, nie wiem też, czy mój sprzęt można określić mianem dobrego, bo nie mam z czym porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:04, Union Pacific napisał:

Nie mam w zwyczaju chwalenia się. Do niedawna miałem jeszcze kompa, na którym nie było szans
na start Wiedźmina, teraz mam nowy, więc chciałbym wiedzieć. W sumie Wiedźmin niezbyt mnie
ciekawił. Jeżeli zabrzmiało to jak chwalenie się, to z góry przepraszam i zastrzegam, że nic
takiego na myśli nie miałem.


Jeżeli Wiedźmin Cię nie interesuje, to po kiego grzyba pytasz czy Ci pójdzie?! NAwet nie "jak będzie działał na maksymalnych detalach" tylko czy w ogóle pójdzie..

LUDZIE CZYTAĆ PIERWSZY POST (DO KOŃCA) BO KREW ZALEWA :P Dziękuję za uwagę :P

Dnia 13.10.2007 o 17:04, Union Pacific napisał:

Albo chcesz mi udzielić informacji, albo chcesz nabić bzdurnego posta. Ja niestety NIE siedzę 12/24h przy
kompie i NIE znam się tak dobrze na technice i oprogramowaniu jak TY. NIESTETY NIE wiem, jakie wymagania
ma Wiedźmin, i NIE znam się na jego konfiguracji. Więc proszę o powstrzymanie się od takich prowokacyjnych > tekstów. Niestety, nie wiem też, czy mój sprzęt można określić mianem dobrego, bo nie mam z czym
porównywać.


Co nie zwalnia Cię z obowiązku przeczytania pierwszego, przypiętego postu, prawda? Panie delegacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:11, qn.ik napisał:

Jeżeli Wiedźmin Cię nie interesuje, to po kiego grzyba pytasz czy Ci pójdzie?! NAwet nie "jak
będzie działał na maksymalnych detalach" tylko czy w ogóle pójdzie..


A być może mnie zainteresuje i będę miał chęć kupić. I co w związku z tym? Tego już nie przewidziałeś?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3318&pid=1 pierwszy post w tym temacie. Nie ma tam wzmianki o min. wymaganiach. A jeżeli NIE wiesz, to podane oficjalnie wymagania minimalne często mimo że są spełnione całkowicie, nadal mają jakieś mankamenty. Chciałem po prostu wiedzieć, ale skoro tu taka szlachta się nosi, to następnym razem pytać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 17:11, qn.ik napisał:

Co nie zwalnia Cię z obowiązku przeczytania pierwszego, przypiętego postu, prawda? Panie delegacie.

Gwoli ścisłości w tym temacie nie ma przypiętego posta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:15, Nathais napisał:

Ależ panowie, po cóż te nerwy? Panie Union, pójdzie spokojnie. Spełnia Pan zalecane wymagania,
które są w temacie głównym.


O taką odpowiedź mi chodziło. Miałem już przygody z minimalnymi wymaganiami, więc chciałem się po prostu jakoś upewnić, a tu mnie spotkał taki brak kultury. :/ Ale cóż, są ludzie i ludzie. Trudno. Jeszcze raz podziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:17, Union Pacific napisał:

> Ależ panowie, po cóż te nerwy? Panie Union, pójdzie spokojnie. Spełnia Pan zalecane wymagania,

> które są w temacie głównym.

O taką odpowiedź mi chodziło. Miałem już przygody z minimalnymi wymaganiami, więc chciałem
się po prostu jakoś upewnić, a tu mnie spotkał taki brak kultury. :/ Ale cóż, są ludzie i ludzie.
Trudno. Jeszcze raz podziękuje :)


Jednak muszę obronić pana Qnika, bowiem ludzie mają mało cierpliwości, gdy ktoś nie czyta dokładnie tematów lub nie używa wyszukiwarki wmontowanej w to forum. Pan Qnik miał prawo wybuchnąć gniewiem i irytacją. A ta mieszanka często jest nazywana brakiem kultury i to błędnie.
Mimo to - cieszę się, że mogłem pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:14, destro177 napisał:


> Co nie zwalnia Cię z obowiązku przeczytania pierwszego, przypiętego postu, prawda? Panie
delegacie.
Gwoli ścisłości w tym temacie nie ma przypiętego posta:D


Wiesz, myślałem że to oczywiste, że pisałem o pierwszym poście w głównym temacie o grze. Bo przecież to w głównych tematach są zawsze wymagania, a Pan delegat winien o tym wiedzieć. Także wyjaśniam: miałem na myśli pierwszy post w głównym temacie o The Witcher.

I żadna szlachta, tylko wiesz.. gdyby Pan czytał, Panie Union Pacific kolejnego posta tej samej treści (tzn o wymaganiach albo o dacie wydania, ew dacie wysyłki) to też by Pan był po tych 123123 postach zdenerwowany.. troszkę. Tym bardziej, że większość (wszystkie?) odpowiedzi na te pytania są, tylko trzeba poszukać, wcale nie tak daleko..

Faktycznie, poniosło mnie..

>Jednak muszę obronić pana Qnika, bowiem ludzie mają mało cierpliwości, gdy ktoś nie czyta dokładnie tematów > lub nie używa wyszukiwarki wmontowanej w to forum. Pan Qnik miał prawo wybuchnąć gniewiem i irytacją. A

Dnia 13.10.2007 o 17:14, destro177 napisał:

ta mieszanka często jest nazywana brakiem kultury i to błędnie.
Mimo to - cieszę się, że mogłem pomóc. :)


Ha, podoba mi się to nadużywanie słowa "Pan" we wszelkich jego odmianach. To takie kulturalne i grzeczne, he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować