Zaloguj się, aby obserwować  
Polish_RADA

Wiedźmin - będziesz w to grać?

421 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 10:56, agansz napisał:

Jasne, że będę w to grał. Nie przechodziłem jeszcze wersji polskiej na hard :)


Eee cienki Bolek jesteś :P Ja już odblokowałem Nightmare i Krowi Poziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To interesujące jak mogłeś grać w wiedźmina skoro ta gra nawet nie wyszła:)

P.S:Aha i mimo iż cenię różne kultury w tym góralską sądzac po słownictwie to raczej unikaj pisania na forum w ten sposób to posty bedą czytelniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem z zapowiedzi to gra bedzie swietna, juz sam fakt ze jest oparta na tworczosci pana sapkowskiego znaczy wszystko, ale nie zagram bo mam za slabego kompa...
Pomiomo tego mam nadziej, ze jednak bedzie tak dobty jak w zapowiedziach, bo wtedy za jakies 5lat sobie w niego pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:57, Gall historyk napisał:

Już w temacie ogólnym o grze zgłosiliśmy kilka bugów które zostaną poprawione w patchu:)


Ale i to nie zmienia faktu, że może wyjść z tego gniot :/ (wiem wiem optymistą nie jestem taki jetem, bo często "dobre" gry szlag trafia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety sobie nie pogram :(.
Komp nie wytrzyma bo mam tylko zintegrowaną 128 grafiki i dźwięku.
Procek by wytrzymał bo core 2 duo 2GHz ramu też nie braknie ale ten pixel shader 2.0 ;/ ;|
Kompletny nie wypał a miałem taką chęć na tę gierkę, no trudno... obejdzie się bez grania :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 12:40, Frutek2 napisał:

Jo już grołem w wirzmina i .................. mi sie spodoboł , poniważ sa cikawe twory :)

Chłopie pisz po polsku!!! Kaleczysz własny język!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin zapowiada się świetnie. Wspaniała szata graficzna, doskonałe animacje ruchów i mimiki twarzy, dynamika walki. Jeśli jest tak jak w trailerach to będzie REWOLUCJA!!!Jedyny szkopół w wymaganiach, no ale niestety coś za coś dopracowany engine kosztuje. Gra bije na łeb TES IV, Gothic 3 i NWN2 ale to moje zdanie. Jeśli masz maszynę z piekła rodem - demona szybkości i wydajności wyciśniesz z niej co najpiękniejsze, jeśli tak jak jak dysponujesz sprzętem z 2005/2006 P4 3.2 GHz i GF7600GT musisz ostro zejść w settings z jakości.Mam nadzieję że CDProjekt daje możliwość regulacji ustawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 08:22, wargas napisał:

Jedyny szkopUł w wymaganiach, no ale niestety coś za coś dopracowany engine kosztuje


Właśnie dopracowany engine nie powinien mieć wysokich wymagań (piszę tu teoretycznie, nie dokładnie o Wiedźminie).

Dnia 13.10.2007 o 08:22, wargas napisał:

Mam nadzieję że CDProjekt daje możliwość regulacji ustawień.


A widziałeś grę 3D, w której nie dałoby się zredukować ustawień grafiki/obrazu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 08:30, qn.ik napisał:

> Jedyny szkopUł w wymaganiach, no ale niestety coś za coś dopracowany engine kosztuje

Właśnie dopracowany engine nie powinien mieć wysokich wymagań (piszę tu teoretycznie, nie dokładnie
o Wiedźminie).

> Mam nadzieję że CDProjekt daje możliwość regulacji ustawień.

A widziałeś grę 3D, w której nie dałoby się zredukować ustawień grafiki/obrazu? :P

Nie widziałem masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 08:30, qn.ik napisał:

> Jedyny szkopUł w wymaganiach, no ale niestety coś za coś dopracowany engine kosztuje

Właśnie dopracowany engine nie powinien mieć wysokich wymagań (piszę tu teoretycznie, nie dokładnie
o Wiedźminie).

> Mam nadzieję że CDProjekt daje możliwość regulacji ustawień.

A widziałeś grę 3D, w której nie dałoby się zredukować ustawień grafiki/obrazu? :P

A widziałeś jakiś wypasiony tytuł z małymi wymaganiami? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 14:10, Akoss-94 napisał:

Ja niestety sobie nie pogram :(.
Komp nie wytrzyma bo mam tylko zintegrowaną 128 grafiki i dźwięku.
Procek by wytrzymał bo core 2 duo 2GHz ramu też nie braknie ale ten pixel shader 2.0 ;/ ;|
Kompletny nie wypał a miałem taką chęć na tę gierkę, no trudno... obejdzie się bez grania :(.

Kto Cię wkopał w C2D i zintegrowaną grafę? Toż to profanacja:D A nie masz wolnego slotu PCI-E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 14:10, Akoss-94 napisał:

Procek by wytrzymał bo core 2 duo 2GHz ramu też nie braknie ale ten pixel shader 2.0 ;/ ;|

Przecież w każdej chwili możesz dokupić sobie kartę graficzną (wystarczy nawet taka za 200-300 zł) z obsługą PS 2.0 i nie będziesz miał problemu. Nie bardzo widzę w czym problem ;) Sprawdź zresztą jaki masz model płyty głównej i napisz, może coś ci doradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie zdecydowałem, że nie będę w to grać choć recenzji nie przeczytałem tylko kilka zapowiedzi. Wydaje mi się z tego co przeczytałem, że to taka spokojna gra. Chodzisz, machniesz mieczem, pogadasz z kimś, chodzisz,machniesz mieczem, pogadasz i tak dalej, a ja chcę poczuć emocję jak w far cry''aju. Nie kręcą mnie gry tetriso-podobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkopała mnie matka :(.
Mam zintegrowaną 128...
A te wejścia co mam to nawet sieciówka nie włazi...
Byłem w serwisie czy nie można czegoś poradzić...
odp. "Można. Zmienić płytę główną."
A parametry kompa :
Pentium Dual Core E2160 LGA775 Pkg 2.00GHz !mb cache 800Mhz FSB
Requires electrically compatible board PCG 06
Asus PSG2 - MX 512mb DDR 2

Tylko pogratulować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:51, Akoss-94 napisał:

Wkopała mnie matka :(.
Mam zintegrowaną 128...
A te wejścia co mam to nawet sieciówka nie włazi...
Byłem w serwisie czy nie można czegoś poradzić...
odp. "Można. Zmienić płytę główną."
A parametry kompa :
Pentium Dual Core E2160 LGA775 Pkg 2.00GHz !mb cache 800Mhz FSB
Requires electrically compatible board PCG 06
Asus PSG2 - MX 512mb DDR 2

Nie no to faktycznie wtopa jak nie można włożyć nic w kompa a ma sie C2D... Nie miałeś prawa głosu? :D I domyślam się że komputer był brany w "super mega promocji" w jakimś markecie? Tylko w marketach wciskają takie rewelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować