Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

StarCraft 2 - Co sądzicie ??

35 postów w tym temacie

Ten temat nie jest to zapowiedz, ani nic w tym stylu. Jestem poprostu ciekawy co sądzicie.
Pytania:
1. Czy wogule powinna powstac druga częśc tej znakomitej gry?
2. Jak Tak to dlaczego, Jak nie to też dlaczego.
3. Jak powinna wyglądac kolorowa tak jak w WarCraft3, czy macie inny pomysł?
4. Dopiscie coś od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem starcrafta, wiec oczywiste jest ze bardzo bym chcial zagrac w kontynuacje :) Chcialbym zeby powstala ona na mocno podrasowanym silniku warcrafta 3 (ale bez przesady z tymi cukierkowatymi kolorami ;) ) Najwazniejsze zeby gameplay byl PRZYNAJMNIEJ na poziomie tego z warcrafta 3 a sukces bedzie gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli StarCraft będzie miał taką grafikę jak W3, to ja się wieszam. Jestem wielkim fanem tej gry i czekam na nią z niecirpliwością ale też z pewnym niepokojem. Bo szkoda by było, żeby taką gre jak Star spartaczyli (chociaż znając Blizza, to to jest mało prawdopodobne). Głęboko wierzę, że jednak grafa w StarCrafcie będzie lepsza/inna i postacie będą normalnie chodzić (a nie tak jak Arthas w W3 xD ). O grywalność się nie martwię ;-) No i mam nadzieję, że Battle.net nadal będzie darmowy.
Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft 2 napewno bedzie. W WarCraft 3 w którejśtam misji był ukryty Hydralisk, gdzieś widziałem jednostki Marines 3D i coś jeszcze ale nie pamiętam więc widać, że ktoś przy tej grze dłubie :) Gra wyjdzie prawdopodobie na zmodyfikowanym silniku WarCrafta 3 (moje przypuszczenie). W kwestii kolorów: porównajcie StarCrafta i WarCrafta 2. Tak samo druga część będzie różniła się od WarCrafta 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 02:13, DoomnY napisał:

To co napisałeś jest tragiczne. Nie powiem Ci czemu, będziesz miał zagadkę...

Ja też nie wiem czemu, ale może tylko TY umiesz ocenić poziom piszącego :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie chce sc2. pierwsza czesc oniosla sukces i dalej ma b.dobra grywalnosc i wiekszosci nie przeszkadza grafika. jezeli wyjdzie kontynuacja to nie mowie ze nie zagram ale podejrzewam ze zostane przy pierwszej czesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 02:13, DoomnY napisał:

To co napisałeś jest tragiczne. Nie powiem Ci czemu, będziesz miał zagadkę...

Za to to co ty napisales jest bardzo na temat i bogate w tresc. Teraz juz wiem dlaczego przy ksywie masz napisane "Robotnik" Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 09:02, SimFury napisał:

1. Czy wogóle powinna powstac druga częśc tej znakomitej gry?

Powinna powstać, jednakże pod warunkiem, że Twórcy mają wszystko na temat sequela w jednym palcu tzn. "od pomysłu do przemysłu". Jeśli nie są gotowi - lepiej poczekać:)

Dnia 10.10.2005 o 09:02, SimFury napisał:

2. Jak Tak to dlaczego, Jak nie to też dlaczego.

Tak. Nie wolno nie podjąć się kontynuacji takiego DZIEŁA. A wiele można jeszcze dla tej gry zrobić.

Dnia 10.10.2005 o 09:02, SimFury napisał:

3. Jak powinna wyglądac kolorowa tak jak w WarCraft3, czy macie inny pomysł?

Od samego poczatku Starcraft miał zupełnie inną grafikę od Warcrafta, więc niech tak zostanie.
Oczywitym jest, że od 1998 roku wiele się zmieniło i możliwości komputerów nie stoją w miejscu, więc jakość grafiki musi się zmienić (640x480 czy 800x600 to nie jest obecnie szczyt marzeń graczy). Na pewno pozostawiłbym perspektywę jak w oryginale...

Dnia 10.10.2005 o 09:02, SimFury napisał:

4. Dopiscie coś od siebie :D

Uważam, że wystarczy napisać, że Starcraft wciąż żyje - pojawiają się nowe patche i wielu, bardzo wielu nadal gra, w tak jak wyżej napisałem, DZIEŁO. Również nadal można tę grę LEGALNIE nabyć - nową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu bardzo ładna Odpowiedz :D

Od Siebie: Jak blizzard nie chce wydawac SC2 to mógłby przerobic starego na grafe 3D bo chciłbym zobaczyc Carriera w całej okazałości :D a SC: Ghost idzie tylko na konsole ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahahah. To, że mam status "Robotnik" jest niezależne ode mnie. Widze, że snujesz aluzje co do pracy (zdaje się, że fizycznej). Chyba masz jakieś dziwne poglądy na temat pracy. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować