Zaloguj się, aby obserwować  
TheMichal

Sins of a Solar Empire

184 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2009 o 10:22, igor8472 napisał:

W SoSE czy Haegemonię :-)? W sumie w obie dawno nie graem może sę odświeżę choć SoSE
raczej w lutym jak drugi expansion wyjdzie :).


mialem na mysli Sins of a Solar Empire...
a co juz wiadomo o drugim dodatku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy z dodatkiem Entrenchment. Zarejestrowałem się na stronie producenta, zapłaciłem 9,99$ (plus koszty) i mogłem w końcu pobrać dodatek... I co się okazało. Że są to dwa pliki sr-entct.bin oraz sr-entct.cue... Co mam z tym zrobić ?

Mam jedną z pierwszych wersji gry Sin. Żaden mod do tego badziewia nie działa, a większość z wyglądu sensownych wymaga do poprawnego działania Entrenchment-a. Jak już wspomniałem dostajemy dwa pliki i ni rusz co dalej... a readme jest tak zawikłane że zrozumieć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 15:58, Tymonius napisał:

Potrzebuję pomocy z dodatkiem Entrenchment. Zarejestrowałem się na stronie producenta,
zapłaciłem 9,99$ (plus koszty) i mogłem w końcu pobrać dodatek... I co się okazało. Że
są to dwa pliki sr-entct.bin oraz sr-entct.cue... Co mam z tym zrobić ?

Mam jedną z pierwszych wersji gry Sin. Żaden mod do tego badziewia nie działa, a większość
z wyglądu sensownych wymaga do poprawnego działania Entrenchment-a. Jak już wspomniałem
dostajemy dwa pliki i ni rusz co dalej... a readme jest tak zawikłane że zrozumieć nie
można.

Te dwa pliki to obraz płyty. Polecam darmowy alcohol 52%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 16:00, hans_olo napisał:

Te dwa pliki to obraz płyty. Polecam darmowy alcohol 52%.


Niech to licho. Myślałem że jak płace dostanę plik setup, a nie obrazy... mimo wszystko dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 16:45, Tymonius napisał:

Niech to licho. Myślałem że jak płace dostanę plik setup, a nie obrazy... mimo wszystko
dzięki za pomoc.

W ten sposób masz od razu plytę z autostartem i full serwisem, możesz ją też wypalić itp. A co wg mnie najważniejsze jest bezpieczna w wypadku gdybyś miał wirusa na kompie, bo te najczęściej atakują pliki exe. Całkiem zdrowe podejście jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Podejście może i zdrowe, lecz nieco problematyczne dla laików.

Propos: Wiesz może jak używać narzędzi edytujących do tej gry... Tych z cyklu Forge ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double post, ale nie mogłem już edytować...

Tak więc w końcu po wielu bojach zainstalowałem sobie dodatek i... zonk. Klucz, który został mi przesłany na e-mail jest nieprawidłowy. Skarżyłem się im i przysłali mi jeszcze 2, także wadliwe. W końcu mi odpisali że mam coś nie tak z podstawową wersją gry... ale co ?
Przed instalacją dodatku podniosłem podstawkę z 1.00 -> 1.01 -> 1.02 -> 1.03 -> 1.04 do 1.05... Czy trzeba zrobić coś jeszcze ?
Bo Ci z Ironcloada napisali mi że już mi 4 klucza nie wyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez Impulse nie da sie tez zainstalowac? Dawno ten dodatek instalowalem ale o ile pamietam nie mialem zadnych problemow .

edit Obecna wersja SoS jest u mnie 1.181 a dodatku 1.041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 00:28, Miniu napisał:

Przez Impulse nie da sie tez zainstalowac? Dawno ten dodatek instalowalem ale o ile pamietam
nie mialem zadnych problemow .

edit Obecna wersja SoS jest u mnie 1.181 a dodatku 1.041


Niestety nie. Wymaga tego nieszczęsnego klucza.

Jest podstawka i pathe do niej. Dodatku tam nie widzę, a gdyby nawet był to i tak nic nie zrobię przez Impulse jeśli mój klucz Entrechmenta jest nieprawidłowy:(.
Spróbuje jeszcze podnieść podstawkę do wersji 1.11 lub 1.15, może wtedy zaskoczy... A jeśli nie to 10 dolców poszło się... przejśc:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dobrze wpisujesz ten klucz do rejestracji na Impulse? Gra sie powinna dodac do listy gier bez instalacji .Ja kupowalem dodatek wlasnie przez niego wiec jest tam napewno , jest to jakby nie patrzec odpowiednik Steam Stardocka . Strasznie to dziwne by bylo gdyby 3 klucze byly zle powiedzial bym ze wrecz niemozliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 01:08, Miniu napisał:

A dobrze wpisujesz ten klucz do rejestracji na Impulse? Gra sie powinna dodac do listy
gier bez instalacji .Ja kupowalem dodatek wlasnie przez niego wiec jest tam napewno ,
jest to jakby nie patrzec odpowiednik Steam Stardocka . Strasznie to dziwne by bylo gdyby
3 klucze byly zle powiedzial bym ze wrecz niemozliwe .


Głupek ze mnie i tyle. Wpisałem klucz na Impulsa i zaskoczył, ale tylko na impulsa. Gra nie uruchamia się dalej. Widocznie czegoś jej brakuje... Jak już wcześniej napisałem spróbuje wgrać łatki i zobaczymy co z tego wyjdzie.

No, ale przynajmniej zyskałem dostęp do patchy na Impulse ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 12:45, Miniu napisał:

A podstawke tez masz zarejestrowana na Impulse?


Tak już od dawna. Jak pisałem moja wersja to 1.00 jedna z pierwszych. Kupiłem, gdy byłem w delegacji... kosztowała dosyć tanio w porównaniu do ceny na polskim rynku.
Z podstawką problemów nie mam. Podniosłem już ją do 1.11 i działa bez zarzutu. Dodatek niestety wciąż zgłasza albo nieprawidłowy klucz, a jak już go "łyknie", to zgłasza minor dump-a. Naprawdę nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:54, Tymonius napisał:

> A podstawke tez masz zarejestrowana na Impulse?

Tak już od dawna. Jak pisałem moja wersja to 1.00 jedna z pierwszych. Kupiłem, gdy byłem
w delegacji... kosztowała dosyć tanio w porównaniu do ceny na polskim rynku.
Z podstawką problemów nie mam. Podniosłem już ją do 1.11 i działa bez zarzutu. Dodatek
niestety wciąż zgłasza albo nieprawidłowy klucz, a jak już go "łyknie", to zgłasza minor
dump-a. Naprawdę nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić...


Bo masz za niską wersje na dodatek.Entrenchment wymaga wersji minimum 1.15 Zainstaluj program impulse (to coś do steam podobne) gra ci sama się spaczuje jak na steamie teraz jest wersja 1.81 ale do poprawnego działania(Entrenchment)wystarczy 1.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 11:16, Carter napisał:

Bo masz za niską wersje na dodatek.Entrenchment wymaga wersji minimum 1.15 Zainstaluj
program impulse (to coś do steam podobne) gra ci sama się spaczuje jak na steamie teraz
jest wersja 1.81 ale do poprawnego działania(Entrenchment)wystarczy 1.15


Tak... Teraz działa. Dzięki za info.

A tak na marginesie grywasz w jakieś mody do Sin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 14:43, Tymonius napisał:

> Bo masz za niską wersje na dodatek.Entrenchment wymaga wersji minimum 1.15 Zainstaluj

> program impulse (to coś do steam podobne) gra ci sama się spaczuje jak na steamie
teraz
> jest wersja 1.81 ale do poprawnego działania(Entrenchment)wystarczy 1.15

Tak... Teraz działa. Dzięki za info.

A tak na marginesie grywasz w jakieś mody do Sin ?


odpalałem mody ale jednak wole orginał. Jedyny mod jaki mnie interesował (star wars) ni jak nie chciał działac więc dałem se na spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na liście modów jeden który mnie zainteresował , powiększający siłę i chyba rozmiary statków liniowych. Ktoś już go wypróbował i może się podzielić wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować