Zaloguj się, aby obserwować  
Sithis

Najpotężniejsza bestia/potwór z jakim się spotkaliście w grach

140 postów w tym temacie

Tu możecie pisać jaki był najcięższy/najsilniejszy do zabicia potwór z którym męczyliście się godzinami z jakim spotkaliście sie w grach .Tu tylko wymieniamy potwora/potwory. np. w NWN 2 najsilniejszy według mnie był teni i ten w oblivionie ten i ten itp. Mile widzianie screeny. najsilniejszy Jakiego spotkałem to narazie w oblivione wiła bo niedawno zacząłem błąkać się po lasach i jaskiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś zakładaś taki sam temat, został zamknięty.
Może jak dorzucisz coś od siebie to go nie zamkną ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te bossy co sa teraz na konsolach i pecetach to nic w porównaniu z bossami z pegasusa pamietam jak meczyłem sie chyba ponad godzine we flinstonach z taka chyba wiedzima (nie pamietam dokładnie bo to było kilka lat temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to były czasy jak sie rżnęło na pegasusie takich busów jak tam nie spotkałem nigdzie potem
a nie sory w star wars : jedi knight jedi outcast był jeden taki nazywał sie admirał fire męczyłem sie 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpotężniejszy z jakim się spotkałem był Deathbone w World of Warcraft. Ponoć silniejsi są jeszcze Onyxia albo Illidian...
W Gothic 3 najpotężniejszymi bestiami są chyba dziki i wilki :/ Zgroza! Jeszcze na 60. poziomie wataha mogłaby być dla mnie zagrożeniem! Poza nimi, wszelkie istoty magiczne są niepokonane, zwłaszcza jeśli drogę do nich zagradzają nam pomniejsze sługusy. Ech... oby do patcha...
W Titan Quest najsilniejszy jest Tyfon. Jak tylko sobie przypomnę ile razy musiałem powtarzać walkę z nim :/ Być może miałem aż takie problemy, bo miałem źle rozwiniętą postać. Problemy też sprawiał mi Polifem i cyklopy na Olimpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2NK : smoki - bez strategii ani rusz ;)
Gothic 3 : wilki ... niby to nic, ale jak taka "armia" się przyczepi to nie jest za wesoło :D
NWN : niektóre smoki - jeśli się nie ma odpowiednich umięjętności/strategii ...
NWN : pierwszy rozdział ( kiedy zbieramy składniki na lek dla Aribeth ) - zadanie znalezienia ''''artefaktów" Neverwintera - walka w jego grobowcu z zaklętymi mieczami. To było coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Najsilniejsze Potworki hm...
Powiem tu o starej, ale jarej grze Hearts of Darkness:
-Ogólnie wszystkie tam potwory nie do przejścia (mówie tu o hardzie, a nawet na easy to nie do pokonania) i główna bestia też była strasznie trudna, z levelem na końcu jak trzeba te duchy/zjawy zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam takiego wielkiego demona arenowego z Polan 2 z RPG z rozdziału z Jednorożcami. Męczyłem się z nim chyba 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować