Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DMC 4 - prawdziwe HD tylko na PC

87 postów w tym temacie

Wszystko fajnie Wstrętny... Ale kompa spokojnie można podłączyć do telewizora HD... Wiem bo sam w Crysisa sobie tak grałem :] I skoro DMC 4 ma HD tylko na PC to każdy co ma dobrego PC i Telewizor HD będzie miał ten twój "feeling" xD I przyznam tak swoją drogą o ile granie na dużym monitorze faktycznie jest fajne, to granie na padzie w niektóre gry już mniej... :> To że według ciebie zjada na śniadanie to tylko twoja subiektywna opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, i kto teraz powie, że PieCyk nie jest next-genowy? :) Chociaż nie od dziś wiadomo, że PC już bije konsole pod względem grafiki (vide Crysis w dużej rozdzielczości i very high detalach), gdyby tylko twórcy bardziej przykładali się do optymalizacji silników... ech te marzenia. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie subiektywna opinia, tylko wniosek z wynikow sprzedazy gier i obserwacji branzy od lat:) oczywiscie na swiecie a nie w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC bije konsole? zgadza sie ale tylko x360 bo na PS3 masz chodzby takie majstrsztyki graficzne jak Uncharted rachet GT5 któe jest fotorealistyczne :D no i nie długo wyjdzie crysis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 08:50, braveheart19 napisał:

PC bije konsole? zgadza sie ale tylko x360 bo na PS3 masz chodzby takie majstrsztyki
graficzne jak Uncharted rachet GT5 któe jest fotorealistyczne :D no i nie długo wyjdzie
crysis

niechce wszczynać wojny fanboy''i ale czytajac twojego posta śmię twierdzić że w życiu niemiałeś x0 przed oczyma... wszystkie prawie gry które wyszły na obie konsole lepiej prezentują się graficznie na konsoli microsoftu... Pozatym już jest sprostowanie tego newsa i rozdzielczość jest wyższa na konsolach. pozatym pc zawsze były nad konsolami, ale te które są nad konsolami kosztują 5 razy tyle co te konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle! Od jakiegoś czasu PC zaczyna (powoli) dokopywać next genom! Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic przeciwko X360 czy PS3, po prostu uważam że PC rządził , rządzi i rządzić będzie! PC NA WIEKI!PC NA WIEKI!PC NA WIEKI!PC NA WIEKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować