Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DMC 4 - prawdziwe HD tylko na PC

87 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2008 o 15:58, Biohazardus napisał:

Czyżbyś nie wiedział o grze Lair? Ojojoj

Czyżby to był wyjątek potwierdzający regułę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że teraz mogę pograć w mniejszej rozdzielczości. A za jakiś czas mogę kupić kartę graficzną która bez problemu tą grę uciągnie. A ty chcąc czy nie chcąc będziesz w badziewnej grafie grał z której nawet mój 5200FX się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyferki, cyferki... nie mozna bezposrednio porownywac rozdzielczosci monitora do TV jako ze to sa 2 INNE rodzaje i szkoly grania - telwizory nie sa robione pod ogladanie/granie na nich z odleglosci metra:>

Kto widzial DMC4 tak jak ja na dobrym TV ten wie ze grafika wymiata.

Aha, 60 fpsów to nie w kij dmuchał:) Ciekawi mnie PCtowy framerate i sprzet (oraz jego cena) ktory odpali to w porownywalnej plynnosci.

W sumie to ten news taki troche zeby podjudzic do bezsensownej klotni PC vs konsole:> A wy w gram.pl powinniscie niesc kaganek konsolowej oswiaty a nie umacniac u nas PCtowy zaścianek:P Albo chociaz uswiadamiac ludzi, na pewno wiecie ze granie na PC jest w odwrocie. Pozdro tak czy siak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo: Badziewną grafe to ty na swoim komputerku będziesz miał
Drugie primo: Nie wiadomo jakie wymagania będzie miała gra, a ty już myślisz, że udźwigniesz ją na swoim złomie?
Trzecie primo: Kiedy ty kupisz swojego super hyper mega kompa, to gra będzie przestarzała i nie warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1024x640... "Troszkę" mało w porównaniu do standardowych PC-towych rozdzielczości (1280x1024 i 1680x0150 dla panoramy). Dziwne nieco, bo w końcu PS3 miało pokazać jeszcze pazur, a tu ani ładniejszych gier zbytnio nie ma, ani rozdzielczości full HD (mamy za to drastyczne jej obniżanie). Chociaż konsolowy dostali dzięki temu 60 klatek na sekundę. Zawsze coś, choć ja tam mam zamiar mieć nie mniej na swoim PC do tego w 1680x1050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem że pogram na moim. A co ty masz do starych gier? Ja w MGS mogę się cały dzień na ps one zagrywać. Albo w Gran Turismo 1. Za 2 lata wyrzucisz te gry w które teraz grasz na konsoli? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Desperat. A pozwól, że przytoczę twoje słowa: "Tylko że teraz mogę pograć w mniejszej rozdzielczości."

Gry nie wyrzucę bo szkoda pieniędzy, które wydałem kupując tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek1120- twój FX i GF4 to by się pośmiał z tej rozdzielki ale jedynie gdyby tu chodziło o packmana ewentualnie sapera. Widzę że straszna zażyłość panuje pośród PC''towców. Co prawda konsole mam ale bardziej uważam sie za pc''towca bo więcej na nim gram o ile chce mi sie grać w ogóle. Ale nigdy nie miałem jakieś takiej zażyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam koniec tej kłótni. Jednakże nie można powiedzieć żeby rozdzielczość była zachwycająca. Ci co mają nowoczesne TV poczują się zawiedzeni. Producent powinien wyjaśnić dlaczego konsole mają taką rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, jak na razie Capcom i jego romanse z robieniem gier na PC byly z reguly dosc problematyczne:) Poza tym ludzie, niech nikt tu nie imputuje ze w takie hack''n slashe gra sie lepiej na PC - to tak jakbym ja twierdzil ze na konsolach fajniej sie charata w RTSy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 16:24, Little Maggot napisał:

Ejjj mam pytanie...
HD na monitorze 4:3 ? lol wut ?

HD chyba tylko na 16:9 działa. Będziesz miał paski na gorze i dole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra w wersji zarówno na PS3 i Xboksa 360 będzie działała w rozdzielczości 1024x640. Przecieranie oczu nic nie da. To nadal będzie 1024x640. W porównaniu z HD, jest to prawie o połowę mniej pikseli na wyświetlanym obrazie."

Matematyka się kłania, fullHD to 1920x1080, czyli 1024x640 to prawie 4x mniej pikseli. Przecież to przestrzeń dwuwymiarowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompa możecie spokojnie podłaczyć do TV i mieć 16:9. (kabel DVI->HDMI w moim wypadku)
Jak dostałem w łapska GoW to odrazu klawiatura i mycha na stół:)
Tak samo można przy każdej nowej grze, a nawet jak się nieco pokombinuje to i starocia tak odpalicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD to standard rozdzielczosci telewizyjnej, a nie komputerowego monitora. Monitory, a telewizory to co innego - inne matryce, kultura grania i feeling, raczej nie powinno sie porownywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh DMC, szkoda że w trójke nie pograłem za dużo bo mi pad poprawnie nie działał, a granie w tym na klawie to mały hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować