Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - HD-DVD tylko do filmów

25 postów w tym temacie

Domek

Zapowiedziany wczoraj przez Billa Gatesa zewnętrzny napęd HD-DVD do Xboksa 360 służył będzie jedynie do odtwarzania filmów - gry pojawiać się będą wyłącznie na standardowych DVD. Powiedział to wprost wiceprezes Microsoftu, Peter Moore.

Przeczytaj cały tekst "Xbox 360 - HD-DVD tylko do filmów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

x360 w sobie ma zwykle czytniki dvd wiec mi sie zdaje ze tak jak w pc porpsotu sie wymieni an hd-dvd :D . ile to rozkrecic wlozyc czytnik podlaczajac kabelek serial ata i zasilanie ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 11:36, Alexei Kaumanavardze napisał:

Hmmm i tak ma niby X wygrać z innymi konsolami buahahaha Billu Gatsie drżyjRovolution da ci
w ..twarz:P


Mógłbyś rozwinąc wypowiedź?? W jaki sposób możliwość odtwarzania filmów HD-DVD ma przyczynić się do klęski konsoli, bo ja tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 12:07, Koleś napisał:

> Hmmm i tak ma niby X wygrać z innymi konsolami buahahaha Billu Gatsie drżyjRovolution
da ci
> w ..twarz:P

Mógłbyś rozwinąc wypowiedź?? W jaki sposób możliwość odtwarzania filmów HD-DVD ma przyczynić
się do klęski konsoli, bo ja tego nie rozumiem.

Nie odtwarzanie filmów tylko brak gier. Większe gry to wieksze rozdzielczości jakość itp. Inna sprawą jet grywalność ale mimo wszystko jakoiść gier może wpłynąć na ich sprzedaż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze Xbox ma zwykłe DVD raczej nie przyczyni sie do kleski tej konsoli. Podobno M$ opracowal bardzo dobry system konpreski textór i juz widac tego efekty. Czytaleś na jakiejs stronce ze zdolano gre która pierwotnie miuała byc na 2 DVD zmieścic na 1. Ach ci fanboye sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 13:01, Alexei Kaumanavardze napisał:

Nie odtwarzanie filmów tylko brak gier. Większe gry to wieksze rozdzielczości jakość itp. Inna
sprawą jet grywalność ale mimo wszystko jakoiść gier może wpłynąć na ich sprzedaż:P


Temat był dyskutowany już wiele razy, więc nie będę się powtarzał:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3319&pid=9

Zanim zaczniesz snuć takie teorie z kosmosu to najpierw zapoznaj sie z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 13:43, Koleś napisał:

> Nie odtwarzanie filmów tylko brak gier. Większe gry to wieksze rozdzielczości jakość itp.
Inna
> sprawą jet grywalność ale mimo wszystko jakoiść gier może wpłynąć na ich sprzedaż:P

Temat był dyskutowany już wiele razy, więc nie będę się powtarzał:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3319&pid=9

Zanim zaczniesz snuć takie teorie z kosmosu to najpierw zapoznaj sie z tematem.

Heh ja nie snuje żadnych teorii tylko wyrazam na chłopski rozum swoje zdanie. Nie moge czytać wszystkiego i nie wiń mnie za to, że nie wchodze w każdą gałąź na forum.Zresztą co mnie obchodzą konsole jeżeli gam na piecu i zauważam jego wyżsaość. Po prostu z moich informacji jasno wynika, że X moze przegrać na tym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProChaos nie moge z ciebie :DD: . Znwo ma cie polowa ludu wysmiac ?? :P

Tak btw. fajnei by bylo jakbyscie napsiali news o tym ,ze jzu pwostal pierwszy chip do x''a 360 i stoi po 70 dolarow :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 15:26, Mr_Hyde napisał:

Tak btw. fajnei by bylo jakbyscie napsiali news o tym ,ze jzu pwostal pierwszy chip do x''a
360 i stoi po 70 dolarow :D .


Wiesz, gram.pl to nie jest serwis z nowościami z półświatka piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy chcecie od nowego xbox''a 360. - świetna konsola.
Kupuje ją w kwietniu wraz z Oblivionem. podłączę do panoramicznego i będzie wypas. - za DVD odtwrzacz też mi posłuży. Dobre kodeki DolbyDigital. Biorę w ciemno.
Pes3 dlaczego tak się opóźnia ??? Bo gdyby wyszedł razem z x360 dostałby w dupala więc japońce muszą jeszcze podrasować swoje nowe dziecko. A revolution...no cóż nie znam nie wiem zarobiony jestem więc nic nie napisze na temat tej zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2006 o 15:36, Lost Paradise napisał:

Pes3 dlaczego tak się opóźnia ??? Bo gdyby wyszedł razem z x360 dostałby w dupala więc japońce
muszą jeszcze podrasować swoje nowe dziecko. A revolution...no cóż nie znam nie wiem zarobiony
jestem więc nic nie napisze na temat tej zabawki :)

PS3 się nie opóźnia bo jak na razie nie zmienili daty zapowiedzianej na E3 czyli wiosna 2006. Jeżeli chodzi o tą wczesną premierę Xboxa 360 to mamy jej skutki w postaci małej ilości konsol. Nie wiem czemu myślisz że PS3 jest gorsza od X-a, rozwiń wypowiedź a nie gadaj pierdół. Jak wyjdzie PS3 na wiosne w Japonii to wtedy można porównywać wyższość jednej konsoli nad drugą. Revo to konsola, która stawia na innowacyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2006 o 15:51, f5k napisał:

PS3 się nie opóźnia bo jak na razie nie zmienili daty zapowiedzianej na E3 czyli wiosna 2006.
Jeżeli chodzi o tą wczesną premierę Xboxa 360 to mamy jej skutki w postaci małej ilości konsol.
Nie wiem czemu myślisz że PS3 jest gorsza od X-a, rozwiń wypowiedź a nie gadaj pierdół. Jak
wyjdzie PS3 na wiosne w Japonii to wtedy można porównywać wyższość jednej konsoli nad drugą.
Revo to konsola, która stawia na innowacyjność.


Pierwsze plany daty wydania PES3 jedak były inne...
A swoją drogą nie gadam pierdół.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 15:51, f5k napisał:

PS3 się nie opóźnia bo jak na razie nie zmienili daty zapowiedzianej na E3 czyli wiosna 2006.
Jeżeli chodzi o tą wczesną premierę Xboxa 360 to mamy jej skutki w postaci małej ilości konsol.
Nie wiem czemu myślisz że PS3 jest gorsza od X-a, rozwiń wypowiedź a nie gadaj pierdół. Jak
wyjdzie PS3 na wiosne w Japonii to wtedy można porównywać wyższość jednej konsoli nad drugą.
Revo to konsola, która stawia na innowacyjność.


Nie ważne czy się opóźnia czy nie. Konsola M$ będzie tańsza od PS3 gdy ta wejdzie na rynek, a grafika w grach niemal na pewno nie będzie wcale różnić(to co teraz pokazuje Xbox360 to zaledwie 20-30% jego możliwości).
Sony ostatnio tez to zauważyło, ale nie może dać za wygraną(znaczy stwierdzić że mają wcale nie dużo bardziej zaawansowaną konsole) i pieje że Xbox nie ma HD-DVD czy nie wyświetla obrazu w rozdzielczości 1080p. Na dokładke stwierdza że nie jest przez to konsolą HD-ery...
Ale to wszystko bzdury są! Więc nie będzie różnicy technologicznej między konsolami, a cena Xbox''a będzie niemal na pewno niższa(na 99%). Ergo Xbox jest lepszy, bo oferuje to samo za mniej, no i wygląda o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze należy dodać że XboxLive! to nie byle co a Sony czegoś takiego dla swojej konsoli nie zapowiedziało. Co jest jeszcze jednym argumentem przemawiającym za Xbox''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 16:07, J.a.k napisał:

> PS3 się nie opóźnia bo jak na razie nie zmienili daty zapowiedzianej na E3 czyli wiosna
2006.
> Jeżeli chodzi o tą wczesną premierę Xboxa 360 to mamy jej skutki w postaci małej ilości
konsol.
> Nie wiem czemu myślisz że PS3 jest gorsza od X-a, rozwiń wypowiedź a nie gadaj pierdół.
Jak
> wyjdzie PS3 na wiosne w Japonii to wtedy można porównywać wyższość jednej konsoli nad
drugą.
> Revo to konsola, która stawia na innowacyjność.

Nie ważne czy się opóźnia czy nie. Konsola M$ będzie tańsza od PS3 gdy ta wejdzie na rynek,
a grafika w grach niemal na pewno nie będzie wcale różnić(to co teraz pokazuje Xbox360 to zaledwie
20-30% jego możliwości).
Sony ostatnio tez to zauważyło, ale nie może dać za wygraną(znaczy stwierdzić że mają wcale
nie dużo bardziej zaawansowaną konsole) i pieje że Xbox nie ma HD-DVD czy nie wyświetla obrazu
w rozdzielczości 1080p. Na dokładke stwierdza że nie jest przez to konsolą HD-ery...
Ale to wszystko bzdury są! Więc nie będzie różnicy technologicznej między konsolami, a cena
Xbox''a będzie niemal na pewno niższa(na 99%). Ergo Xbox jest lepszy, bo oferuje to samo za
mniej, no i wygląda o niebo lepiej.

Ciekawe rzeczy piszesz bo zauwazając że Xbox 360 traci już teraz na każdej konsoli 300 dolarów to za 9 miesięcy nie będzie już tracić na tyle by jeszcze obnizyć cene? zakładając że PS3 pojawi się w Europie w październiku. Co do możliwości to można porównać np. trailer MGS4, Motor Storm, Lair, UT2007 z tym co prezentują teraz najlepiej wyglądające gry na nowego X-a, ale nie wiadomo naprawde ile teraz mocy wykorzystuje X na te gry. Zauważ że PS3 bedzie miał czytnik Blue Ray a Xbox 360 tylko DVD no chyba że dokupisz czytnik HD-DVD ale wtedy cena będzie ta sama. Zresztą PS3 dopiero będzie miał premierę w Japonii na wiosne wiec wtedy się osądzi co jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

f5k-->>
po pierwsze M$ nie traci na kazdej konsoli 300 dolarów tylko ok 124.
po drugie Motorm Storm to Render MGS4 musze przyznac ze to juz nierender ale i na X poszlo by bez zadnych pzreszkód a UT2007 ma byxc tez na X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 16:35, Adam89 napisał:

f5k-->>
po pierwsze M$ nie traci na kazdej konsoli 300 dolarów tylko ok 124.
po drugie Motorm Storm to Render MGS4 musze przyznac ze to juz nierender ale i na X poszlo
by bez zadnych pzreszkód a UT2007 ma byxc tez na X.

Tu jest wieść o tym że M$ traci ok.300 http://www.gram.pl/news.asp?id=1019
Motor Storm to nie render tak samo jak MGS4 czy UT2007. Gears of War ma wyjść na X-a i ma problemy z płynnością i porównajmy to z UT2007. Ale obie gry jeszcze nie wyszły wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować