Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 w 2010?

66 postów w tym temacie

No! I to jest w końcu grafa! Zamiast tworzyć jakiś kolor szary aby wstawić go na tekststurę do cegieł to po prostu zrobili zdjęcie cegłom, i tak powinno być ze wszystkim: skóra, ubrania. Wtedy będzie porządna grafa, a nie że dadzą jakieś nierealne błyski w just caus i myślą , że jest dobra grafa. W crysis 2 jest dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:09, rafekx 12 napisał:

Crysis jest świetna grą ale wiem ze z tego silnika da sie wyciagnąć lepszą jeszcze grafike,mam
tez nadzieje że dwójka będzie dłuższa od jedynki i bardziej grywalna a także mam nadzieje
że wymaganie nie BĘDĄ dużo wyższe od tych z jedynki.Pozdro


"A może frytki do tego?"
Nie oszukujmy się. Wymagania Crysis''a dwójki będą oszałamiające i raczej nic z tym nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:12, Erunn0 napisał:

> Crysis jest świetna grą ale wiem ze z tego silnika da sie wyciagnąć lepszą jeszcze
grafike,mam
> tez nadzieje że dwójka będzie dłuższa od jedynki i bardziej grywalna a także mam
nadzieje
> że wymaganie nie BĘDĄ dużo wyższe od tych z jedynki.Pozdro

"A może frytki do tego?"
Nie oszukujmy się. Wymagania Crysis''a dwójki będą oszałamiające i raczej nic z tym nie
zrobią.


nic po za optymalizacją gry.Jeśli dobrze ja zoptymalizują jest szansa ze wymagania nie będą aż tak duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niecierpliwi są ci Developerzy już Crysis 1 jest na którym się u niektórych nie da grać :P a już wychodzi 2 część O_o 2 część to chyba będziemy musieli poczekać tak gdzieś z 5 lat żeby ją odpalić :P, bo narazie żaden komp nawet w 2010 roku by nie udżwignoł 2 części Crysisa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:18, Harpagan napisał:

Ale niecierpliwi są ci Developerzy już Crysis 1 jest na którym się u niektórych nie da
grać :P a już wychodzi 2 część O_o 2 część to chyba będziemy musieli poczekać tak gdzieś
z 5 lat żeby ją odpalić :P, bo narazie żaden komp nawet w 2010 roku by nie udżwignoł
2 części Crysisa :P.


Mhm? Jasnowidz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2010 to dopiero w "jedynkę" na full i z DirectX 10.0 pogramy ;) Crytek podróżuje w przyszłość, pracuje nad nową grą i wraca z gotowym produktem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wedlug mnie nie ma sie co obawiac bo jak wiadomo komputery a raczej ich technologia tak szybko idzie w gore ze jak wyjdzie Crysys 2 to komputery ktore go pociągną na full wymaganiach napewno zamaleją na cenie a teraz pomyslcie z drugiej strony jezeli 1 czesc byla taka wspaniala pod wzgledem gry jak i wizualnym to co bedzie w 2 czesci? bedzie to prawdziwa rzeczywistosc :D bo lepszej niz teraz grafiki sobie nie wyobrazam :D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania Crysis''a są duże, ale nawet na karcie GForce 6600 128 mega, 512 ram, Amd Athlon 2000+ można w miarę bez problemowo pograć z nawyższymia opcjami fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie w jaki sposób dadzą nam grę z dużo lepszą grafiką niż w jedynce? Albo pobawią się zdjęciami albo nie wiem... A i mogliby poracować nad optymizacją, byłby powód na wypuszczenie kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ta crysis bardzo podobal i przeszedlem go nawet trzy razy na niskim srednim i wysokim poziomie trudnosci.
Moze nie sprzedawal sie tak dobrze jak far cry ale to nie tylko o pieniadze chodz ale o to zeby czerpac przyjemnosc z tego co sie robi a pieniadze graja drugorzedna role.
a wedlog mnie mogli by rowiniez oprocz grafiki popracowac nad fizyka bo zdazyly mi sie czasam babole podczas grania jak np. wiatrak wiszacy w powietrzy i obracajocy sie jescze do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Crysis 2 będzie taki zajebisty jak jedynka to czekam z niecierpliwością, a film bym sobie z chęcią obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować