Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Forumowiczu z jakiego jesteś miasta?

1676 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 18:14, dambialko napisał:

Koło wojewódstwo wielkopolskie koło turka torunia i konina nie wiecie bo ja w kole mieszkam

Mi o to nie chodzi ja powiedzialem ze ja jestem z Wejherowa a Wejherowo sie znajduje na połnocy polski w wojewodztkie pomorski kumasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 18:15, Dickk0 napisał:

Mi o to nie chodzi ja powiedzialem ze ja jestem z Wejherowa a Wejherowo sie znajduje na połnocy
polski w wojewodztkie pomorski kumasz


To piszcie najlepiej koło jakiego dużego miasta jesteście - w twoim przypadku Słupsk z którego i ja nawet piszę - co za zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Rumi. Rumia to jest takie niewielkie miasto na Pomorzu. Leży zaraz obok Gdyni i Wejherowa i jest częścią Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Ciekawe czy ktoś tu może kojarzy? ;) Rumia "słynie" z bardzo dużej kaktusiarni i eee to chyba tyle, ale mamy jeszcze ruiny kościółka :)


20070429184916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:49, Vaerinammi napisał:

Ja jestem z Rumi. Rumia to jest takie niewielkie miasto na Pomorzu. Leży zaraz obok Gdyni i
Wejherowa i jest częścią Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Ciekawe czy ktoś tu może kojarzy?
;) Rumia "słynie" z bardzo dużej kaktusiarni i eee to chyba tyle, ale mamy jeszcze ruiny kościółka
:)



To mieszkam niedaleko ciebie bo ja jestem z Wejherowa co za zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na prawde nie ma nikogo z bełchatowa, takie piękne miasto i najlepsze kluby sportowe. Trudno ja jestem z okolic i pozdro dla wszystkich mieszkańców bełka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:05, Wyyzy napisał:

Ja jestem z Białegostoku. Taka mała mieścina na wschodzie Polski. Może ktoś słyszał?;)

Ja słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować