Zaloguj się, aby obserwować  
Polish_RADA

Harry Potter, a może ktoś inny? Twój bohater\bohaterka.

51 postów w tym temacie

ja lubie TRyloGIe DzieDziCTWO i LUBie KOmiksy punishera I BArry TRotter CzyTalem WSzystkie TRZy CZesci.a i fajna ksiazka to wojna duszkow i purpurowy cesar!WLADCA PIERSCIENI NA TRON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie lubię fantastykę(i science fiction) ,a moim personal idolem jest tatararam!! Gollum:D za jego siłę woli tylko on przeżywa tak potężną wewnętrzną przemianę. Tylko on był zdolny zniszczyć największy swój skarb dla dobra innych, i wreszcie nigdy nie widziałem piękniejszego przykładu schizofrenii:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 00:04, kulpiszonek napisał:

Zwruciliście uwage na Emmę Watson, która odgrywała rolę Hermiony Granger w filmach o Harrym
Potterze??
To przepiękna dziewczyna!! Posyłam zdjęcie...

Aż taka piękna nie jest.
Luk15 - pamiętaj to nie gg ani czat, tu sie nie pisze kilku postów po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:35, Xantes napisał:

ja lubie TRyloGIe DzieDziCTWO i LUBie KOmiksy punishera I BArry TRotter CzyTalem WSzystkie
TRZy CZesci.a i fajna ksiazka to wojna duszkow i purpurowy cesar!WLADCA PIERSCIENI NA TRON!


Nie lubię jak ktoś pisze takim stylem, bo to po prostu nie estetycznie wygląda, i do tego trochę dennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moimi ulubionymi bohaterami są: Wolverine z X-Menów, Luke Skywalker i Darth Vader z Gwiezdnych Wojen, Harry Potter, Bezimienny z Gothic''a :), Barbarzyńca z Diablo II i Forrest Gump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh, Harry Potter i inne bajeczki. ''Wiedźmin'' Andrzeja Sapkowskiego wymiata. Dziwi mnie tylko że nikt nie wspomniał o tym największy polskim pisarzu fantasy...
PS. Xantes, nie pisz pokemonem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:54, Nightcrow1 napisał:

Ja ogólnie lubię fantastykę(i science fiction) ,a moim personal idolem jest tatararam!! Gollum:D
za jego siłę woli tylko on przeżywa tak potężną wewnętrzną przemianę. Tylko on był zdolny zniszczyć
największy swój skarb dla dobra innych, i wreszcie nigdy nie widziałem piękniejszego przykładu
schizofrenii:d


A on przypadkiem nie był tak szczęśliwy z odzyskania swego SSSSKARBU, że zaczął skakać z radosci, potknął sie i wpadł do wulkanu? Tak przynajmniej było w książce, a w filmie też nie zauważyłem takich cech osobowści Smeagola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi bohaterowie?

Darth Vader
Ikabod Crane ze "Sleepy Hollow"
Finrod felagund z "Silmarillionu"
Śmierć, Komendant Vimes,lord Vetinari, Rincewind i Czarownice ze "Świata Dysku"
Nico Robin z "One Piece"
Kapitan Nemo z "20000 mil podmorskiej żeglugi"
Sknerus McKwacz i Kaczor Donald z komiksów Disneya
Aragorn z "Władcy Pierścieni"
Viokonia i Sarevok z "Baldurs Gate"
Szass Tamm z "Zapomnianych Krain"
Szkieletor z "Heamana"
Megatron i Optimus Prime z "Transformers"
Stefan czarniecki, Bolesław Chrobry, Bolesław Śwmiały, Machiavelli, Churchill, Nefretet i Echanton z postaci historycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować