Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

9800 GTX już w marcu

32 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 13:02, Kraju92 napisał:

Jestem ciekawy ceny, bo mam zamiar kupić tą kartę.


To sie lepiej wstrzymaj bo z chwila wejscia tej karty na rynek oplacac się będzie zakup ktorejs z wersji 8800.
Nowosci zawsze sa drogie i cena w stosunku do osiagow nie bedzie ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:24, pobite gary napisał:

> Jestem ciekawy ceny, bo mam zamiar kupić tą kartę.

To sie lepiej wstrzymaj bo z chwila wejscia tej karty na rynek oplacac się będzie zakup
ktorejs z wersji 8800.
Nowosci zawsze sa drogie i cena w stosunku do osiagow nie bedzie ciekawa


Z tego co czytałem to te karty będą dużo mocniejsze od serii 8xxx, jeżeli cena nie będzie zbyt duża to będę chciał kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam 7900GT kupionego juz z 2lata i nie narzekam.. każda gra w jaką grałem ustawiałem na full. To co ze 30 fps ale dobrze się i tak gra ;) nie wiem po co wyrzucać pieniądze w nowy sprzęt jeśli stary jeszcze daje rade dla szpanu czy dla numerka? :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:17, STiKkK napisał:

Ja tam mam 7900GT kupionego juz z 2lata i nie narzekam.. każda gra w jaką grałem ustawiałem
na full. To co ze 30 fps ale dobrze się i tak gra ;) nie wiem po co wyrzucać pieniądze
w nowy sprzęt jeśli stary jeszcze daje rade dla szpanu czy dla numerka? :D xD


Zgadzam się. Ja mam BFG 7900GS OC, który ponoć jest szybszy od referencyjnego 7900GT i nawet w Crysisa na Medium Detail spokojnie sobie pogrywam.
Wszystkie inne nowości zasuwają mi na High Detail: Bioshock, Gears of War, Cod 4, więc wcale nie trzeba wydawać 1000 zł, aby grać w nowości na max detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na razie starcza GeForce 7950GT i w najnowszych grach wszystko na full :D Ale ten GTX to tylko nowy numerek i trochę lepsze taktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:46, Kraju92 napisał:

Z tego co czytałem to te karty będą dużo mocniejsze od serii 8xxx, jeżeli cena nie będzie
zbyt duża to będę chciał kupić.


Nie widze zadnego powodu, aby karty mialy byc szybsze. 9800 gx2 to 2 x 8800gt, 9800gtx to odswiezona wersja 8800 gt. Moze w tej drugiej podniosa szyne pamieci. Co z tego? To samo jadro napedza karte. Wg mnie - pieniadze w bloto wyrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:32, Fredfx napisał:

Nie widze zadnego powodu, aby karty mialy byc szybsze. 9800 gx2 to 2 x 8800gt, 9800gtx
to odswiezona wersja 8800 gt. Moze w tej drugiej podniosa szyne pamieci. Co z tego? To
samo jadro napedza karte. Wg mnie - pieniadze w bloto wyrzucone.


9800 gx2 jest o 30% mocniejszy od 8800 Ultra. Zobaczymy jak wyjdą karty z serii 9xxx i jak będą testy porównujące serię 9xxx do 8xxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko...jak ten potwór będzie renderował...
Ludzie zamiast za okno będą patrzyli w ekran... ładniejsze widoki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować