Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Procesor laptopowy przekracza granicę 3 GHz

30 postów w tym temacie

Nie no, skok do przodu całkiem niezły. Jeszcze dojdzie do tego, że lapki wyprą konsolę.
Jestem tylko ciekaw jak długo bateria pociągnie z tym prockiem i załóżmy GeForce 9800M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że AMD "nic". W cenie tego procesora kupuje się dobrego laptopa. Już nie chcę nawet wiedzieć ile może kosztować laptop właśnie z tym prockiem. Obstawiam 8 tys. minumum. I kto to kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:49, Galadin napisał:

Co z tego, że AMD "nic". W cenie tego procesora kupuje się dobrego laptopa. Już nie chcę
nawet wiedzieć ile może kosztować laptop właśnie z tym prockiem. Obstawiam 8 tys. minumum.
I kto to kupi?


JA :D
Ale pod warunkiem, że cena całości będzie poniżej 4tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ma i to bardzo dobre obcowałem z nimi i jeśli nie podeprzesz lapka grafiką rzędu 8700 czy 8800 to są znacznie lepszym wyborem, bo znacznie tańszym. Turiony X2 są choćby w FS-ach , Acerach, HP czy Dellach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam Penryn. Dopiero architektura Penis zapewni laptopom znaczny wzwód yy... znaczy się wzrost wydajności. W planach Intelka jest ponoć także procesor w architekturze Penis posiadający 16 jąder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobrze, dobrze. Wszystko gna bardzo szybko do przodu... Szkoda tylko, że nie podali ile laptop będzie z nim działał na baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 17:23, KannX napisał:

Co tam Penryn. Dopiero architektura Penis zapewni laptopom znaczny wzwód yy... znaczy
się wzrost wydajności. W planach Intelka jest ponoć także procesor w architekturze Penis
posiadający 16 jąder.

Wow to niezły yyy ... skok wydajnościowy :) Tez bym chciał mieć tyle w lapku (rdzeni oczywiście)
3Ghz z możliwością podkręcania do około 3,5Ghz - Na pewno pierwsze będzie Alienware ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kiedyś by nastąpiło jak nie teraz to za pare miesięcy. A tak na serio to Lapki wyprzedziły juz mojego blaszaka z prockiem 2,4GHz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raptem większe FSB, hmmm.
Może warto będzie takie laptoki kupowac.
Wszystko zależy od tego, czy AMD nie wyda czegoś jeszcze lepszego:) (mam nadzieje, ze wyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować