• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

Neverwinter Nights 2 - problem z wczytywaniem się lokacji

Pytanie

Jestem w II akcie, próbuję się przenieść z Czarnystawu do Portu Liast oczywiście za pomocą mapy świata. Moduł się wczytuje, ale gdy już lokacja chce sie wczytać to w połowie staje i wywala błąd. Próbowałem się przenieść także do innych lokacji to wyskakuje ten sam błąd. Mam NWN2 razem z dodatkiem Maska Zdrajcy. Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.02.2008 o 18:59, Kraju92 napisał:

Jestem w II akcie, próbuję się przenieść z Czarnystawu do Portu Liast oczywiście za pomocą
mapy świata. Moduł się wczytuje, ale gdy już lokacja chce sie wczytać to w połowie staje
i wywala błąd. Próbowałem się przenieść także do innych lokacji to wyskakuje ten sam
błąd. Mam NWN2 razem z dodatkiem Maska Zdrajcy. Proszę o szybką pomoc.

może patch zaradzi? ewentualnie zachowaj sobie save''y i zainstaluj grę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2008 o 18:59, Kraju92 napisał:

Jestem w II akcie, próbuję się przenieść z Czarnystawu do Portu Liast oczywiście za pomocą
mapy świata. Moduł się wczytuje, ale gdy już lokacja chce sie wczytać to w połowie staje
i wywala błąd. Próbowałem się przenieść także do innych lokacji to wyskakuje ten sam
błąd. Mam NWN2 razem z dodatkiem Maska Zdrajcy. Proszę o szybką pomoc.


Wiesz, ta gra ma bardzo dużo bugów. Jeśli nie patch to reinstalka ;] A może być też tak że-to najgorszy przypadek-będziesz musiał usunąć save''y :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2008 o 15:15, Leslaw555 napisał:

Wiesz, ta gra ma bardzo dużo bugów. Jeśli nie patch to reinstalka ;] A może być też tak
że-to najgorszy przypadek-będziesz musiał usunąć save''y :/


Niestety nic nie pomaga. Jedynie mogę zacząć grę od początku, ale mi się nie chcę, dlatego zacznę grać w dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować