Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Sebat

Gears of War 2 - Temat Ogólny

486 postów w tym temacie

Byłby tu jakiś cwaniaczek na przerobienie Insane w co-opie ,ewentualnie grupka ludzi do Hordy ? Odnośnie co-opa ,dobrze jakby znał rozmieszczenie dzienników i COG Tagów ,bo mi brakuje klkunastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:10, jackass napisał:

Byłby tu jakiś cwaniaczek na przerobienie Insane w co-opie ,ewentualnie grupka ludzi
do Hordy ? Odnośnie co-opa ,dobrze jakby znał rozmieszczenie dzienników i COG Tagów ,bo
mi brakuje klkunastu.

http://www.gametrailers.com/game/10359.html

Co do Insane - niedawno niestety skończył mi się gold, a chętnie bym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak przejść taką wielką rybę w takim jeziorze w jaskini??Chodzi mi o sytuacje jak zjada po trochu łudź to nie wiem co mam robić i w końcu dochodzi do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak zabić tego dałna podobnego do Ciebie na początku gry. Tego co wielkimi mackami ciągnie łódź pod wodę. W końcu bierze połowę do papy i ja mam mu coś zrobić ale kurna nie wiem co :S. Strzelam w niego, tnę go piłą i nic. Granatem rzucić nie mogę bo się odbije i wleci we mnie... WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wbiegasz do środka gęby Lewiatana i ładujesz z karabinu w macki które zaczynają na Ciebie napierać. Gdy ich kilka ustrzelisz, pojawia się "gardełko" w które musisz wrzucić granat. Powtarzasz do skutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w hordę chętny w co-opa też, ale po feriach mam mało czasu, więc byłyby to krótkie serie po 1 godzina lub mniej, albo też trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z patchy zablokował możliwość wykonywania achi w meczach z botami ? Mam na myśli przykładowo Kilogram Mięcha ;Podarunek na rozstanie .Robię tak jak w poradniku na onlinecenter.pl ,ale nie nalicza mi fragów do achi .Macie inny ,sprawdzony sposób z botami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:01, Rogallos napisał:

Spoiler

Wbiegasz do środka gęby Lewiatana i ładujesz z karabinu w macki które zaczynają na
Ciebie napierać. Gdy ich kilka ustrzelisz, pojawia się "gardełko" w które musisz wrzucić
granat. Powtarzasz do skutku:)


No dobra za pierwszym razem udaje mi sie tam wejść i wrzucić granat ale za drugim razem mnie od razu połyka ja podchodzę pod niego.. Nie czaje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucisz mu ten granat, to on na chwilę ucieka. Potem wraca, musi złapać łódź szczkękami, walisz mu po gałach, wbiegasz, rzucasz granat itd. Jak nie czaisz to jestem pewny, że na YT jest filmik z tej potyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:46, Coxsik napisał:

W GoWa 2 w co opie dalej można grać tylko we 2 i tylko Domem lub Marcusem? Są jakieś
nowe bronie?


Z tego co wiem to w co-opa można grać we 4. Nowe bronie to miotacz ognia, moździerz, minigun i taki jakby pistolet maszynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 22:21, Ecko09 napisał:

> W GoWa 2 w co opie dalej można grać tylko we 2 i tylko Domem lub Marcusem? Są jakieś

> nowe bronie?

Z tego co wiem to w co-opa można grać we 4. Nowe bronie to miotacz ognia, moździerz,
minigun i taki jakby pistolet maszynowy.


I bardzo fajne achievementy... "Tyku tyku, mój ty smyku" ;D
Oprócz tego nowe opcje fatality (wykańczania rannych przeciwników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, achievementy są w pytkę. Żałuję, że nie zdążyłem zrobić ich więcej, bo wymieniłem się na Fable 2. Ogólnie to cała gra czochra mosznę i jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:03, trombocylek napisał:

No, achievementy są w pytkę. Żałuję, że nie zdążyłem zrobić ich więcej, bo wymieniłem
się na Fable 2. Ogólnie to cała gra czochra mosznę i jest świetna.


Jak dla mnie intensywność akcji, fabuła, gameplay i czas grania są idealne. Zdecydowanie gra roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grą roku jest GTA 4, ale na pewno GoW 2 jest najlepszym shooterem 2008. Fabuła trochę ssie pałkę, ale nawet ze względu na nią grało się super. Moje ulubione fragmenty to te z czerwia, w Nexusie i na Brumaku. A wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:46, Coxsik napisał:

W GoWa 2 w co opie dalej można grać tylko we 2 i tylko Domem lub Marcusem? Są jakieś
nowe bronie?


Co-op tylko we dwóch. Hordę da radę w 5ciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować