Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Ok, skoro można wyrazic tu swoje zdanie na ten temat to jak dla mnie to wszelkie bajki tego typu to nieporozumienie. Nie wiem jak człowiek rozumny może coś tak odmóżdżającego oglądać ale każdy ogląda to co lubi. Tylko uważajcie bo to grozi epilepsją. Dziękuję. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 20:58, Qba-13 napisał:

dawajcie tu jakieś linki do odcinków DB i mówcie co myślicie o DB i co wam sie najbardziej
podobało


I co za "dawajcie" i na dodatek piraćcie? Tak to sobie w domu mów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball niestety negatywnie wpłynął na wizerunek anime i mangi w Polsce, nie ma co tego ukrywać;) W sumie serii nie oglądałem, większość mangi przeczytałem. I mogę z czystym sumieniem polecić tylko pierwsze 10 tomów- ze względu na zawarty w nich humor. Poźniej niestety to już tylko czyste bijatyki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Go kocham !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najbardziej podobali mi sie walik : z frezerem , komurczakiem ale juz z bubuu to zabardzo to wsztstko bylo pokrecone jak dla mnie , no i z cyborgami , NAJLEPSZA SERIA ANIME NA SWIECIE JAK DLA MNIE !!! POLECAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no co za pacjent :/ no to jak nie z neta to powiedz mi, gdzie moge kupować odcinki??:/ i "dawajcie" mówie w domu poza tym, a tutaj jaki wrażliwy :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 20:58, Qba-13 napisał:

dawajcie tu jakieś linki do odcinków DB i mówcie co myślicie o DB i co wam sie najbardziej
podobało


Ja obejrzałem wszystkie części (zwykły, Z, GT[mój kumpel mówił że są jeszcze dwie części, chyba jedna to FOREVER a drugą nie pamiętam, tyle że są nie po polsku]).Najbardziej podobał mi się Z potem zwykły a na końcu GT (ale chętnie obejrzałbym tamte dwie części)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 22:37, ciaputek napisał:

Ja obejrzałem wszystkie części (zwykły, Z, GT[mój kumpel mówił że są jeszcze dwie części, chyba
jedna to FOREVER a drugą nie pamiętam, tyle że są nie po polsku])


jak dotąd są tylko trzy serie, chociaż po necie krążą plotki o produkcji kolejnej części DragonBall AF ale ich twórca twierdzi, że nic takiego nie ma miejsca.
oprócz seriali jest też z kilkanaście filmów DB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to z anime puszczanych wtedy na RTL7 wolałem "Slayersów" i "Magic Knight Rayearth"

A jeśli chodzi o samego Dragon Ballca to uwielbiam przede wszystkim pierwszą serie i GT, w Zetce lubiłem tylko pojedyczne odcinki, czy też serie odcinków (tam gdzie sie nie tłukli na okrągło) bijatyki były fajne jak je oglądałem pierwszy, góra drugi raz, potem to już tylko oglądałem żeby odświerzyć przyjemne wspomnienia i sie troche pośmiać z wygłupów Songoku i paczki.
Jeśli chodzi o walki to w Z i GT stały się zwyczajnie nudne. W podstawce w której Songoku nie był wypasionym supermacho często stosował różne tricki, musiał przechytrzyć przeciwnika, uwielbiał oglądać tego malucha w akcji. Potem stał się pakerem jak cała reszta i poziom jego "Sympatyczności" zleciał na łeb na szyje. Na całe szczęście wracał wtedy kiedy sie nie bił. Ach te momenty z rodzinką, albo u Kami-Samy (tak sie chyba nazywał ten u którego Songo trenował po przeprowadzce na stałe do zaświatów).
Dragon Balla cenie po prostu za nieco chory, ale sympatyczny humor. Walki po obejrzeniu ich więcej niż raz GÓRA dwa razy stawały się zwyczajnie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Walki po obejrzeniu ich
>więcej niż raz GÓRA dwa razy stawały się zwyczajnie nudne.
No tu sie raczej nie zgodze bo ja mógłbym w nieskończoność oglądać chociażby walkę z C(w)ell''em i ten moment "podkozaczenia" Songohana ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 20:07, Qba-13 napisał:

No tu sie raczej nie zgodze bo ja mógłbym w nieskończoność oglądać chociażby walkę z C(w)ell''em
i ten moment "podkozaczenia" Songohana ^.^

Hmm jak to mawiają "Co kto lubi" mnie jakoś niespecjalnie te późniejsze walki bawiły. Nio bo nie było w nich żadnej finezji, tylko wyciąganie coraz pakerniejszych technik i coraz większe dziurawienie naszej matuszki Ziemi.
>tabajka jest wspaniala nie ma takiej bajki drugiej
Ech Bogowie, tyle tytułów anime na świecie, tyle ciekawych rozbudowanych o fabule zakręconych jak sznurek po zabawie z kotkiem, a ludzie i tak hołubią proste mordobicia. Zainteresuj się Naruto dla przykładu, albo Ranma 1/2 te są w NIECO podobnych klimatach, a z tego co wiem nieco bardziej rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DB jest zabardzo zakrecone i niezrozumiale :|
caly fim polaga na tym kto wygra walke i kto bedzie silnijszy o_O
dla mnie to bez sensu.
Osobiście z anime uwielbiam oglądać GTO :D kiedys lecialo na Hayperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować