Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2006 o 20:52, BaRt3k. napisał:

Ale temat odkopałeś.ja tam jestem szczesliwy bo zdobylem wszystkie odcinki DB DBZ i DBGT wiec
ogladam :)



ja jak narazie mam wszystkie DBZ i 20 pare DGBT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha te pytania... :] czy ktoś wie czy może w Polskiej telewizji leci jakieś dobre anime ? Jeśli tak to na którym kanale ? No i oczywiście o której godzinie ? :> (pewnie po 23 :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 21:30, Arlik napisał:

Aha te pytania... :] czy ktoś wie czy może w Polskiej telewizji leci jakieś dobre anime ? Jeśli
tak to na którym kanale ? No i oczywiście o której godzinie ? :> (pewnie po 23 :P )


no jesli chcesz obejzec takie go*** typu W.I.T.C.H

to polecam jetix :S

sciagnij se albo dragon balla z jakiejs stronki
np. z tad( trza siew rejestrowac ale warto;) )
http://free.of.pl/s/supernamek/vdbs/vdbs_dbsp1.htm

albo sciagnij se Sailor Moona :)
tesz bardzo fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:34, kulfon22 napisał:

Dlaczego Brolly nienawidzi Son Goku (Kakaroto)?? Wie ktoś?


hmmm.... dobre pytanie. Wiadomo, że Broly urodził się tego samego dnia co Goku, wiadomo że jest legendarnym wojownikiem ( który występuje tylko w filmach kinowych ) Być może Broly jest tak nastawiony do Goku, ze względu na porażki jakie poniósł z Nim. To do końca pozostaje zagadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:41, Seqiu napisał:

hmmm.... dobre pytanie. Wiadomo, że Broly urodził się tego samego dnia co Goku, wiadomo że
jest legendarnym wojownikiem ( który występuje tylko w filmach kinowych ) Być może Broly jest
tak nastawiony do Goku, ze względu na porażki jakie poniósł z Nim. To do końca pozostaje zagadką.


Widziałem kinówke Dragon Ball Z: Legendary Super Saiyan. W filmie, gdy tylko Brolly zobaczył Goku, zaraz chciał go zadziobać, wkurzał się na widok Goku. Tylko, że nie wiadomo dlaczego.


http://www.youtube.com/wa...dbz%20movie%208 tu mozna obejrzeć ten film. Po angielsku. Mogie wrzucić wszystkie kinówki jak chcecie. Wszystko jest na youtube.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:34, kulfon22 napisał:

Dlaczego Brolly nienawidzi Son Goku (Kakaroto)?? Wie ktoś?

Ja gdzieś czytałem że Goku leżal jako niemowlak koło Brolyego. I Goku bardzo głośno płakał i tak Brolly nie nawidzi Goku. Nie pamiętam czy dobrze napisałem bo to z 2 lata temu czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:09, PAPISHON napisał:

> Dlaczego Brolly nienawidzi Son Goku (Kakaroto)?? Wie ktoś?
Ja gdzieś czytałem że Goku leżal jako niemowlak koło Brolyego. I Goku bardzo głośno płakał
i tak Brolly nie nawidzi Goku. Nie pamiętam czy dobrze napisałem bo to z 2 lata temu czytałem.

Dokładnie dlatego brolly nienawdzi goku ogladałem wszystkie kinówki a ogladał ktos z was dragonball 10th aniversary fajny film jest to jakby streszczenie dragon balla 1 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kilka odcinkóz zobaczyłem, i chyba sobie je z neta pościągam :D (ale mój kolega też ma wszystkie serie, i nie muszę się tym obawiać. Większy kłopot będzie z oglądaniem, w domu siedze przy kompie ok 3-4 godz i nie wiem czy by mi się chciało :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 09:44, Misiekolxp001 napisał:

oglądałem w tekewizji leciał kiedyś. fajny nawet był odcinek z BUBU. no wiecie był cały różowy
i przypominał galarete. hehe :)

Sprostowanie nie BUBU tylko Boo o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 12:44, Misiekolxp001 napisał:

coś takiego nie pamiętałem całkowicie nazwy. dawno leciało. :)

Nie chodzi mi o to. Bo w polskiej wersji tak źle przetłumaczuli imiona bohaterów np. Songo zamiast Goku, Bubu zamiast Boo. Ale w każdym razie masz racje w polskiej wersji nazywał sie Bubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 12:47, Misiekolxp001 napisał:

kiedyś leciało może zrobią nowe odcinki. hehe . :)

Kiedyś słyszałem o tym że miał powstać Dragon Ball AF ale nie powstanie...dlaczego ? Nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować