Zaloguj się, aby obserwować  
ZO_S_O

Extra Klasyka 50% taniej! Wielka wyprzedaz!

553 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 15:48, Patryk Mogilno napisał:

Za 2 gry płacimy 20zl to nie tak żle


No... tak, ale mi chodziło o to, że normalnie płacilibyśmy 10zł za sztukę! Co dawałoby nam możliwość kupienia pojedynczego tytułu. W sumie, ciekawe czemu tylko w EMPiK-u tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 15:52, Erunn0 napisał:

> Za 2 gry płacimy 20zl to nie tak żle

No... tak, ale mi chodziło o to, że normalnie płacilibyśmy 10zł za sztukę! Co dawałoby
nam możliwość kupienia pojedynczego tytułu. W sumie, ciekawe czemu tylko w EMPiK-u tak
jest?

Własnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo Empik nie chciał się zgodzić na takie coś ze względu na mały zysk - a tak jak MUSISZ kupić 2 gry, oni zarabiają więcej.

Albo dlatego, że lepiej wygląda "Kup 1 grę, drugą dostaniesz GRATIS" niż "Gry 50% Taniej!"
Ludzie się patrzą że coś jest "Gratis" i od razu się rzucają... Marketing robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:00, MTSMAFIOSO napisał:

Albo Empik nie chciał się zgodzić na takie coś ze względu na mały zysk - a tak jak MUSISZ
kupić 2 gry, oni zarabiają więcej.

Albo dlatego, że lepiej wygląda "Kup 1 grę, drugą dostaniesz GRATIS" niż "Gry
50% Taniej!"
Ludzie się patrzą że coś jest "Gratis" i od razu się rzucają... Marketing robi swoje
:)

Hm...... dobrze kombinujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:00, MTSMAFIOSO napisał:

Albo Empik nie chciał się zgodzić na takie coś ze względu na mały zysk - a tak jak MUSISZ
kupić 2 gry, oni zarabiają więcej.


Zawsze kupisz 2 gry zamiast jednej... prawda? Oni więcej egzemplarzy sprzedadzą i jeszcze więcej zarobią, jakby sprzedawali je po -50%. 2 x 9,90 (np. w Media Markt) = 19,80, czyli 10 gr dla nich ;)

Dnia 04.03.2008 o 16:00, MTSMAFIOSO napisał:

Albo dlatego, że lepiej wygląda "Kup 1 grę, drugą dostaniesz GRATIS" niż "Gry
50% Taniej!"
Ludzie się patrzą że coś jest "Gratis" i od razu się rzucają... Marketing robi swoje


Tylko, że (przynajmniej u mnie) w EMPiK-u nie ma nawet żadnej nalepki, plakatu czy choćby małego ogłoszenia o 2 grach w cenie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zauważy w jednym ze sklepów w Krakowie grę The Punisher (nie musi być nawet przeceniona) to proszę o info, bo coś czuję że trudno będzie ją zdobyć.

(Ew. adres sklepu internetowego w którym można kupić)

Dziwna sprawa z tym Punisherem, to chyba jedyna gra w kolekcji której nie ma ani w sklepie gram.pl, ani w wirtusie, ani na empik.com.Liczę tylko na to że będzie w jakimś sklepie w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing nie działa w ten sposób. Dodajesz coś gratis, sprzedaż nie wzrasta derastycznie, tylko minimalnie. Robisz wyprzedaż sprzedaż szybciej rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja już wróciłem z zakupów. Byłem w filii Empiku z zamiarem zakupu EtM + DF HwO + TS. EtM nie było ale kupiłem WH40K - podstawkę w miejsce Matrixa. Mam nadzieję że żałować nie będe ;). Trochę to wkurza że trzeba kupić 2 gry a nie można jednej. Jak dla mnie jest to sztuczne wymuszanie na grupie klientów dodatkowych kosztów ale cóż. Wracając do zakupów. Gier nie jest zbyt dużo. Wybór był dość skromny aczkolwiek te "lepsze" gry były. Co do naklejek NIE ma żadnych na opakowaniu. W Empiku na stoisku z EKN jest tylko belka typu: 2 gry w cenie jednej. Jak mi się spodoba WH i skołuję jeszcze 2 dychy to może się skuszę na add-ony. ;P bo taka okazja się chyba nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:12, KŁEJK napisał:

No na przykład ja. Jakbyś poczytał mój post wyżej to byś wiedział ;D.


Ale w Krakowie i kupiłeś 2 gry?

i w tym empiku na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:15, KŁEJK napisał:

Nie w Krakowie. Poza tym z tego co czytam w tym topicu to chyba każdy Empik w Polsce
sprzedaje te gry na takich zasadach.


Dobra dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra... ja byłem z zakichanym TESCO u mnie na zaodbyciu i były EKN Gold i to za 12.50zł to kupiłem BG i Icewind Dale... a naklejki są, ale chyba nie na wszystkich... oto jak one (vlepki) wyglądają...sorki za jakość, ale fon w200i ma tylko 0,3mpx:P (tak podaje producent)

20080304180031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:37, revolt505 napisał:

u mnie nie ma tej promocji, a w niektórych sklepach ta edyjca jest droższa niż powinna

U mnie tak kiedyś było po 21zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 18:01, przemcio256 napisał:

dobra... ja byłem z zakichanym TESCO u mnie na zaodbyciu i były EKN Gold i to za 12.50zł
to kupiłem BG i Icewind Dale... a naklejki są, ale chyba nie na wszystkich... oto jak
one (vlepki) wyglądają...sorki za jakość, ale fon w200i ma tylko 0,3mpx:P (tak podaje
producent)


Aha czyli to taka vlepka

I ponawiam pytanie czy kupił ktoś z was w Krakowskim empiku na rynku 2 gry z EKN za 20zł?

lub widział tą vlepkę?

lub kupił 1 grę z EKN za 10Zzł?


proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:39, Pawlo09 napisał:

> dobra... ja byłem z zakichanym TESCO u mnie na zaodbyciu i były EKN Gold i to za
12.50zł
> to kupiłem BG i Icewind Dale... a naklejki są, ale chyba nie na wszystkich... oto
jak
> one (vlepki) wyglądają...sorki za jakość, ale fon w200i ma tylko 0,3mpx:P (tak podaje

> producent)

Aha czyli to taka vlepka

I ponawiam pytanie czy kupił ktoś z was w Krakowskim empiku na rynku 2 gry z EKN za 20zł?

lub widział tą vlepkę?

lub kupił 1 grę z EKN za 10Zzł?


proszę o odpowiedz


Przejdż się i sobie zobacz a nie nabijaj sobie postów, bo już chyba 3 raz o to pytasz. Masz nogi to ich użyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:39, Pawlo09 napisał:

> dobra... ja byłem z zakichanym TESCO u mnie na zaodbyciu i były EKN Gold i to za
12.50zł
> to kupiłem BG i Icewind Dale... a naklejki są, ale chyba nie na wszystkich... oto
jak
> one (vlepki) wyglądają...sorki za jakość, ale fon w200i ma tylko 0,3mpx:P (tak podaje

> producent)

Aha czyli to taka vlepka

I ponawiam pytanie czy kupił ktoś z was w Krakowskim empiku na rynku 2 gry z EKN za 20zł?

lub widział tą vlepkę?

lub kupił 1 grę z EKN za 10Zzł?


proszę o odpowiedz

ja byłem ale w tesco w głogowie i na luzie można kupić jedną grę, bo cena jest 9.99 od sztuki...

PS
TE VLEPKI NIE SĄ NA KAŻDEJ GRZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:56, przemcio256 napisał:

> > dobra... ja byłem z zakichanym TESCO u mnie na zaodbyciu i były EKN Gold i
to za
> 12.50zł
> > to kupiłem BG i Icewind Dale... a naklejki są, ale chyba nie na wszystkich...
oto
> jak
> > one (vlepki) wyglądają...sorki za jakość, ale fon w200i ma tylko 0,3mpx:P (tak
podaje
>
> > producent)
>
> Aha czyli to taka vlepka
>
> I ponawiam pytanie czy kupił ktoś z was w Krakowskim empiku na rynku 2 gry z EKN
za 20zł?
>
> lub widział tą vlepkę?
>
> lub kupił 1 grę z EKN za 10Zzł?
>
>
> proszę o odpowiedz
>
ja byłem ale w tesco w głogowie i na luzie można kupić jedną grę, bo cena jest 9.99 od
sztuki...

PS
TE VLEPKI NIE SĄ NA KAŻDEJ GRZE!!!


Dobra dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować