Zaloguj się, aby obserwować  
ZO_S_O

Extra Klasyka 50% taniej! Wielka wyprzedaz!

553 postów w tym temacie

no dobra a na przykład gdybym zamiawiał prze internet na empik.com i odbierał bym gre w empiku to wystarczy jedna gre zamówić czy tez trzeba dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

życze powodzenia ;p ale z resztą przecież te gierce i tak są tanie 20 dyszki. Ale promocja nieźle nam zawrociła w głowach hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 19:45, KŁEJK napisał:

> Soliders: Ludzie Honoru
jesteś pewien że warto to kupić?

Tia jestem przekonany. Kiedyś (Dawno dawno temu w odległej galaktyce) grałem w demo i mi się gra podobała. Ogólnie fajna gra bo coś na zasadzie RPG, 2 WŚ, oddział do dyspozycji :D

Dnia 03.03.2008 o 19:45, KŁEJK napisał:

> Riddick
był jakiś czas temu w CDA, chyba że nie kupujesz / ominąłeś ten nr

A no zapomniałem :P CDA kupuje od bardzo dawna ale dla papierku a nie płyt. Płyty przeglądam, owszem, zawsze jakieś pełniaki są w sam raz dla mnie. Po prostu mi to z głowy wyleciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pf... co to mi za promocja. Miały być gry za 10 zł (-50% w końcu), a muszęę kupić dwie żeby promocja mnie objęła. Akuratnie interesuje mnie TYLKO jedna gra z EKN więc jak narazie z promocji nie skorzystam, mam nadzieję że przynajmniej w MM niedługo promocja (ta prawdziwa) się pokaże.

A jak nie, to najwyżej niech na tym stracę, kupię FSW TH i SWAT 4 Syndykat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:59, KŁEJK napisał:

A jakie gatunki lubisz?

rpg, wojenne fps, rts, sportowe i takie tam:)Oprócz ZWYKŁYCH strzelanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:57, Aragloin napisał:

Mógłby mi ktoś polecić jakieś gry z tej serii.?


Nie wiem jakie gatunki gier preferujesz... zawsze mozesz zajrzec tez do poradni
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=4904
Ja kupilem Painkillera i Settlers Dziedzictwo Krolow, to solidne pozycje. Oprocz tego jest jeszcze Ground Control II i Warhammer Dark Crusade jesli lubisz rts w klimacie sci-fi. To bardzo dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OJ LUDZIE LUDZIE ... udało mi się kupić za ten -50% ... nawet Sagę Baldur''s Gate kupiłem taniej, bo dokładnie za połowę (normalnie niby jest za 14 ileś). ALE aby skorzystać z tego rabatu musiałem kupić dwie gry. Dla mnie to nie problem, bo akurat kupowałem 4 gry (baldur + cały warhammer) jednak chyba nie takie są warunki tej promocji. Aha, zakupy robiłem w katowickim empiku ... aha i wcześniej musiałem mówić przy kasie, że gry są tańsze niż twierdzi czytnik, ale że dzisiaj miałem czas, to dopiąłem swego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:41, Sand Wraith napisał:

OJ LUDZIE LUDZIE ... udało mi się kupić za ten -50% ... nawet Sagę Baldur''s Gate kupiłem
taniej, bo dokładnie za połowę (normalnie niby jest za 14 ileś). ALE aby skorzystać z
tego rabatu musiałem kupić dwie gry. Dla mnie to nie problem, bo akurat kupowałem 4 gry
(baldur + cały warhammer) jednak chyba nie takie są warunki tej promocji. Aha, zakupy
robiłem w katowickim empiku ... aha i wcześniej musiałem mówić przy kasie, że gry są
tańsze niż twierdzi czytnik, ale że dzisiaj miałem czas, to dopiąłem swego ...



W Empikach promocja obowiązuje na zasadzie 2 gry za cenę jednej. Był nas gram.pl taki komunikat, wyraźnie było to napisane.
A ja znów pytam się was:
CZY W MEDIA MARKCIE, STATURNIE, EMPIKU, LUB JAKIMKOLWIEK INNYM SKLEPIE KOMPUTEROWYM MIESZCZĄCYM SIĘ W KRAKOWIE OBOWIĄZUJE JUŻ PROMOCJA? BARDZO PROSZĘ O (!!!)SZYBKĄ ODPOWIEDŹ(!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:47, KŁEJK napisał:

A nie możesz wyjść z domu i sam sprawdzić ???



Nie chcę marnować 2h i 2zł(za parking).
Zresztą nie OFFTOP-ujmy.
Jak wiesz to będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli że jak bym np: chciał kupić 3 gry to zapłacę 40 zeta? Dobrze rozumiem? A jak bym chciał np: 4 to lepiej zrobić 2 kursy po 2 gry ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:43, Byl napisał:

> OJ LUDZIE LUDZIE ... udało mi się kupić za ten -50% ... nawet Sagę Baldur''s Gate
kupiłem
> taniej, bo dokładnie za połowę (normalnie niby jest za 14 ileś). ALE aby skorzystać
z
> tego rabatu musiałem kupić dwie gry. Dla mnie to nie problem, bo akurat kupowałem
4 gry
> (baldur + cały warhammer) jednak chyba nie takie są warunki tej promocji. Aha, zakupy

> robiłem w katowickim empiku ... aha i wcześniej musiałem mówić przy kasie, że gry

> tańsze niż twierdzi czytnik, ale że dzisiaj miałem czas, to dopiąłem swego ...


W Empikach promocja obowiązuje na zasadzie 2 gry za cenę jednej. Był nas gram.pl taki
komunikat, wyraźnie było to napisane.
A ja znów pytam się was:
CZY W MEDIA MARKCIE, STATURNIE, EMPIKU, LUB JAKIMKOLWIEK INNYM SKLEPIE KOMPUTEROWYM
MIESZCZĄCYM SIĘ W KRAKOWIE OBOWIĄZUJE JUŻ PROMOCJA? BARDZO PROSZĘ O (!!!)SZYBKĄ ODPOWIEDŹ(!!!).


A CZYTAŁEŚ POPRZEDNIE POSTY!!??

DO WIADOMOŚCI BYL''A- T-A-K!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tutaj parę postów, gdzie pytaliście jakie gry z extra klasyki wybrać. Takim osobom polecam udać się tutaj: http://www.gram.pl/extraklasyka/

Ja pojadę jutro i sprawdzę w 2 EMPiK-ach... trochę głupio, że trzeba kupić dwie gry, a dopiero wtedy zapłacimy 20zł. No, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 15:46, Erunn0 napisał:

Widziałem tutaj parę postów, gdzie pytaliście jakie gry z extra klasyki wybrać. Takim
osobom polecam udać się tutaj: http://www.gram.pl/extraklasyka/

Ja pojadę jutro i sprawdzę w 2 EMPiK-ach... trochę głupio, że trzeba kupić dwie gry,
a dopiero wtedy zapłacimy 20zł. No, ale cóż...

Za 2 gry płacimy 20zl to nie tak żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować