Zaloguj się, aby obserwować  
ZO_S_O

Extra Klasyka 50% taniej! Wielka wyprzedaz!

553 postów w tym temacie

Ja kupiłem 2 gry z Empiku. Wziąłem ze stoiska z EKN. Z moimi wszystko w porządku. Musiałeś chyba trafić na naprawdę wadliwe egzemplarze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 16:06, juke napisał:

Wyprzedaż to naprawdę niezła sprawa, na pewno kupię więcej tytułów. Jednak jest problem:
wczoraj dorwałem takie dwa pudełka z Rollercoster Tycoon 2: ZE i HoMM IV: ZE. Odpakowałem
Rollercoastera a tu pęknięte zamknięcie, spróbowałem parę razy zamknąć i się całe rozleciało.
A w Heroesach na środku pudełka jest wielkie pęknięcie że jak zamykam to na tym "grzbiecie"
robi się duży odcisk. Czy Wy też macie takie egzemplarze? Ja zamówiłem w empiku bo Heroesów
nie było dostępnych i takie mam właśnie egzemplarze.

Widocznie cos w sklepie zrobili z pudełkami ja tak miałem z GTA Trylogia tez pudełko było pekniete. Moze im spadło albo ktos celowo uszkodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak w sklepie mogli coś z nimi robić, albo po prostu ta wyprzedaż obejmuje także egzemplarze uszkodzone, ale przynajmniej gra nie jest uszkodzona ;). Spadło to wykluczone, ale ktoś celowo uszkodził? Tego to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 17:03, juke napisał:

No tak w sklepie mogli coś z nimi robić, albo po prostu ta wyprzedaż obejmuje także egzemplarze
uszkodzone, ale przynajmniej gra nie jest uszkodzona ;). Spadło to wykluczone, ale ktoś
celowo uszkodził? Tego to już nie wiem.

Promocja nie może obejmowac egzemplarzy uszkodzonych tego jestem pewien na 100% a powiedziałes o tym w sklepie ze masz pudełka uszkodzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 08:27, swietlik94 napisał:

Dzisiaj jadę do Empiku po gry... nie wiem jeszcze jakie :). W razie czego biorę CDA z
reklamą, gdyby był jakiś "inny" sprzedawca :).

Ciekawe do jakiego empiku. Ja byłem wczoraj w sadybie(warszawa) i o promocji wciąż nic biedni ludzie nie słyszeli.
Był już ktoś w Arkadii? Zamierzam dziś jechać... mam nadzieje, że nie na próżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 08:27, swietlik94 napisał:

Dzisiaj jadę do Empiku po gry... nie wiem jeszcze jakie :). W razie czego biorę CDA z
reklamą, gdyby był jakiś "inny" sprzedawca :).

Bez kitu, byłem 1 marca w Media Markt i pytam się o promocję -50% a on mi mówi że nic o tym nie wie :/ No to pomyślałem że promocja do Szczecina jeszcze nie dotarła ale dziś jadę i też wezmę CDA :D Swoją drogą planuję wziąć Neverwintera ale nie wiem czy jest dobry, do tego jeszcze Morrowinda i Spellforce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Warhammera Dark Crusade, 1 "zawias" na instrukcję urwany ale poza tym wszystko ok :). Gra mi się bardzo podoba, promocja fajna. Przy okazji zaopatrzyłem się też w Sagę Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 09:45, Fagno napisał:

Kupiłem Warhammera Dark Crusade, 1 "zawias" na instrukcję urwany ale poza tym wszystko
ok :). Gra mi się bardzo podoba, promocja fajna. Przy okazji zaopatrzyłem się też w Sagę
Baldur''s Gate.

Znowu ktos skaży sie na zepsute pudełko jakas epidemia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj w IKEI w Jankach i do EMPiKu wpadłem (chociaż powinienem wpaść do centrum, w którym pracuję). Tam jest wszystko spoko (tak jak u nas zresztą...), półeczki oznaczone 2 za 1, sporo tytułów, to sobie 10 zgarnąłem:

Saga Fallout
Icewind Dale
NVN Kingmaker
Saga Heroes I-III
Gothic II
Morrowind
S.W.A.T. 4
Empire Earth II
Painkiller Czarna Edycja
Warhammer DoW Dark Crusade

100PLN i setki godzin grania :D

... a co do uszkodzonych pudełek, to sprzedawcy tego naprawdę nie niszczą, wystarczy wyobrazić sobie, kuriera pędzącego po trudnych polskich drogach, żeby dowieźć towar na czas (niekoniecznie cały...). Żebyście widzieli jakie czasami "okazy" się dostaje, echhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:05, sheevmaster napisał:

... a co do uszkodzonych pudełek, to sprzedawcy tego naprawdę nie niszczą, wystarczy
wyobrazić sobie, kuriera pędzącego po trudnych polskich drogach, żeby dowieźć towar na
czas (niekoniecznie cały...). Żebyście widzieli jakie czasami "okazy" się dostaje, echhh....


Żeby nie było - ja nie narzekam, ten haczyk mi do szczęścia nie jest potrzebny, żeby go złamać umyślnie ktoś musiałby zedrzeć folię, plomby CDP i odtworzyć zabezpieczenia... po co ? :] Nawet gdybym miał świadomość że mogę kupić grę ze złamanym haczykiem za 10 zł mniej to wziąłbym bez wahania, tak czy siak promocja mi się podoba.

Z pudełkiem BG za to wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:05, sheevmaster napisał:

byłem wczoraj w IKEI w Jankach i do EMPiKu wpadłem (chociaż powinienem wpaść do centrum,
w którym pracuję). Tam jest wszystko spoko (tak jak u nas zresztą...), półeczki oznaczone
2 za 1, sporo tytułów, to sobie 10 zgarnąłem:

Saga Fallout
Icewind Dale
NVN Kingmaker
Saga Heroes I-III
Gothic II
Morrowind
S.W.A.T. 4
Empire Earth II
Painkiller Czarna Edycja
Warhammer DoW Dark Crusade

100PLN i setki godzin grania :D

... a co do uszkodzonych pudełek, to sprzedawcy tego naprawdę nie niszczą, wystarczy
wyobrazić sobie, kuriera pędzącego po trudnych polskich drogach, żeby dowieźć towar na
czas (niekoniecznie cały...). Żebyście widzieli jakie czasami "okazy" się dostaje, echhh....
Bardzo dobre zakupy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

link do listy

http://www.gram.pl/extraklasyka/

z aktualnością bywa różnie, najlepiej chyba jak sam się przejdziesz po sklepach i sprawdzisz co jest a czego nie ma...

jednak z zakupami się pospiesz bo coś mi się wydaje że ten rzut szybko zniknie z półek.

PS. czego konkretnie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 17:09, Patryk Mogilno napisał:

Promocja nie może obejmowac egzemplarzy uszkodzonych tego jestem pewien na 100% a powiedziałes
o tym w sklepie ze masz pudełka uszkodzone?

Do tego Empiku to daleko mam to raczej nie będę już jechał, jakoś wytrzymam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP znakomicie postąpiło wypuszczając gry ze zniżką o 50%. Z pewnością znajdzie się wielu chętnych (w tym ja - jutro wybieram się na zakupy), po czym zapewne wypuści nową serię z ładniejszą okładką ;) i zorganizuje Extra Konkurs. W ten sposób zarobi podwójne pieniądze. I wilk syty i owca cała ;)

I nie żebym miał coś przeciwko takiemu działaniu. Ciekawi mnie tylko co zastąpi EXN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować