Zaloguj się, aby obserwować  
ZO_S_O

Extra Klasyka 50% taniej! Wielka wyprzedaz!

553 postów w tym temacie

Heh, udało mi sie dorwać "The Punishera". Było ciężko, zarówno empik, jak i Media Markt i Saturn odprawił mnie do domu z kwitkiem, ale w końcu znalazłem w jednym miejscu w Krakowie (muszę dodać że w tym sklepie promocja obowiązywała od soboty, i mają dużo tytułów przecenionych, więc sie zdziwiłem, bo ten sklep jest dla mnie na tą chwilę lepszy niż ww. sieci handlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:09, Arek13 napisał:

Heh, udało mi sie dorwać "The Punishera". Było ciężko, zarówno empik, jak i Media Markt
i Saturn odprawił mnie do domu z kwitkiem, ale w końcu znalazłem w jednym miejscu w Krakowie
(muszę dodać że w tym sklepie promocja obowiązywała od soboty, i mają dużo tytułów przecenionych,
więc sie zdziwiłem, bo ten sklep jest dla mnie na tą chwilę lepszy niż ww. sieci handlowe.


gdzie ten sklep?

i mam pytanie czy w empiku w Krakowie obowiązuje przeczenia 2 gry za 20zł czy 1 gra za 10zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to już zaszalałem kupiłem sobie w Gdyńskim Real-u aż cztery gry Constantine, The Punisher, Dziedzictwo Królów oraz Winter Assault i przez to jestem teraz totalnie spłukany wydałem wszystkie moje oszczędności :P
Lada dzień wyjdzie Unreal Antologia i skąd ja tu wezmę sześć dych, trzeba się będzie zapożyczyć :P

marlen230 - Na pewno nie znika, jak już to zmieni nazwę albo w kwietniu będzie jakiś większy zrzut do tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:12, Pawlo09 napisał:

> Heh, udało mi sie dorwać "The Punishera". Było ciężko, zarówno empik, jak i Media
Markt
> i Saturn odprawił mnie do domu z kwitkiem, ale w końcu znalazłem w jednym miejscu
w Krakowie
> (muszę dodać że w tym sklepie promocja obowiązywała od soboty, i mają dużo tytułów
przecenionych,
> więc sie zdziwiłem, bo ten sklep jest dla mnie na tą chwilę lepszy niż ww. sieci
handlowe.

gdzie ten sklep?

i mam pytanie czy w empiku w Krakowie obowiązuje przeczenia 2 gry za 20zł czy 1 gra za
10zł?

sądzę, że jeżeli np. pokażesz im reklamę z CDA to powinni ci mimo wszystko sprzedać jedną za dychę... taki jest wszędzie i takie są zasady promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:12, Pawlo09 napisał:

i mam pytanie czy w empiku w Krakowie obowiązuje przeczenia 2 gry za 20zł czy 1 gra za
10zł?

Zamiast codziennie zadawać to samo pytanie lepiej chyba jak to już zresztą ktoś napisał ruszyć cztery litery i samemu to sprawdzić a nie nabijać sobie cały czas posty pytając o to samo. Spacerek wyjdzie ci to na dobre a i może przed degradem czy banem cię uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:12, Pawlo09 napisał:

> Heh, udało mi sie dorwać "The Punishera". Było ciężko, zarówno empik, jak i Media
Markt
> i Saturn odprawił mnie do domu z kwitkiem, ale w końcu znalazłem w jednym miejscu
w Krakowie
> (muszę dodać że w tym sklepie promocja obowiązywała od soboty, i mają dużo tytułów
przecenionych,
> więc sie zdziwiłem, bo ten sklep jest dla mnie na tą chwilę lepszy niż ww. sieci
handlowe.

gdzie ten sklep?

i mam pytanie czy w empiku w Krakowie obowiązuje przeczenia 2 gry za 20zł czy 1 gra za
10zł?


W Empiku w Galerii Krakowskiej jest promocja 2 gry za 1, a w Saturnie tez w tej galerii można kupić normalnie po 10 zł. A tak BTW nie wszyscy ludzie siedzą non-stop przed komputerem i nie spamują tak jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 19:56, Bimbermistrz napisał:

Muszę przyznać, że promocja całkiem sympatyczna. Sam skusiłem się na Warhammera 40K Dark
Crusade :)


Bardzo dobry wybor, ta gra jest warta nawet duzo wyzszej ceny, na pewno nie pozalujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:34, Budo napisał:

Bardzo dobry wybor, ta gra jest warta nawet duzo wyzszej ceny, na pewno nie pozalujesz :)

Skoro tak piszesz to może i ja się skuszę...
...a nie! Zapomniałem, że Dark Crusade stoi już baaardzo długo na mojej półce, nawet nie rozpakowany, w edycji premierowej ;P Kiedyś wygrałem i jeszcze go nie otworzyłem xD

Osobiście czekam na jakąś dostawę do sklepu w moim mieście. Bo strasznie ubogo tam w gry z Extra Klasyki w tym momencie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:02, KŁEJK napisał:

W EKN RPGów pełno: Gothic, NWN, Morrowind, ew. Spellforce, z RTsów może Warhammer lub
Settlersi.

Jedynie Spellforca nie mam, ale dlatego jak spojrzałem w wymagania miejsca na dysku...7 GB!!!
A warhammera kupię antologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 12:48, Aragloin napisał:

Jedynie Spellforca nie mam, ale dlatego jak spojrzałem w wymagania miejsca na dysku...7
GB!!!

To pic na wodę z tymi wymaganiami, bo Spellforce (z dodatkami) zajmuje ok. 4 GB :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:02, swietlik94 napisał:

> Jedynie Spellforca nie mam, ale dlatego jak spojrzałem w wymagania miejsca na dysku...7

> GB!!!
To pic na wodę z tymi wymaganiami, bo Spellforce (z dodatkami) zajmuje ok. 4 GB :).

Rówinież zbyt dużo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:21, Arek13 napisał:

Media
Markt nie miał przecenionych gier.

No to przynajmniej ten jeden raz nowosądecki MM jest lepszy :). Znaczy się, gry są przecenione (odpowiednio na 9,99 i 12,99). A ja i tak wyszedłem ze sklepu z AoM z KK xD (za 17,99).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w "Media Markecie" w Bytomiu "Medieval Total War" za 9,99 PLN a złoty "Baldur" za 12,49 PLN - to... przeciez zbrodnia w biały dzień!:))

A tak swoja drogą jak człowiek pomyśli, iż płaciło się za angielskie wydanie "Medieval Total War"... 2 października 2001 r. całe 155 PLN (i to bez dodatku) to fiu fiu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 14:36, strajker napisał:

Dziś w "Media Markecie" w Bytomiu "Medieval Total War" za 9,99 PLN a złoty "Baldur" za
12,49 PLN - to... przeciez zbrodnia w biały dzień!:))

A tak swoja drogą jak człowiek pomyśli, iż płaciło się za angielskie wydanie "Medieval
Total War"... 2 października 2001 r. całe 155 PLN (i to bez dodatku) to fiu fiu:))


aha... czyli wasz MM ma takie ceny jak TESCO a sądzę, że moi kumple zarzekający się, że ohoho "na pewno kupię" to i owo a już nie zdążą, bo stał tylko jeden metalowy kosz (taki, jak czasem ubrania są w takich w marketach) i pewnie już teraz jest po sprawie:P

a teraz za tą cenę (155zł) to można kupić 15 gier z EKN po przecenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 14:46, przemcio256 napisał:

a teraz za tą cenę (155zł) to można kupić 15 gier z EKN po przecenie!!


Hehehe - chyba nie 15 a 20 bo zapominasz o fakcie że to było w 2001 r. czyli 155 PLN plus... procent bankowy:)

W każdym bądź razie w Bytomiu szybko szła sprzedaż "Extra Klasyki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie kupie wszystkich gier co chciałem :P Chciałem nimi dopchać do 150 zł przy zakupie innej gry ale z qmplem się składam. Na pewno kupie FlatOut 2 i Soldiers: Ludzie Honoru. Na gram.pl jeszcze dostępne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż to naprawdę niezła sprawa, na pewno kupię więcej tytułów. Jednak jest problem: wczoraj dorwałem takie dwa pudełka z Rollercoster Tycoon 2: ZE i HoMM IV: ZE. Odpakowałem Rollercoastera a tu pęknięte zamknięcie, spróbowałem parę razy zamknąć i się całe rozleciało. A w Heroesach na środku pudełka jest wielkie pęknięcie że jak zamykam to na tym "grzbiecie" robi się duży odcisk. Czy Wy też macie takie egzemplarze? Ja zamówiłem w empiku bo Heroesów nie było dostępnych i takie mam właśnie egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować