Zaloguj się, aby obserwować  
ArmyManPL

Tokio Hotel - Temat ogólny

595 postów w tym temacie

Jestem bardzo zdziwiony, że do tej pory nie powstał temat o Tokio Hotel. Na 4 Fun TV od jakiegoś czasu wypowiadają się fani i antyfani tej sfot- metalowej ( :/ ) grupy.Więc z braku pomysłu, sam zająłem się założeniem tematu. Osobiście, wg. mnie kapela jak na razie "nie powala na nogi."Ale inni mogą mieć odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 00:38, wikweb napisał:

oco chodzi? wchodze a tu napis "Nie znaleziono żadnych postów!" nielubie tokio hotel a wy?

Ja nawet lubie sobie czsem posluchac, ale rzeczywiscie nie widze w tym zadnej rewelacji... :(
A tak wogole to ja myslałem ze to sa dziewczyny zwalsza ta z gitara w dredach, a to sie nagle okazuje, ze to sa chlopaki... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 00:45, wikweb napisał:

blog 27 tez mnie dobija :D

Dokładnie ;) A propos... Dzisiaj rano sie dowiedzialem w TV, ze to sa polki (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Tosz to jast paranoja! 99% ich fanów to są fanki zakochane w nich, wiem to bo raz z ciekawości wszedłem na blog o nich, a tu same kobity i teksty w stylu: "aaa! Tom jesteś boski ożeń się ze mną masz tu moje gg...." itp. To jest chore. A ten co się maluje i ten z dredami to są bracia! Widać: wyglądają jak baby. Mój kumpel mówi na nich "Niemieccy tranwestyci". To jest masakra, muzę też mają taką cienką, że ja lepiej potrafię. Porażka kompletna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 00:51, PhaNtoM83 napisał:

Serio? Polki? Ee nie mozliwe...
A ja ich nawet lubie.

Serio! dzisiaj rano były w jakims programie i gadaly po polsku i potem lektor powiedział ze one sa polkami, ale cała ich płyta jest po angielsku... (Mi sie niedawno nawet spodobała "Hey boy (get your ass up)")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No leciutka przesada chyba nie dla 13 bo ja mam 14 i nikt u mnie tego nie słucha a może po prostu miedzy 13 a 14 jest bardzo duża róznica, a kto to wie nie pamiętam jak miałem 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby odciąc spekulacje. Rocznikowo mam 14 lat a kalendarzowo 13 (urodziny w kwietniu) i nie moge słuchac TH, dla mnie tylko Pfk... Swoją drogą już gdzieś napisałem że nie jestem pewien czy TH nie ma wokalistki.
A właściwie jaki gatunek muzy oni grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 08:17, Kukowsky napisał:

Ja Tokio Hotel słuchać nie mogę, nie wiem czemu mają takie powodzenie w Europie! A do kolejnych
słabych zespołów zaliczam Quens


Witaj w klubie też nie moge słuchać TH . jak słysze ich "durch den monsun" to mi sie żygać chce ,
ale jeju oni wyglądają jak frajerzy wszędzie mają kolczyki, jakieś "sztangi" w językach . Jak ich nie lubic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezzuuu jeszcze podobnoTH grają "lekkiego punka" , przecierz zapodaja jakies hiphodiscopolo , blehhh, o wyglądzie nie wsponę 8O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Uwaga , uwaga!!
Przed chwilą na (pewien kanał) zakończyła się Parszywa 13. Pierwsze miejsce (czyli to najgorsze) zajął... TA DA TA... Tokio Hotel!! Zaskoczeni? Bo ja niespecjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie nawidze tego zespołu i z każdym z was się zgadzam!!!Nie bede tu bluzgać bo mnie wywala a i tak nie ma sensu....jak myślicie dlaczego tu nie wypowiadaja sie żadne laski???To bardzo proste tlyko one ich kochaja<tez nei wiem dlaczego przeciez to jakies geje>a my znich tu poprostu i zwyczajnie jedziemy jak po szmatach do podłogi...hehe:):)I oni nazywaja to muza???A ten jego głos....joj:):):)POZDRO DLA WSZYTSKICH ZIOMÓW SŁUCHAJACYCH PRAWDZIWEJ MUZY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 13:41, Arar napisał:

Ludzie Uwaga , uwaga!!
Przed chwilą na (pewien kanał) zakończyła się Parszywa 13. Pierwsze miejsce (czyli to najgorsze)
zajął... TA DA TA... Tokio Hotel!! Zaskoczeni? Bo ja niespecjalnie.

Ja nie zaskoczony i zadowolony:):):):)hehe pozdro dla Arara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować