Zaloguj się, aby obserwować  
ArmyManPL

Tokio Hotel - Temat ogólny

595 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2006 o 17:05, szympek3 napisał:

Ja nie lubie tokio hotel . A tak wogule to jakiej oni są płci ?

Są płci męskiej .... podobno ale ja i tak się nimi nie interesuję. NIe lubie ich i w ogóle nie kręci mnie ich rodzaj muzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są metale. Po czym poznajemy metala? Po długich włosach i tym, że ma gitarę. Nir po muzyce. Dlatego też, jak muzycy Metallici się ostrzygli, przestali być metalami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 17:22, lis899 napisał:

To jest metal?? Metal poznaje sie przede wszystkim po muzyce, a wyglądją jak...nie wiem.

Chyba za mało było ;-)
To był żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 15:26, kuba121 napisał:

> Taaaa, TH to jeden z tych zespołów, które nagle przychadzą.Nagle też wyjdą bo z tego o
widziałem
> to jest coraz więcej anty-fanów :) Ale miejmy nadzieję że Tokio Hotel nie zkończy swojej
''''kariery''''
> tylko dlatego że nie bedzie miał fanów ;)
karierę to on niestety robi niezłą i to jest strasznie przygnębiające

Połowa ich sukcesu to zwariowane i pełne żądzy nastolatki które co drugie słowo z ich ust to ''''Bill'''' lub ''''Tom'''' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem w wakacje już ich nie będzie skończą podobnie jak wiele tego typu zespołów a rozwrzeszczane nastolatki znajdą sobie następny (oby nie równie beznadziejny) obiekt westchnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:57, kuba121 napisał:

Moim skromnym zdaniem w wakacje już ich nie będzie skończą podobnie jak wiele tego typu zespołów
a rozwrzeszczane nastolatki znajdą sobie następny (oby nie równie beznadziejny) obiekt westchnień

Hmmm, no niestety zauważyłem że większość nastolatków nie patrzy na graną przez dany zespół muzykę, tylko na ich wygląd i czy są cool i trendy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:14, matizek12 napisał:

> Moim skromnym zdaniem w wakacje już ich nie będzie skończą podobnie jak wiele tego typu
zespołów
> a rozwrzeszczane nastolatki znajdą sobie następny (oby nie równie beznadziejny) obiekt
westchnień
>
Hmmm, no niestety zauważyłem że większość nastolatków nie patrzy na graną przez dany zespół
muzykę, tylko na ich wygląd i czy są cool i trendy :P

teraz się mówi jazzy to tak a prpos trendów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak patrze to zaczyna sie tu robic temat "Precz Tokio Hotel" i
Ja sie pod tym podpisuje . Nienawidze tego zespolu , wcześniej pisałem dalczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2006 o 19:39, olki77 napisał:

Ja sie pod tym podpisuje .

Te - pożycz długopis ,bo też chcę się podpisać ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:25, kuba121 napisał:

Właściwie co takiego niektórym w muzyce tego zespołu się podoba kieruję to pytanie do niejakiej
Prażyny


A czy ja też moge odpowiedzieć ?
Po pierwsze nie podoba mi się to, że mówię, że grają rock, a go nie granią, tym samym są oni czarną plamą na rocku. Jakby nie uważali się za wielkie gwiazdy ROCKA to w sumie nic bym do nich nie miał.
A po drugie ten image.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO sa gwiazdy dla 12 latów którzy a zwłaszcza które nie patrza na ich muzyke tylko jak wygladaja
Wystarczy postawic sobie czupiradło i mięc kolczyk w jezyku i jest (de)Bill
NHT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować