Zaloguj się, aby obserwować  
Impek30

Jak każdy z Was wyobraża sobie koniec świata ...?

58 postów w tym temacie

Czy znacie może datę? jakieś nowe wieści? Może kogoś to interesuję? dlaczego były ataki na World Trade Center?
Komputery będą nami władać? A może to ktoś za tym trzyma wielką rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na temat końca świata istnieje osobny temat, podobnie jak o atakach na WTC 9/11. Co do innych pytań topic może się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 23:07, Speed 7 napisał:

Czy znacie może datę? jakieś nowe wieści? Może kogoś to interesuję? dlaczego były ataki
na World Trade Center?
Komputery będą nami władać? A może to ktoś za tym trzyma wielką rękę?


Ja bym patrzył w kierunku katastrof ekologicznych itd.
Topnieją lodowce, temperatura z roku na rok staje się wyższa (np. 2007r. i jego "zima"), wycinanie lasów powoduje spadek "produkcji" tlenu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę kłamać - ale coś o tym wiem.I wiem że jednak będzie.mam sporo na to dowodów - a niektórzy jednak potrafią przewidzieć przyszłość w przybliżeniu 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata z tego powodu nie nastąpi, raczej koniec ludzkości :P. Były okresy, gdy Afryka była cała pod wodą, były też czasy, gdy tlenu było 6-8% w atmosferze i kwitło życie. Koniec świata może przyjść tylko z kosmosu. Ludzie nie posiadają siły, by doszczętnie zniszczyć Ziemię i całkowicie wytępić życie. Na to jeszcze jesteśmy za słabi.

Co do mojego wyobrażenia? Albo Ziemia zamarznie, jak Słońce się wypali, albo trafi nas jakiś wielki kosmiczny śmieć. I będzie koniec. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo...zgodzę się teraz z Tobą.Zauważyłeś może jaka była zima tamtego roku? tego roku w sumie też jej nie było? Nie jest to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 23:14, Speed 7 napisał:

Nie chcę kłamać - ale coś o tym wiem.I wiem że jednak będzie.mam sporo na to dowodów
- a niektórzy jednak potrafią przewidzieć przyszłość w przybliżeniu 70%



to przedstaw te dowody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jestem pod wrażeniem i lekko zaskoczony...śmieć powiadasz...? Ten śmieć właśnie nas czeka z tego co wiem.Ale załużmy że jakaś Asteroida leci w naszym kierunku i już wiemy że na 99% będzie zderzenie-to jak wtedy ludzie będą chcieć to zatrzymać? nuklearną siłą? A podam Wam przybliżoną datę.Zanotujcie sobie-a być może kiedyś wspomnicie moje słowa.Rok 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się co do zamachów. Tak więc w oficjalnej wersji istnieje tyle luk że to po prostu nie może być prawda. Polecam oglądnięcie Zeitgeista na google video (link mam w podpisie) od 37 minuty, by wiedzieć o czym mówię.:) Jedna z teorii mówi o tym że wieże zostały celowo wysadzone by mieć pretekst do wojny w baardzo dużym skrócie. Wiedząc tyle ile wiem skłaniam się do dwóch możliwości końca świata.. albo maszyny się przeciwko nam zbuntują, lub sami źle je wykorzystamy powodując wielkie zniszczenia, albo też ludzkość świata się radośnie wybije w wojnie, czy tez pozwalając na ograniczenia ilości dzieci m.in, przez parę dyktatorskich reżimów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 23:15, Speed 7 napisał:

Oooo...zgodzę się teraz z Tobą.Zauważyłeś może jaka była zima tamtego roku? tego roku
w sumie też jej nie było? Nie jest to dziwne?


Masz rację, jak w następną zimę nie będzie śniegu można sie spodziewać jakiejś "zagłady" - to tylko moje zdanie, aczkolwiek może być prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A uwierzył byś że człowiek telepatycznie drugiemu człowiekowi nakazuje zniszczyć budynek-i ten drugi gość akurat ten budynek burzy.Czyta gościowi w myślach i nakazuje mu ataki tworzyć.
Mam tu w domu pamiętnik napisany prze ze mnie od 1995 roku.i kiedyś w przyszłości puszczę go w obieg internetowy-aby naukowcy mogli parę spraw i sytuacji zbadać.posiadacie jakieś ciekawe linki do Centrum naukowych? Naukowców,itp...? bo mam kilka spraw do przekazania-a nie mam gdzie się z tym właśnie skierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do ataków masz na myśli te z 9/11 na WTC czy jakieś inne?

co do pamiętnika to jak możesz to powiedz co jest tam takiego że chcesz to dać naukowcom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 23:29, Speed 7 napisał:

A uwierzył byś że człowiek telepatycznie drugiemu człowiekowi nakazuje zniszczyć budynek-i
ten drugi gość akurat ten budynek burzy.Czyta gościowi w myślach i nakazuje mu ataki
tworzyć.
Mam tu w domu pamiętnik napisany prze ze mnie od 1995 roku.i kiedyś w przyszłości puszczę
go w obieg internetowy-aby naukowcy mogli parę spraw i sytuacji zbadać.posiadacie jakieś
ciekawe linki do Centrum naukowych? Naukowców,itp...? bo mam kilka spraw do przekazania-a
nie mam gdzie się z tym właśnie skierować.



Skieruj sie do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna rzecz-bo z tego co pszypuszczam to w budynkach WTC był centrum handlowo-mafijny...ktoś za tym trzyma rękę.zbieram materiały na ten temat.Mam gdzieś nawet linki do firmy z WTC.Z angielskiego nie idzie mi-kuzyn jest dobry-on czyta ja główkuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 23:39, Speed 7 napisał:

Ciekawi mnie jedna rzecz-bo z tego co pszypuszczam to w budynkach WTC był centrum handlowo-mafijny...ktoś
za tym trzyma rękę.


Być może. Muszę cie zawieść. Teorii o tym kto i dlaczego zaatakował WTC jest wiele i chyba sam raczej nic nie odkryjesz.

>zbieram materiały na ten temat.Mam gdzieś nawet linki do firmy z WTC.Z

Dnia 25.02.2008 o 23:39, Speed 7 napisał:

angielskiego nie idzie mi-kuzyn jest dobry-on czyta ja główkuję;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie materiały wkrótce znajdą sie na moim gramsajcie-bądźcie cierpliwi i dykutujcie do bólu.A co do wiosny tego roku to chyba już mamy ją na stałe-ten kataklizm może być jednak groźny...pewnie pomyślicie-ale paranoik...
Wiecie coś?Teraz mi się śmiać chce...bo w waszych główkach tylko szumi i się pewnie teraz śmiejecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 23:15, Everial napisał:

Koniec świata z tego powodu nie nastąpi, raczej koniec ludzkości :P. Były okresy, gdy
Afryka była cała pod wodą, były też czasy, gdy tlenu było 6-8% w atmosferze i kwitło
życie. Koniec świata może przyjść tylko z kosmosu. Ludzie nie posiadają siły, by doszczętnie
zniszczyć Ziemię i całkowicie wytępić życie. Na to jeszcze jesteśmy za słabi.


Koniec ludzkości jest odbierana jako koniec świata - chyba nie oczekujesz, że coś zniszczy cały wszechświat... ;)

Dnia 25.02.2008 o 23:15, Everial napisał:

Co do mojego wyobrażenia? Albo Ziemia zamarznie, jak Słońce się wypali, albo trafi nas
jakiś wielki kosmiczny śmieć. I będzie koniec. Tyle.


Słońce będzie cały czas rosło, stanie się czerwone, w pewnym momencie pochłonie kilka planet i albo ludzi by się osiedlili na Europie (księżyc chyba Jowisza), albo kapput - choć zanim do tego dojdzie, to mina przynajmniej tysiące lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film ten zrobił na mnie ogromne wrażenie - dziwię się że choć film taki powstał, to ludzie nie mogą coś z tym zrobić... przykre, ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować