Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1,6 miliona Stalkerów

57 postów w tym temacie

dobra gra, trudna ale dobra. ja kupiłem STALKERa ze względu na twórczość braci Strugackich i nie zawiodłem sie.. jest to taki świat jaki sobie wyobrażałem, no może w części a to już jest coś. świetne i niesomowicie klimatyczne są głosy w języku rosyjskim, tutaj na myśl przychodzi mi fim Tarkovskiego o tej samej nazwie.. fajnie to wszystko ze sobą za-grało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chciałem a nie grałem. Dziwne :P
Może w końcu się kiedyś zawezmę i kupię, tyle że może się za trudna nadać dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra, ale za krótka i tylko na jeden raz, za drugim razem już tak dobrze nie smakuje, pozostawia niedostyt, ale chyba o to chodzi, dobre gry muszą pozostawić pewien niedosyt. Acha, fabuła jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zagrałem :( Jeżeli się nie myle, to gra jest/będzie wydana w Platynowej Kolekcji? Poczekam na wydanie TopSeller, albo od razu XKN :), wtedy zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa sprzedaż w krajach poradzieckich. Nic dziwnego! Przecież połowa z nas jest stalkerami w "realu"... ;-)
Ciekawe, czy przed produkcją twórcy też pobawili się w stalkera na żywo, żeby urealnić rozgrywkę...
P.S.: Nie grałem w stalkera... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała gra ze świetnym klimatem i rozgrywką. Naprawdę spora scena modderów, szkoda tylko, że ta rosyjska jest "zamknięta" bo toco tworzą to chyba najbardziej zaawansowane cacka programistyczne dla STALKERA.
Czekam, zapewne jak pozostałe 1.6 mln na Clear Sky. Mam nadzieję, że twórcy dorzucą to co miało znaleźć się w podstawce, a co ostatecznie usunęli.


BTW. Wie ktoś gdzie można nabyć wersję angielską w naszym kraju ? ebay odpada, na allegro nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STALKER ma fantastyczny silnik do fpp :P naprawde fajnie sie strzela, a i singleplayer nie jest zly. Niestety ciezko o dobry serwer z malym opoznieniem :/ dlatego nie gram na necie zaduzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i się przekonałem. ;) Gra jest ze świetnym klimatem, czekam na wymianę kompa to pierwsze co po wymianie to zainstaluję Stalkera. A sukcesu można było się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wciągająca to co trzeba przyznać - ma świetny klimat.

Jednak szkoda że twórcy nie zdołali jednak wprowadzić wszystkiego co chcieli - np. takie pojazdy ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo mi się podobała. Jedna z lepszych i można wiele razy grac z powodu wielu zakończeń i ciekawych modów :)

Mam nadzieję że CDP wyda EK clear sky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo kilku wad S.T.A.L.K.E.R.-a tj. głupie zachowania niektórych NPC, ciągle powtarzające się questy ( np. obrona wysypiska ), brak grywalnych pojazdów czy słabiutki multiplayer to jednak S.T.A.L.K.E.R. rządzi w kwestii klimatu i przedstawionego w nim świata.

Czekam na Clear Sky i cieszę się, że oprócz mojego egzemplarzu sprzedało się jeszcze 1599999 innych ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak niezle, ze udalo im sie nabrac tyle osob, na totalnego sredniaka, ktory spoznil sie z premiera... Gdyby to wyszlo tak jak mialo wyjsc, czyli niedlugo po premierze HL2, bylby hicior, a tak jest to przecietniak, ktorego w trakcie produkcji poszatkowano i polowe gry wyrzucono do kosza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zdziwiłem się że AŻ tyle egzemplarzy się sprzedało ale to dobrze wróży następnej części tej gierki. Sam zakupiłem ostatnio w PK. Gierka wciąga gdy gra się coraz to dłużej w nią. Ale do rekordu Halo 3 jeszcze Stalkerowi daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować