Zaloguj się, aby obserwować  
M461

Klapa krwawej reni...

55 postów w tym temacie

W piątek do amerykańskich kin trafił film "BloodRayne", horror Uwe Bolla nakręcony na podstawie popularnej gry komputerowej. Kosztujący 25 mln dolarów obraz zrobił klapę - w pierwszy dzień wyświetlania przyniósł zaledwie 450 tys. dolarów przychodu i nie zdołał przebić się nawet do czołowej dziesiątki dnia.




Wiedziałem że gracze są mądrzy,nie dadzą się otumanić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo Uwe Bowlla, teraz chce zrobić film na podstawie serii Metal Gear. Mój znajomy z Japonii już wczoraj był w świątyni z prośbą by nie doszło do takiej profanacji (to się dopiero nazywa gracz:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już sama gra była do bani a co dopiero film.
Nie widzialem jeszcze dobrego filmu na podstawie gry. Zreszta w druga strone tez nie za bardzo. Cóż zrobić, każdy chce wyciągnąć od nas kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 18:00, shinian napisał:

Apropo Uwe Bowlla, teraz chce zrobić film na podstawie serii Metal Gear. Mój znajomy z Japonii
już wczoraj był w świątyni z prośbą by nie doszło do takiej profanacji (to się dopiero nazywa
gracz:P)


To ja może też sobie dziś do kościółka skocze :) Za takie niegodziwe zachowanie powinien być sąd polowy, kastracja łyżeczką , albo stos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalem ze Uwe Boll moze zwalic bloodrayne''a :( mam nadzieje ze Hitman (oczywiscie nie uwe bolla choc nie wiem :P) wyjdzie lepiej.W koncu reprezentują gry komputerowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli facet zrob jeszczei jakikolwiek film na podstawie gry powinien zostać spalony na stosie przez Świętom Inkwizycje, czy jakieś stowarzyszenie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 18:09, SirMike napisał:

Dla mnie już sama gra była do bani a co dopiero film.


WTF ?? BloodRayne jest już w zasadzie tytułem ,a właściwie postacią kultową. We wszelkich zestawieniach najlepszych gier akcji TPP jest w ścisłej czołówce ,a ty wyjeżdżasz tu z takim tekstem ?? Weź nie denerwuj porządnych graczy, dobra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 20:10, Michallov napisał:

A tu możecie zobaczyć screeny z filmu http://filmbox.pl/filmy_galeria,321.html ... tylko siąść
i płakać. Co to ma być za aktorka i jak oni ją ubrali, nie mówiąc już o tych scyzorykach które
trzyma w rękach :| Masakra...



o Boże to są klatki z filmu czy z przejażczki po polskiej drodze szybkiego ruchu? A takie miecze to były w filmach z lat 80... Boże chroń DS prosze cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować