Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forum dyskusyjne serwisu StarCraft2.gram.pl ruszyło!

23 postów w tym temacie

gram.pl

Płyta z kontynuacją StarCrafta, ponadczasowego przeboju prosto od Blizzarda, zakręci się w tym roku w czytnikach entuzjastów strategii czasu rzeczywistego na całym świecie. Zanim jednak upłynie pozostały do premiery czas, zachęcamy do udziału w dyskusji na nowopowstałym forum serwisu Starcraft2.gram.pl.

Przeczytaj cały tekst "Forum dyskusyjne serwisu StarCraft2.gram.pl ruszyło!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, mam nadzieję, że forum będzie się rozwijać i być może z czasem stanie się głównym polskim forum o SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

113 wiadomości w 14 wątkach, wysłane przez 16 użytkowników

to chyba dowcip ;) newsa robic o takim niby forum (bo forum bez userow to nie forum), łapanka na gram.pl bo uzytkownikow brakuje... shame, jak serwis sam sie nie wypromuje to szybko zdechnie smiercia naturalna - zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie adres strony został źle podany. Wracając do wypowiedzi EmperorKaligula to się zgodzę w jednej kwestii. Serwis będzie dobry gdy się zacznie reklamować i to jest właśnie jego reklama a nie żaden wstyd :). Ja gry nie lubię ale życzę sukcesów ekipie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:58, EmperorKaligula napisał:

113 wiadomości w 14 wątkach, wysłane przez 16 użytkowników


Co w tym dziwnego? Od czegos trzeba zacząć, nie od razu rzym zbudowano hehe. A poza tym skad ludzie, ktorzy nie wchodza na maja wiedziec o forum? Dlatego pewnie się news pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Forum jest jeszcze nowe, więc trudno się spodziewać, aby od razu zostało zalane postami. Inna sprawa - ważne, jeszcze jaka jest jakość tych postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News pojawił się po to, żeby oznajmić szerszej publiczności, że takowe forum zostało otwarte. Jest to forma reklamy, dlatego też nie widzę powodu, żeby mówić że jest to wstyd. StarCraft2.gram.pl należy do kolektywu gram.pl dlatego nie rozumiem stwierdzenia "...newsa robic o takim niby forum (bo forum bez userow to nie forum), łapanka na gram.pl bo uzytkownikow brakuje..."

Ludzie, którzy wchodzą na StarCraft2.gram.pl dobrze wiedzą, że forum pojawiło się jakiś czas temu, natomiast Ci, którzy po prostu nie często odwiedzają strony kolektywu (np. Ja*) bez newsa na gram.pl po prostu nie wiedziałoby o istnieniu czegoś takiego ;)

* - Drogą sprostowania, dobrze wiedziałem, że forum istnieje, ponieważ uczestniczyłem w jego tworzeniu :). Wydaje mi się, że forum wygląda całkiem nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyższy był już na powstanie tego forum :-)

Kolektyw o Starcraftcie 2 cieszy się dość dużą popularnością, a teraz na pewno będzie jeszcze większą. Otwarcie forum dyskusyjnego doprowadzi do przyłączania się co rusz nowych użytkowników, a co za tym idzie do wzrostu popularności serwisu. Ja nie skorzystam, bo nie interesuje mnie Starcraft 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, świetnie, w końcu jakiś konkretny, polski serwis o SC2.

PS: nie ważne ile osób przychylnie przyjęło tą wiadomość (ja dopiero teraz się o tym serwisie dowiedziałem) to ciągle pojawiają się sceptycy ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:58, EmperorKaligula napisał:

113 wiadomości w 14 wątkach, wysłane przez 16 użytkowników


Forum działa dopiero od kilku dni bez nagłaśniania sprawy. Ilu użytkowników Twoim zdaniem powinno mieć forum tematyczne powiedzmy po 3 dniach istnienia?

Dnia 03.03.2008 o 17:58, EmperorKaligula napisał:

to chyba dowcip ;) newsa robic o takim niby forum (bo forum bez userow to nie forum),
łapanka na gram.pl bo uzytkownikow brakuje... shame, jak serwis sam sie nie wypromuje
to szybko zdechnie smiercia naturalna - zawsze tak jest.


News jest po to by potencjalnych przyszłych użytkowników poinformować o jego istnieniu.
Mówisz o promowaniu się, czy taki news nie jest przypadkiem promocją/reklamą?
Jako część kolektywu, a tym samym gram.pl korzystamy z jego łamów. To źle?


SSj2

Dnia 03.03.2008 o 17:58, EmperorKaligula napisał:

Wydaje mi się, że forum wygląda całkiem nieźle ;)


Powiedział SSj2 o swojej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Płyta z kontynuacją StarCrafta, ponadczasowego przeboju prosto od Blizzarda, zakręci się w tym roku w czytnikach entuzjastów strategii czasu rzeczywistego"- a skąd wy to wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować