Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Codemasters ogłasza Damnation

30 postów w tym temacie

Szykuje sie ciekawe polaczenie "tego co juz bylo" z czyms nowym i interesujacym. Moze byc hit, a moze byc klapa... ale to chyba nic nowego, dlatego tak wszyscy kochamy gry ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups widzę błąd trudno powinno być wybaczcie to przez gips.... mi to nie przeszkadza ale innych może ,,razić w oczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu zapowiedź jakiegoś nowego tytułu od Codemasters :)

Patrząc na screeny Damnation widać, że oprawa graficzna będzie niezłą. Połączenie shootera z dużą dozą akrobacji może się okazać dobre, choć nie ukrywam że producent musi to dobrze dopracować, by sprawiało wiele frajdy podczas gry. Czekam na więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, na wieść nowej gry od Codemasters(którzy zmienili w tamtym roku logo na... brzydkie :-), no ale nie ma róży bez kolców. Znowu ten śmierdzący Unreal Engine... Widocznie w 2008r. będziemy mieli jakieś 80% gier na tym silniku, a 20% na autorskich.
Co do poziomów - Jak będą cztery to będzie świetnie jak na dzisiejszy standard długości gier(patrz Gears of War - 6 godz., może siedem), a jak nie to... cóż. Kolejna gra którą trzeba przeczekać w wydaniu premierowym i czekać na wydanie w tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do screenów - Prezentują się nieźle, ale jak już pisałem identyczna grafika jest w UT3, GoW itd. Choć design postaci jest niezły. Zauważyliście na pierwszym zrzucie, że ci komandosi mają takie śmieszne meloniki(prawdopodobnie to Meloniki Mocy, z nowej serii Power Rangers: Grandpa Thunder)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nawet ciekawie, ale lepiej, żeby z tym bieganiem po ścianach, żeby wszędzie to było. ;P
Ale dochodzi taki problem, że przy takich możliwościach w multi będzie się roić od snajperów(którzy będą szukać w ten sposób swoich spotów). ;\

W sumie, to ta gra po troszeczku wygląda jak western punk(patrz: bronie, ubiór,a motorki też takie nie za nowoczesne). Wygląda na to, że będzie to kolejny(ktoś coś takiego w ogóle stworzył?!), brudny świat, z kowbojami na motorach w roli głównej... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amellas - Ja nie wiem jakie ty masz priorytety, ale ja wolę mieć dobrą szynkę w lodówce, niż premierowe wydanie gry w którą pogram 6 godzin xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować