Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Atak na Pearl Harbor (Attack on Pearl Harbor)

8 postów w tym temacie

Attack on Pearl Harbor pozwala nam wcielić się w rolę pilota wojskowego podczas amerykańsko-japońskiej rywalizacji w rejonie Oceanu Spokojnego z okresu II Wojny Światowej. Autorzy niniejszej pozycji postanowili uczynić swoje dzieło przystępnym dla szerokiego grona odbiorców, więc ujęli temat stricte zręcznościowo. Nie trzeba być zatem wytrawnym miłośnikiem lotniczych symulacji, aby dzięki intuicyjnemu systemowi sterowania znakomicie radzić sobie podczas rozgrywki i czerpać z tego sporą przyjemność.

Źródło: gry-online


Gierka jest według mnie całkiem ciekawa, mam ją z Click! Chciałem sobie pograć przez internet, ale pojawił się problem - nie mam z kim. Wszedłem na jeden z serwerów (do wyboru miałem "aż" 3), ale za długo tam nie siedziałem. W przestworzach latały same dzieci z bardzo wysokimi pingami. Nie mogło też oczywiście zabraknąć "inteligentnych" rozmów na poziomie typowego dresa... Jeśli więc ktoś z naszego forum będzie grał w mp, miło byłoby, gdyby miał nick z forum, czy też założył odpowiedni pokój (gram.pl, hasło gram). Ja już czekam ;)

PS. Podobnego tematu nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze ?! To najlepsza gra "samolotowa" w jaką grałem. Przyjemna, łatwa, można ją przejść bez stresu. Nie wiem jak wam, ale mi jej przejście zajęło 5 dni, ale z dużymi przerwami. No i lepsza od Blazing Angels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 10:38, sinir napisał:

Nikt nie pisze ?! To najlepsza gra "samolotowa" w jaką grałem. Przyjemna, łatwa, można
ją przejść bez stresu. Nie wiem jak wam, ale mi jej przejście zajęło 5 dni, ale z dużymi
przerwami. No i lepsza od Blazing Angels.

Masz racje. Grę przeszłem w tydzień i jest bardzo fajna. Dużo samolotów zróżnicowane misje i w ogóle. MEGA GRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzi dobra a w empiku kosztowala 40 zl :)
Gralem u kolerzanki i stwierdzam ze jest bardzo dobra.
Jednak brakuje jej tego czegos co by ja zrobilo taką, zeby przyciagala do monitora.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:53, Kuboo PL napisał:

Orientuje się ktoś, czy można w tę grę grać używając joysticka?


Oczywiscie że można-przynajmniej tak pisało w Click!-ale czy z tej gry padem będziesz zadowolony to nie powiedziałbym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:55, rafekx 12 napisał:

Oczywiscie że można-przynajmniej tak pisało w Click!-ale czy z tej gry padem będziesz
zadowolony to nie powiedziałbym....

A dlaczego nie mam być zadowolony? Przeszedłem już całą kampanię Japońską. Ale padła mi stacja dysków i obecnie nie mogę sobie sam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować