Zaloguj się, aby obserwować  
The_Deker_10

Chciałbys być bohaterem jakiejś fajnej gry a jeśli tak to jakiej? Dlaczego?

69 postów w tym temacie

A ja nikim, bo wolę swoje życie, nie wierzę w potwory/ludzi którzy giną po drugim magazynku w swoim ciele...a poza tym to już dziwne jest jak zadaje się takie pytania jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 18:39, orzel286 napisał:


Widzę,że nie tylko mnie kręcą Twi''lekianki ;p
A jeśli miałbym być jakimkolwiek bohaterem w grze to zdecydowanie Cloudem z serii Final Fantasy,ewentualnie Linkiem z The Legend of Zelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie bohaterem gry, uwaga:

"Real lajf czyli chistorja prafdziwa"

A na serio, zaden bohoater nie mial fajnie:

Bezi ciagle traci siy i nikt nie wie jak go nazywac
Lare bola obojczyki
Postalowcy i inne paszczury ciagle ciekna na czerwono

itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym być Geraltem...przepraszam sir Geraltem z Rivii*. Pozbyć sie resztek tych durnych ludzkich słabości, z mieczem robić...sami wiecie co. I stawać przed trudnymi, moralnymi wyborami. Myslę, ze dałbym radę...

* Tom 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 22:06, Woo-Cash napisał:

Chciałbym być Geraltem...przepraszam sir Geraltem z Rivii*. Pozbyć sie resztek tych durnych
ludzkich słabości, z mieczem robić...sami wiecie co. I stawać przed trudnymi, moralnymi
wyborami. Myslę, ze dałbym radę...

* Tom 4 :P


A co w prawdziwym życiu nie musisz stawać przed trudnymi moralnymi wyborami,fajnie masz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 22:09, Slayer_Watti napisał:

A co w prawdziwym życiu nie musisz stawać przed trudnymi moralnymi wyborami,fajnie masz
;p


Ja pier***, skasowało mi w połowie wypowiedzi!!! Od nowa...żal. :/

(...) Źle mnie zrozumiałeś. Przed wyborami stawał sam Geralt, a ja miałem porównac sie do bohatera gry. Ja po prostu chciałbym być...Wiedźminem. Nie, nie żartuję ;P. Jak pisałem, chodzi tu glównie o pozbycie sie resztek tych durnych ludzkich cech i słabości, zostaniu pół-wyrzutkiem wpatrzonym w ostrze własnego miecza. Przejść to cholernerne szkolenie, być w czymśc najalepszy( w końcu to chyba cel każdego z nas, nie?), a mniecz to chyba rewelacyjna tego forma. Dostać wolnosć, którą wyznaczałbyć własnym mieczem... a to piękna broń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 22:32, shinoda napisał:

FIFY albo Pro Evolution Soccer. Strzelić bramke na Old Trafford to moje marzenie.


Pokonać Federera - moje ;). A po trzech treningach mam duuuuże szanse ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 21:45, MysticCrusader napisał:

Ja bym chciał zostać Altairem (nie tym gościem co korzysta z Animusa) lub Sam''em Fisher''em.

Gratul'uję umiejęt'ności staw'iania apostrof'ów.

Jak dla mnie Slash z GH III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 22:31, Woo-Cash napisał:

> A co w prawdziwym życiu nie musisz stawać przed trudnymi moralnymi wyborami,fajnie
masz
> ;p

Ja pier***, skasowało mi w połowie wypowiedzi!!! Od nowa...żal. :/

(...) Źle mnie zrozumiałeś. Przed wyborami stawał sam Geralt, a ja miałem porównac sie
do bohatera gry. Ja po prostu chciałbym być...Wiedźminem. Nie, nie żartuję ;P. Jak pisałem,
chodzi tu glównie o pozbycie sie resztek tych durnych ludzkich cech i słabości, zostaniu
pół-wyrzutkiem wpatrzonym w ostrze własnego miecza. Przejść to cholernerne szkolenie,
być w czymśc najalepszy( w końcu to chyba cel każdego z nas, nie?), a mniecz to chyba
rewelacyjna tego forma. Dostać wolnosć, którą wyznaczałbyć własnym mieczem... a to piękna
broń ;)


Hmm...trochę masz racji,ale ja sagę o Wiedźminie też czytałem i Geralt wcale tak łatwo nie miał ;p Po pierwsze nawet Geralt miał jakieś słabości.Co do miecza,nie załatwisz nim wszystkiego,chyba że chcesz mieć potem ksywkę Rzeźnik z [wstaw nazwę].Myślisz,że gdyby Geralt miał wybór to zostałby wiedźminem.To nie jest wybór,to jest zmuszanie na siłę.A co gdybyś nie przeżył mutacji,bez nie mógłbyś nazwać się prawdziwym wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 00:07, Sam_Fisher napisał:

Gratul''uję umiejęt''ności staw''iania apostrof''ów.


Przeszkadza ci to? Zawsze się ktoś znajdzie komu nie pasują wypowiedzi innych gramowiczów.
"Gratuluję. Stawiania. Kropek."

...

Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 14:16, MysticCrusader napisał:

> Gratul''uję umiejęt''ności staw''iania apostrof''ów.

Przeszkadza ci to? Zawsze się ktoś znajdzie komu nie pasują wypowiedzi innych gramowiczów.

I gramowicz, który nie umie pisać.

Dnia 10.08.2009 o 14:16, MysticCrusader napisał:

"Gratuluję. Stawiania. Kropek."

Gratuluję poczucia humoru i samokrytyki.

Dnia 10.08.2009 o 14:16, MysticCrusader napisał:


...

...''

Dnia 10.08.2009 o 14:16, MysticCrusader napisał:


Żałosny jesteś.

Dzięki :D Bardzo się staram i cieszę się, że to doceniasz.

Żeby nie było offtopu - dorzucam do puli Toma Morello z GH III :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować