Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock 2 oficjalnie!

36 postów w tym temacie

Renor Mirshann

[Uaktualniono 12.03 07:09] Jak ujawniła firma Take-Two, BioShock 2 powstaje w kalifornijskim studiu 2K Marin i ukaże się przed końcem 2009 roku. Na więcej informacji odnośnie kontynuacji niekwestionowanego zeszłorocznego hitu (w tym i platformy docelowe) trzeba będzie jeszcze poczekać.

Przeczytaj cały tekst "BioShock 2 oficjalnie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że to będzie prequel i dane nam będzie wziąć udział w wojnie w Rapture :P No ale to tylko moje przypuszczenia bo jedynka raczej wykluczyła kontynuację w tym samym mieście.
Może teraz stacja kosmiczna ( System Shock 3 ) ?
Jak na razie przychodzi nam czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna wiadomość. Po raz kolejny dane nam będzie zgłębić tajemnicze Rapture. A może i coś całkowicie odmiennego? Trzeba czekać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 00:43, Firaxo napisał:

Założę się, że to będzie prequel i dane nam będzie wziąć udział w wojnie w Rapture :P
No ale to tylko moje przypuszczenia bo jedynka raczej wykluczyła kontynuację w tym samym
mieście.


z pewnością dobry to pomysł.

decyzja o powstaniu dwójki było kwestią czasu.. już nie moge sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 08:12, kindziukxxx napisał:

kurczę jak już dwójka na horyzoncie, a ja nawet w 1 nie grałem :(


ja ez nie gralem i nei mam zamiaru :) nei lubie takich klimatow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło w Py**e xD dwojeczka nadchodzi....ahahahahhahah Xd juz zaczynam dni liczyc, ta gierka doslownie mnie ''''pochlonela'''' przeszedlem w kazdy chyba mozliwy sposob :] i teraz jeszcze 2 łoooo xDD moze pod choinke dostane XD za rok :]eee 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła 1-ego bioshocka powala na kolana. Nie spotkałem się z tak opowiedzianą historią. Te nagrania to super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 06:39, MLODY2K6 napisał:

I wlasnie na taka wiadomosc czekałem. BIOSHOCK 2 bardzo dobrze i bedzie pewnie na UE3
wiec mozna liczyc ze wymagan nie bedzie :D

Wiesz, ja znam gry oparte na engine Id 3, które wymagały kart z shaderami do maksymalnych detali w dobrej płynności, a wtedy engine Id 3 miał już 3 do 4 lat. Z UE3 może być podobnie zwłaszcza, że jest on łatwy w modyfikacji.
Ale i ja myślę, że wielu będzie mogło zagrać w maksymalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 07:13, Sephirath napisał:

Na PS3 pewnie nie wyjdzie, ale może na PCta pogram w końcu. Bo jedynka mnie ominęła ;P


Masz jeszcze trochę czasu, żeby nadrobić tę zaległość ;)

Gra jest cudowna, fabuła genialna, z pewnością jedna z najlepszych gier, w jakie ostatnio grałem. Jeśli chodzi o drugą część, to już od jakiegoś czasu chodzą domysły, że będzie prequelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość :)

Tego wcześniej czy później moglibyśmy się spodziewać. Po ogromnym sukcesie pierwszej części, która otrzymała wiele pozytywnych recenzji oraz mnóstwo nagród musiały wcześniej czy później zostać ogłoszone pracę nad kontynuacją. Jestem ciekaw, czy BioShock 2 będzie równie dobry, co pierwsza odsłona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez nie zachwycił Bioshock , był jakiś taki monotrony , w kółko naparzanie, taka dziwna jakby rozmazana grafika, i ogólnie szybko się nudził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować