• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
jaceksw

Ile to jest 48 godzin?

Pytanie

Drogi moderatorze TYHE,
Nie zamykaj wątku tylko dla tego, że go nie rozumiesz.
Pytanie z tematu nie jest skierowane do Ciebie tylko do Kogoś z CDP.
I moje pytanie nie jest nawiązaniem do innego wątku, o którym piszesz. Przeczytaj go uważnie, nie mam problemow z rejestracja gry, ani nie interesuja mnie ustawienia DMA czy też uszkodzenie płyty z grą.
W środe wyslałem opis problemu i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi, stad moje uzasadnione zastrzeżenia budzi informacja o odpowiedzi w ciagu 48 godzin. Jeżeli nie potrafią zrealizować zoobowiązań, ktore sami sobie narzucili to jest to trochę nie w porządku.
O problemie napisałem tez tu na tym forum i nie dostałem żadnej odpowiedzi, o co oczywiście nie mam do nikogo pretensji, i dlatego zglosilem problem do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja na odpowiedź na mojego maila z problemem czekam od 30 grudnia! i jakoś się nikt nie zaineteresował problemem. I nawet nie było maila z tym, ze dłuzej poczekam. A dzisiaj po 17 nawet zadzwoniłem (w "kontakt") jest informacja że pracują do 18 a jak zadzwoniłem po 17 to automat mi powiedział, ze do 17 koś mógłby mnie obsłużyć..... jak się zdenerwuję to inaczej podejdę do tematu narazie mam nadzieję na spokojne rozwiązanie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przez zupelny przypadek dosc niefortunnie napisal mi sie tytul poprzedniego watku, a to forum nie pozwala na dokonywanie zednych modyfikacji swoich wlasnych postw.

Problem dotycze FEAR, mam SB X-Fi Fatal1ty i w tej grze mam dzwiek tylko stereo, we wszystkich innych (Doom, CoD1,2, FarCry, MoH, DungeonSiege) slychac w glosnikach tylnych i bocznych. Nie wydaje mi sie, zeby ta gra nie miala dzwieku przestrzennego. Sterowniki mam najnowsze, gre 1.02, w opcjach wlaczone EAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie no, fakt. CDP robi sobie jaja z odpowiadaniem na maile. Ja pisałem tylko z problemami technicznymi i przy problemie z rejestracją gry. Srednio otrzymywałem odpowiedzi na 40% pytań. Olewanie klienta, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wydaje mi się, że stosują taktyke "jak nie wiem to sie nie wychylam"
Też wysłałem im dwa problemikii - spellforce złota edycja nie startuje na XP (a sama podstawka startowała) oraz Morrowind wywalał sie do systemu przy ładowaniu jednego i tego samego regionu (zachodnia wyrwa) co akurat jak się okazało było winą jednego z modów (choć walnąłem ich tyle na raz, że nie wiem którego dokładnie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2006 o 07:30, jaceksw napisał:

Przez zupelny przypadek dosc niefortunnie napisal mi sie tytul poprzedniego watku, a to forum
nie pozwala na dokonywanie zednych modyfikacji swoich wlasnych postw.

Problem dotycze FEAR, mam SB X-Fi Fatal1ty i w tej grze mam dzwiek tylko stereo, we wszystkich
innych (Doom, CoD1,2, FarCry, MoH, DungeonSiege) slychac w glosnikach tylnych i bocznych. Nie
wydaje mi sie, zeby ta gra nie miala dzwieku przestrzennego. Sterowniki mam najnowsze, gre
1.02, w opcjach wlaczone EAX.


może cos ci sie pokopało w sterownikach i dlatego masz tylko stereo. mi tez czasem sie dzieja takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taka odpowiedz dostalem:
Wielu użytkowników raportowało takie
problemy na angielskim forum gry po zainstalowaniu patch 1.02. Błąd ten
zostanie zapewne poprawiony w kolejnej poprawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2006 o 07:30, jaceksw napisał:

Problem dotycze FEAR, mam SB X-Fi Fatal1ty i w tej grze mam dzwiek tylko stereo, we wszystkich
innych (Doom, CoD1,2, FarCry, MoH, DungeonSiege) slychac w glosnikach tylnych i bocznych. Nie
wydaje mi sie, zeby ta gra nie miala dzwieku przestrzennego. Sterowniki mam najnowsze, gre
1.02, w opcjach wlaczone EAX.


Dziekuje Ci! Dzieki Tobie nie kupie tak szybko tej karty.
Mialem na nia ochote, szczegolnie gdy sie wkurzalem na FEAR, ktory ma mojej karcie dzwiekowej 7.1 (zintegrowana, ale co to zmienia?!) wysylal na tylne glosniki jakies pourywane dzwieki. Patchowalem go i nic. W koncu wylaczylem tylne glosniki, bo mnie juz to wyprowadzilo z rownowagi.
O grze napisane jest, ze "sounds best on X-Fi" - co tak naprawde oznacza "sounds ONLY on X-Fi", czyli na innych kartach najwyzej dzwiek jakis bedzie, ale zeby ladny badz przestrzenny to juz nie musi.
A teraz widze, ze... na X-Fi tez sie chrzani!
Zaoszczedze przynajmniej 400 zł nie kupujac tej karty, ktora prawdopodobnie i tak by nic mi w grach nie dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Trochę to głupio wyszło, te znaki większości miały być jak strzałki, a wygląda to jakby 48 godzin to więcej od 2880 minut. Oj, niedobrze, niedobrze.
PS. Pewnie i tak nikt nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować