Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia 2 w roku fiskalnym 2009

25 postów w tym temacie

pepsi

Jedna z najbardziej oczekiwanych obecnie gier, Mafia 2, ma przybliżoną datę premiery. Na konferencji prasowej przedstawiciele Take-Two poinformowali, że kontynuacja wielkiego dzieła studia Illusion Softworks ukaże się w roku fiskalnym 2009 (między listopadem 2008 a październikiem 2009).

Przeczytaj cały tekst "Mafia 2 w roku fiskalnym 2009" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się dzieje wola nieba, ale żeby tego nie schrzanili. ;-) Duże ryzyko, które może się nie powieść.
Jednak jeśli się postarają, jedynka nie powstydzi się numeru dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co liczyć na koniec roku 2008-ego...dobrze będzie jak ukaże się w kwietniu 2009 (rok po premierze GTA IV) najczarniejszy scenariusz to końcówka roku 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech chłopaki pracują i nie patrzą na opinnie graczy. Rzeby gra dorównała nieśmiertelnej Mafii i prześcigneła dzisiejsze standarty graficzne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tą wiadomością nadpsuliście ( wiadomo że to nie wasza wina ) niektórym nieco humor, choć co sie odwlecze, nie uciecze ;) ..taki rozwój sprawy wpłynie dobitnie na lepszą sprzedaż GTA IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto wygląda na bardzo podobne do tego z części pierwszej, a to jak dla mnie bardzo dobrze :D
Poza tym, nie wiem czy w tych czasach kiedy rozgrywa się akcja gry było to możliwe, ale na ostatnim screenie widac MP40 (kto gra w ET wie o co chodzi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, jeden z najsłuszniejszych konkurentów dla GTA IV!(premierowo to z rok wymijania będzie, więc nie aż taki słuszny :p)

A jak dotrzyma poziomu pierwszej części, to wiadomo - geniusz. Samo ryzyko jest potężne, bo pierwszej części, raczej nie sposób będzie przebić... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek 2009 według mnie wydaje się najbardziej prawdopodobny :)

Ja z niecierpliwością czekam na Mafię 2. Pierwsza odsłona tej gry jest dla mnie jedną z ulubionych produkcji i bardzo sobie ją cenię. Miała wyśmienitą fabułę, dość duży świat jak na tamte czasy no i tryb swobodnej jazdy, w którą można było grać bez końca. Oby Illusion Softworks nie popsuło Mafii 2 i zrobiło produkcję tak dobrą, bądź lepszą od jedynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zacząłem grac w pierwszą cześć tej wspaniałej gry ciągle szukam informacji o Mafia 2. Zmartwiło mnie troszkę że jej premiera będzie dopiero za rok bo miałem nadzieję że jeszcze w 2008 roku w nią pogram. No cóż pozostaje mi tylko czekać i modlić się aby była ona równie dobra jak jej poprzednia część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra będzie świetna nie ma co jeśli chodzi o grę gangsterską z prze piękną fabuła to Mafia powinna Nobla dostać myślę że "2" będzie równie udana co jedynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie podobna do nowego GTA , ale wiadomo to całkiem inne gry . I dobrze że wyjdzie na PC :) Coś mi się zdaje R* , też wypuści GTA na PC , żeby po prostu zrobić konkurencje dla Mafi 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować