Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lineage II - nowe screeny z darmowego rozszerzenia codziennie

22 postów w tym temacie

Domek

Serwis MMORPG.com przygotował coś dla fanów niezwykle popularnego MMORPG-a, jakim niewątpliwie jest Lineage II. Na jego łamach codziennie, do końca tygodnia, zamieszczane będą nowe screenshoty z nadchodzącego darmowego rozszerzenia do gry - Chronicle Four.

Przeczytaj cały tekst "Lineage II - nowe screeny z darmowego rozszerzenia codziennie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 11:50, HumanGhost napisał:

Podobno fajny. Mój kumpel w to gra i można powiedzieć, że już się uzależnił. Ja nie próbowałem,
ale słyszę wiele pochlebnych opinii.


no wlasnie etz slyszalem, ale kolega ktory gra w wow''a i zagral na probe w lineage mowi, ze to pierwsze o wiele lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 11:47, JaMES` napisał:

fajny ten rpg? bo ktorys z kolegow mowil, ze podobny do wow''a - ale nie mam do niego zaufania
:P


Bardzo fajny; duża swoboda działania, rozsądna ilość umiejętności na klasę, rasa do wyboru, grafika postaci. Jedyny minus to praktycznie brak zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 11:47, JaMES` napisał:

fajny ten rpg? bo ktorys z kolegow mowil, ze podobny do wow''a - ale nie mam do niego zaufania
:P

Po pierwsze nie rpg tylko mmorpg. Po drugie L2 z WoWem ma tyle wspólnego, że obydwa to MMORGP. Po trzecie nie ma lepszego mmorgp niż L2 pod względem grafiki, systemu pvp i grywalności. Co do zadań - zadania są ale schematyczne ale to wkońcu mmorpg a nie Baldur''s Gate. Dodam, że Lineage 2 to gra dla ludzi którzy dużo czasu poświęcaja levelowaniu swojej postaci. To nie GW gdzie w tydzień dobijesz max lvl, tu niestety (a może stety?) trzeba się "napracować" aby coś osiągnać. Pozdr.

PS. Brawa dla CDP za rozpowszechnianie tej gry w Polsce. Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak zadań to może na privach, na oficjalu jest z tym całkiem nieźle, fakt że zadania są raczej banalne, zabij to, przynieś tamto... ale niektóre mają niezłą otoczkę fabularną. Poza tym jest jeszcze zadanie/event Seven Signs, naprawdę ciekawa i bardzo rozbudowana rzecz urozmaicająca grę. Co do WoWa to są dwie w sumie dość różne gry, L2 przebija go bezapelacyjnie jakością grafy, no i mi dużo bardziej pasuje PvP, natomiast w WoWie jest ponoć sporo rzeczy robionych pod RPG, co ma swoje zalety. Obie gry są na swój sposób dobre, ja wybrałem L2 po trochu z przyzwyczajenia, a po trochu przez to open PvP (możesz walczyć z każdym i gdzie chcesz). No i oczywiście są też oblężenia zamków, mass pvp jest w l2 całkiem niezłe i taki atak na zamek jest ciekawym przeżyciem.

Notabene gratulacje, ledwo co wczoraj narzekałem na braki newsów o L2 a dzisiaj już mam :) to się nazywa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 12:52, Crask napisał:

Brak zadań to może na privach, na oficjalu jest z tym całkiem nieźle, fakt że zadania są raczej
banalne, zabij to, przynieś tamto... ale niektóre mają niezłą otoczkę fabularną. /.../


Szczerze powiedziawszy poczucie że robie coś "zadaniowego" miałam jedynie przy zmianach profesjii i levelowaniu klanu, reszte zadań się po prostu bierze i zapomina, po jakimś czasie sprawdza plecak i myka oddać nagromadzone dobra pod wskazany adres.
Zreszta kwestia gustu, gra na tym nie cierpi i to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 12:43, Mukata napisał:

Po pierwsze nie rpg tylko mmorpg.


ale roznica, wiadomo o co chodzi ;) za daleko mialem do m na klawiaturze :P
a zeby byc scislym to dokladnie MMOcRPG :P
ciekaw jestem tego Lineage''a, poogladam sobie jakies trailery i moze sie skusze
jak wysoki jest abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fran - ja akurat lubiłem zawsze pracę jako Black Lion Mercenary (od tej babeczki z Dion), z tym że lubię po prostu tępić mahumy więc dlatego między innymi mi pasowało to zadanie. A zmiany profesji są dość ciekawe, ale miejscami koszmarnie upierdliwe, nie mówiąc już o kosztach (telepy) i szansie na zgon (zadanie krasnoludów - 2 piętro Crumma i Skrzynia Tytanów, dobrze że w c2 czy c3 przenieśli ją na pierwsze).
@JaMES` - Karta pre paid kosztuje 99 zł za 2 miesiące, o ile mi wiadomo płacąc kartą wychodzisz podobnie, trochę taniej jeżeli z góry zapłacisz za dłuższy okres czasu (3 m-ce, pół roku itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ściągnięcia jest sam klient, żeby grać na oficjalnych serwerach trzeba mieć cd-key''a i płacić co miesiąć, a pirackie serwery są w stosunku do płatnego L2 tak do tyłu że gra się w rzeczywistości w zupełnie różne gry, które łączy już tylko grafika.
Abstrahując od oczywistego faktu że sa nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lineage][ to najpiekniejsza gra onlin w jaką grałęm! Grafika powala, Elfki wyglądają bosko! Uszy Elfie to takie jakie powinny być;-D A nie takie male kikutki jak np. w LOTR-rze, Krasnoludki sa very Cute!;-D MUZYKA to poprostu mistrzostwo! słucham ją na okrągło! Co do systemu postaci, jest Dobrze,Swiat olbrzymi, z ciekawymi miejscami;-) Ataki na zamki, Klany itd. no co tu duzo mówić, gra warta świeczki;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Ta giera jest zajebista nigdy niewidzialem takiej girey Online.To nie co WoW.WoW to w porownaniu do L2 to porazka.Grafika jak z Grincha.Hehe jak ktos gra na I2Dragon to dajcie znac.Poztro dla ziomali z L2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować