Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opowieści z Narnii - kup grę w polskiej wersji językowej, my oddamy kasę!

38 postów w tym temacie

Powiem tak... większość gier na podstawie książek lub filmów to poprostu lipa.
Nawet nie mam zamiaru kupować tak dennej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:28, Khalid. napisał:

Powiem tak... większość gier na podstawie książek lub filmów to poprostu lipa.


Napewno? A Władca Pierścieni na PC i na Playsttion to nie były dobre???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graczomaniak:
Z serii gier Władca Pierścieni (chodzi mi o trzy czesci ksiazkowe) to fajna byla tylko pierwsza czesc, dwojka i trojka to polegaly tylko na przejsciu z jednego miejsca do drugiego, i po drodze rozwalania hord przeciwnikow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy wPLN to wielki krok do przodu i zaoszczędzenie troche grosza. Owszem jest to chwyt marketingowy, ale kto "sprzeda" grę ze stratą? Opłacalne są np. pre-order 20zł taniej i przesyłka za frajer. Nie da się ukryć, że troche kasy zostaje w kieszeni. Teraz krok należy do nas i jeśli jesteśmy dobrą "parą nóg" to zajdziemy daleko, w przeciwnym razie możemy wrócić do cen 150zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę kupował i tak tej gierki - to fakt, ale bardzo mi się podoba takie coś, że pieniądze zwracają w wPLN... zawsze to jakaś pomoc w przyszłości, jakbyście chcieli kupować nowe gry. Np. Guild Wars Specialna Edycja - 270PLN z czego chyba 120 można zapłacić w wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co mozna wydac wpln ? Czy przez przypadek nie mozna kupic za nie gadzety CD-Projektu ? Bo dla mnie to bez sensu, ktos nazbiera kupe wpln i nie bedzie mogl wykorzystac ich w pelni skoro, wpln mozna wykorzystac na malo sposobow jak cena gry w ktorej 30% moga stanowic wpln, a i tak pozniej ta kwote zwrocicie oO Czy zle mowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 17:12, Gofer31 napisał:

film kiepski, gra zatem rownie kiepska ;/

A czy ty wogole ogladales film? Mówią, że film jest dla dzieci 5-10 lat a mi sie bardzo spodobał(fajna muza i fabuła)Gra może być rownie dobra i jesli bedzie na PC to chetnie kupie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee ja myślałem że jak się pokaże dowód zakupu to dazą 20 zł czy jakąś inną grę,a tych wPLN mam za dużo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 21:44, Yennefer napisał:

Nie będę kupował i tak tej gierki - to fakt, ale bardzo mi się podoba takie coś, że pieniądze
zwracają w wPLN... zawsze to jakaś pomoc w przyszłości, jakbyście chcieli kupować nowe gry.
Np. Guild Wars Specialna Edycja - 270PLN z czego chyba 120 można zapłacić w wPLN


Patent z wirtualną kasą i mnie też się bardzo podoba narazie jestem na etapie gromadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 15:46, Pawelt napisał:

Z całym szacunkiem, ale nie wiem na co komu te wPLN ... na początku było wielkie "HALO" i kilka
gier do kupienia wyłącznie za wPLN, a teraz totalna lipa, myślałem że coś się ruszy na święta
ale było głucho .....


No skoro jakaś gra kosztuje np:150pln a mając wirtualną kasę możesz fizycznie zapłacić np:90pln to chyba jest to lepsze rozwiąznie bo 60pln zostaje ci na inne wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie oczywiście masz rację ALE:

przykład: WoW kosztuje w GRAM 200 - 60 wPLN - super! oszczędzam ... i dostaje kolejne 70 wPLN ...
... tyle tylko że mnie WoW kosztował 142.50 PLN jak kupowałem na Merlinie ... i to z przesyłką ...

Problem polega na tym że większość gier które znajdują się w Gram można kupić w innych sklepach płacąc za nie taką cenę, która w pełni rekompensuje wydawanie wPLN ... dlatego marudzę, wolałbym, zamiast oszukiwania się że mam taniej, móc rzeczywiście za coś zapłacić tylko wPLN - tak jak na przykład za gadżety .... wydaje tylko wPLN, nie dostaje kolejnych wPLN i jestem zadowolony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 08:23, Pawelt napisał:

W pewnym sensie oczywiście masz rację ALE:

przykład: WoW kosztuje w GRAM 200 - 60 wPLN - super! oszczędzam ... i dostaje kolejne 70 wPLN
... tyle tylko że mnie WoW kosztował 142.50 PLN jak kupowałem na Merlinie ... i to z przesyłką


nie wnikam jak to możliwe, obecnie wow w merlinie kosztuje 189 zlotych. widać trafiłeś na chwilową okazję lub błąd w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie był błąd:

Świąteczna cena + staż w sklepie + płacenie kredytówką = ;-) i WoW za 142.5 PLN

ale pozostałe gry nie wymagają aż takicch machinacji, a można trafić je taniej, wystarczy dobrze poszukać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować