Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duża niespodzianka od Nintendo na E3

24 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2008 o 13:59, SKIL napisał:

Wii 2 ?


Pamiętam jak kiedyś na Pegazusa mówiło się "gra", ale jemu chyba nie o to chodziło...


Fakt, na zdjęciu widać coś w stylu "taaaaaka ryba". Musiał po niej niezłego zaparcia dostać.
Gdyby ten gest powiązać z Wii, to na myśl nasuwa mi się symulator wędkarstwa. Sam pomysł byłby całkiem niezły, a na Wii mogło by to nawet całkiem grywalne być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku newsa już myślałem, że t będzie nowe Wii, które byłoby już z zaawansowanym silnikiem graficznym... :3
Ale moje marzenia spełzły na niczym, kiedy przeczytałem jego wypowiedź, ale ta gra może być całkiem niezła, jeśli wszystkim mają szczeny opadnąć... :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezbyt mądrzy Fanboye Sony... wypowiadacie się na temat Wii a nawet nie wiecie jak to jest naprawdę. Widzieli konsolę na zdjęciu i już mają zdanie. Jakby wii było ZAŁOSNE to by się tak nie sprzedawało. PS3 gówno jakich mało, identyczna sytuacjam, mówią że ps3 jest zajebiste a nawet nie grali. I to jest dopiero żałosne. A co do maria lubię go, a jak by gry były durne to SMG nie zaostałby drugą najlepszą grą na świecie. Polska = jeden wielki fanboy PS3. Bezsens, moim zdaniem Wii to jedyna konsola nowej generacji. Ps3 nowe ps2 z nową grafą i blu-ray. Mam wii i jestem zadowolony :D No teraz fanboye możecie mnie zgnoić i mówić jakie to ps3 cudowne bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, cóż planuję takiego rewolucyjnego zaprezentować nam ostatnio bardzo popularne Nintendo ;>

Mam nadzieję, że będzie to naprawdę coś fajnego. Oby nie okazało się, że zapowiedzą po prostu kolejną, zwykłą grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować