Zaloguj się, aby obserwować  
Gul4sH

Narzekania, sprzeciwy i inne wonty o cokolwiek

186 postów w tym temacie

Wydaje mi się że ten problem pojawił się wraz z premierą Wiedźmina 2. Tylko o o ile te parę dni temu było to zrozumiałe, bo z powodu problemów z aktywacją i innymi rzeczami ludzie odwiedzali tłumnie forum w poszukiwaniu odpowiedzi to teraz mogłoby już jednak wrócić wszystko do normy ;d

A co do narzekań to szlag mnie trafia w związku z pracą nad ćwiczeniem na kartografię i myślą o jutrzejszym kolosie z ekonomii na który nie jestem przygotowany... :( Mogliby już sobie darować i tak sesja zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 18:37, Szynkars napisał:

Błędy techniczne związane z forum są doprawdy straszne. Próbowałem 3 razy dodać
posta i 4 razy go edytować ale i tak się nie udało... Dodam, że wspomnianego posta
pisałem ok. 20 min...
Krótko mówiąc jak tak dalej pójdzie, serwis zacznie tracić użytkowników.


Popieram, tez nan z tym problemy. U mnie czasem nie dziala po prostu przycisk Dodaj Post (javascript wlaczony, nie manipulowalem tez przy nim).

Jesli masz jakis dlugi post to Ctrl+A potem Ctrl+C i jesli post sie nie dodal, to Ctrl+V w nowym oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Zauważyłem, że odkąd na gramie była zmieniona skórka wszystko zaczęło się ciąć. Bywało nawet tak, że na stronę nie mogłem się w ogóle dostać.

A tak na boku to wkurza mnie to całe ''w ogóle''. Jak dla mnie powinny być dwa warianty: ''w ogóle jako ogólnie'' i ''wogóle jako wcale''. Nie zauważył z was nikt, że tak to brzmi? Ile razy się z kimś rozmawia i ktoś cię np. pyta ''uczyłeś się coś?'', a ty odpowiadasz mówiąc łącznie co wyraźnie słychać ''wogóle'' myśląc wcale. Nie mówi się wtedy ''w'' ''ogóle''. Jak dla mnie jakiś totalny bezsens. Powinny być dwie możliwości - koniec, kropka, bo niby jak można powiedzieć ''wcale'' mówiąc oddzielnie ''w'' i oddzielnie ''ogóle''. Coś tu jest nie tak. Przynajmniej dla mnie i mnie to bardzo drażni, bo co piszę gdzieś ''ogólnie'' to się nad tym bez przerwy potem zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię, gdy piszę jakiś duży tekst, sprawdzam kilka razy poprawność słownictwa, ortografię, etc. I gdy z zadowoleniem klikam "dodaj tekst", on znika bezpowrotnie. GRRR. Już drugi raz mi się to zdarza na tym nowym "ulepszonym" silniku gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować