Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam. Zamówiłem Dragon Age: Przebudzenie na PC tuż po tym, jak pojawił się w sklepie. Teraz patrzę, że dodane są jakieś dwa bonusy. Ja, mimo to że zamówiłem grę wcześniej również je dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:25, Renzov napisał:

> > Czy będziecie mieć w ofercie Dragon age: Aweking na PS3. A jeśli tak to kiedy?

> Na PS3 ukaże się to tylko w wersji elektronicznej i jej nie będziemy sprzedawać.


Kurczę. Szkoda, ale dzięki za szybką odpowiedź. A to jest pewne? Może będzie tak jak
w przypadku podstawki, która też się spóźniła na PS3 ?


Pewne. Oficjalnie potwierdzone przez EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:38, Oloninho napisał:

Witam. Zamówiłem Dragon Age: Przebudzenie na PC tuż po tym, jak pojawił się w sklepie.
Teraz patrzę, że dodane są jakieś dwa bonusy. Ja, mimo to że zamówiłem grę wcześniej
również je dostanę?

Wejdź w zakładkę "Moje zamówienia" w sklepie gram.pl. Znajdź swoje zamówienie na Dragon Age. Przy numerze tego zamówienia znajdziesz link "Pobierz klucz". Kliknij w niego, otworzy się plik z kluczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:38, Oloninho napisał:

Witam. Zamówiłem Dragon Age: Przebudzenie na PC tuż po tym, jak pojawił się w sklepie.
Teraz patrzę, że dodane są jakieś dwa bonusy. Ja, mimo to że zamówiłem grę wcześniej
również je dostanę?

Jeszcze raz odpowiadam, bo nie doczytałam, że zamówiłeś dodatek, nie podstawkę. Do podstawki też dajemy kody.

Kody dostaną wszyscy, którzy złożyli u nas zamówienie przed premierą gry, nieważne kiedy, byle przed premierą. Kod otrzymasz po wpłynięciu płatności za to zamówienie. Pobierzesz go w sposób, który opisałam w pierwszej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest chyba jakiś błąd przy skladaniu zamówień, bo gdy chciałem zamówić BF BC2 dodawało mi do koszyka -17 kopii za -2200zł Tutaj powinienem to zgłosić, czy gdzieś indziej?

Trochę dokładniej to opiszę. Dodaję do koszyka grę, naciskam złóż zamówienie, po czym pojawia się -17 sztuk za -2200zl oraz informacja:
"INFORMACJA DLA CIEBIE: 8. Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż -17 Battlefield: Bad Company 2 - Edycja Limitowana."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypinam sie do postu @tomasz23
To nie mnie dotyczy ale innej osoby, ktora zalozyla temat w pomocy technicznej.
Chce ten użytkownik kupic gre, lecz nie może.
Wiec, gdybyście byli uprzejmi, prosiłbym o naprawienie tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie promocji na gry z Top Sellera: w regulaminie stoi, że trwa ona do wyczerpania zapasów. Zamówiłem w sklepie gram.pl grę Test Drive Unlimited Megapack, jednak jej dostępność to "brak". Tu pojawia się moje pytanie: kiedy można spodziewać się dostawy tej gry? Czy w ogóle będzie jeszcze dostępna? Pytam, ponieważ jeśli miałoby się okazać, że jednak na gramie już jej więcej nie będzie, to chciałbym mieć możliwość poszukania jej w okolicznych sklepach.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 17:02, tomasz23 napisał:

Witam, jest chyba jakiś błąd przy skladaniu zamówień, bo gdy chciałem zamówić BF BC2
dodawało mi do koszyka -17 kopii za -2200zł Tutaj powinienem to zgłosić, czy gdzieś indziej?

Trochę dokładniej to opiszę. Dodaję do koszyka grę, naciskam złóż zamówienie, po czym
pojawia się -17 sztuk za -2200zl oraz informacja:
"INFORMACJA DLA CIEBIE: 8. Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż -17 Battlefield:
Bad Company 2 - Edycja Limitowana."


Tak, wiem o tym. Jest ustawiony limit sztuk w zamówieniach, powyżej tego limitu produkt robi się niedostępny. Ale klienci anulują zamówienia, więc "zwalnia" się kilka sztuk co parę dni, ale system głupieje.
Jeśli chcesz zamówić limitowaną, to poczekaj do około 1-2 marca - wtedy będzie wiadomo, ile zamówień nie zostało finalnie potwierdzonych i zwolnią się jakieś sztuki na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 03:57, PinKee napisał:

Mam pytanie odnośnie promocji na gry z Top Sellera: w regulaminie stoi, że trwa ona do
wyczerpania zapasów. Zamówiłem w sklepie gram.pl grę Test Drive Unlimited Megapack, jednak
jej dostępność to "brak". Tu pojawia się moje pytanie: kiedy można spodziewać się dostawy
tej gry? Czy w ogóle będzie jeszcze dostępna? Pytam, ponieważ jeśli miałoby się okazać,
że jednak na gramie już jej więcej nie będzie, to chciałbym mieć możliwość poszukania
jej w okolicznych sklepach.

Była raptem na stanie 1 szt mega packa, ty ją trafiłeś. Jutro Twoje zamówienie pójdzie do realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 08:12, akne napisał:

Była raptem na stanie 1 szt mega packa, ty ją trafiłeś. Jutro Twoje zamówienie pójdzie
do realizacji.

Dzięki za szybką odpowiedź. A swoją drogą - ósma rano w niedzielę? Toż to pracoholizm! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2010 o 11:09, PinKee napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź. A swoją drogą - ósma rano w niedzielę? Toż to pracoholizm!

Wstałam o 7, nudziło mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 16:25, Szeryf1592 napisał:

Kiedy będzie dostępne w waszym sklepie Legendy RPG z Platynowej Kolekcji?


Jeśli CD Projekt ma to obecnie na stanie, to w środę 17.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello :)
Takie pytanko :P kiedy będzie dostępny bioshock z premium games ??:)
Zamówiłem w zeszłym tygodniu i jeszcze był :) a teraz ni ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 11:05, m1kel1 napisał:

Hello :)
Takie pytanko :P kiedy będzie dostępny bioshock z premium games ??:)
Zamówiłem w zeszłym tygodniu i jeszcze był :) a teraz ni ma :)


sprawa w sumie nie aktualna :P bo widzę, że zamówienie jest w wysłanych :)
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym Cię spytać, czy do PRE-ORDER''owych wersji ACII na platformę PC, będzie ten "bonus" który był podczas trwania zamówień PRE-ORDER? Przed wczoraj zauważyłem, że już go nie ma, a zamówienie złożyłem 07.02.2010. Pozdrawiam - bugs14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 09:11, bugs14 napisał:

Ja chciałbym Cię spytać, czy do PRE-ORDER''owych wersji ACII na platformę PC, będzie
ten "bonus" który był podczas trwania zamówień PRE-ORDER? Przed wczoraj zauważyłem, że
już go nie ma, a zamówienie złożyłem 07.02.2010. Pozdrawiam - bugs14



Ok, już nieważne, już zostało wyjaśnione. Przepraszam za kłopot i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zapytać kiedy będzie można otrzymać przesyłkę gry [AC II]? Premiera gry jest 4 marca, więc kiedy można najwcześniej spodziewać się przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować