Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2010 o 09:11, bugs14 napisał:

Ja chciałbym Cię spytać, czy do PRE-ORDER''owych wersji ACII na platformę PC, będzie
ten "bonus" który był podczas trwania zamówień PRE-ORDER? Przed wczoraj zauważyłem, że
już go nie ma, a zamówienie złożyłem 07.02.2010. Pozdrawiam - bugs14

Bonus w postaci koszulki dostaną ci, którzy złożyli zamówienie do 12.02.2010 - więcej koszulek nie będzie, dlatego bonus nie jest już widoczny na karcie produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 13:59, bugs14 napisał:

Chciałbym jeszcze zapytać kiedy będzie można otrzymać przesyłkę gry [AC II]? Premiera
gry jest 4 marca, więc kiedy można najwcześniej spodziewać się przesyłki?

To zależy od tego, kiedy my dostaniemy dostawę tej gry, a możemy ją dostać równie dobrze 4.03 lub 03.03. lub 02.03. Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobny jest 03.03, czyli dostawa do klientów na 04.03, ale to będę mogła potwierdzić dopiero 01-03.03.
Premiery do klientów wysyłamy z reguły w tym samym dniu, w którym jest dostawa do magazynu - chyba że dostawa jest późno, np. po 15:00. Wtedy nie zawsze magazyn zdąży spakować wszystkie paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa i sklep gram.pl należą do fimry CD Projekt, więc jak to jest możliwe, że w tym sklepie można nabyć gry innych wydawców np. Cenegi i Techlandu. W ten sposób, według mnie, CD Projekt pomaga konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie, jesteś o jakiś rok do tyłu:D Gram.pl już wieki temu zmianił się na osobną spółkę. A to, że dość silnie współpracuje z CDP (przynajmniej moim zdaniem), to inna sprawa.
A poza tym, chyba powinieneś się cieszyć, czyż nie?

Sorry akne, że odpowiedziałem za Ciebie, ale nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 12:31, Byl napisał:

Ależ nie, jesteś o jakiś rok do tyłu:D Gram.pl już wieki temu zmianił się na osobną spółkę.
A to, że dość silnie współpracuje z CDP (przynajmniej moim zdaniem), to inna sprawa.

A poza tym, chyba powinieneś się cieszyć, czyż nie?

Sorry akne, że odpowiedziałem za Ciebie, ale nie mogłem się powstrzymać.

Dzięki, przez około 1,5 do 2 lat nie logowałem sie na gram.pl, ostatnio przez kilka tygodniu znów jestem aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 09:51, Szeryf1592 napisał:

Czy w ogóle jeszcze będzie w waszym sklepie Lego Star Wars:The Complete Saga?

Nakład się wyczerpał niedługo po premierze niestety i wydawca już nie dysponuje tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę wykorzystac Kartę Rejestracji Elektronicznej ? Zarejestrowałem na gram.pl kartę rejestracji elektronicznej i jakie będę miał z tego korzyści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 16:30, akne napisał:

Nakład się wyczerpał niedługo po premierze niestety i wydawca już nie dysponuje tą grą.


To trudno,dziękuję za poinformowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 17:31, Ollaen napisał:

W jaki sposób mogę wykorzystac Kartę Rejestracji Elektronicznej ? Zarejestrowałem na
gram.pl kartę rejestracji elektronicznej i jakie będę miał z tego korzyści ?

Od 30.04.2009 rejestracji elektronicznej gier CD Projektu możesz dokonać tylko na stronie CD Projektu:
http://login.cdprojekt.com/?logon_backurl=http://www.cdprojekt.pl/registration
Wcześniej można było rejestrować gry na gram.pl - kiedyś gram.pl było częścią CDP, ale od dawna już nie jest.
Konta i zarejestrowane gry na nich zostały przeniesione na stronę CD Projektu, tam znajdziesz informacje o korzyściach wynikających z rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Otóż dzisiaj złożyłem pre-order na BF:BC2. Jakoś nie przypominam sobie, żeby trzeba było coś kiedykolwiek potwierdzać ( fakt, rzadko zamawiałem u was gry, tym bardziej pre-ordery - po prostu nie miałem okazji ). Jednak, kiedy wszedłem na skrzynkę, okazało się, że potwierdzenie zostanie wysłane tydzień przed "możliwą realizacją". Mnie jednak nie ma do 1.03. I w związku z tym nasuwa się pytanie - czy nie będzie problemu, aby potwierdzić to zamówienie owego dnia ?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące produktów od Apple(które dopiero weszły do sklepu) a mianowicie czy w przyszłości pojawią się słuchawki od tej firmy(najlepiej z pilotem). Czy można np. zamiast kupować całego iPoda kupić tylko słuchawki(bo prawie nigdzie nie można ich znaleźć, a jak są to ceny są horrendalne)? Z góry dziękuję i czekam z nadzieją na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze wprowadziliscie oferte Apple''a do swojej.
Dobre posuniecie.
Szkoda, ze nie daliscie znac w Newsletterze. Albo to ja nie zauwazylem. ;)

Czy bedziecie tez sprzedawac akcesoria do sprzetu Apple''owskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 00:30, luq napisał:

Takie pytanie. Otóż dzisiaj złożyłem pre-order na BF:BC2. Jakoś nie przypominam sobie,
żeby trzeba było coś kiedykolwiek potwierdzać ( fakt, rzadko zamawiałem u was gry, tym
bardziej pre-ordery - po prostu nie miałem okazji ). Jednak, kiedy wszedłem na skrzynkę,
okazało się, że potwierdzenie zostanie wysłane tydzień przed "możliwą realizacją". Mnie
jednak nie ma do 1.03. I w związku z tym nasuwa się pytanie - czy nie będzie problemu,
aby potwierdzić to zamówienie owego dnia ?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Spokojnie możesz potwierdzić zamówienie po 01.03. byle nie później niż 03.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 11:53, crash807 napisał:

Czy będzie dostawa gier z serii "Topseller" jeszcze w cenie 19,99zł? Chodzi mi o dodatek
do TDU.

Większość gier z serii Topseller już jest niedostępna u wydawcy, w tym TDU Megapack, więc niestety nowej dostawy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 10:07, Battlefist napisał:

Zauwazylem, ze wprowadziliscie oferte Apple''a do swojej.
Dobre posuniecie.
Szkoda, ze nie daliscie znac w Newsletterze. Albo to ja nie zauwazylem. ;)

W dzisiejszym newsletterze będzie info. Właśnie go skończyłam przygotowywać.

Dnia 19.02.2010 o 10:07, Battlefist napisał:

Czy bedziecie tez sprzedawac akcesoria do sprzetu Apple''owskiego?

Pewnie tak :) Na razie mamy tylko iPody i Macbooki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 16:27, PJ_MW napisał:

A ja mam pytanie dotyczące produktów od Apple(które dopiero weszły do sklepu) a mianowicie
czy w przyszłości pojawią się słuchawki od tej firmy(najlepiej z pilotem). Czy można
np. zamiast kupować całego iPoda kupić tylko słuchawki(bo prawie nigdzie nie można ich
znaleźć, a jak są to ceny są horrendalne)? Z góry dziękuję i czekam z nadzieją na odpowiedź

Spróbujemy sprowadzić same słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 16:32, akne napisał:

> A ja mam pytanie dotyczące produktów od Apple(które dopiero weszły do sklepu) a
mianowicie
> czy w przyszłości pojawią się słuchawki od tej firmy(najlepiej z pilotem). Czy można

> np. zamiast kupować całego iPoda kupić tylko słuchawki(bo prawie nigdzie nie można
ich
> znaleźć, a jak są to ceny są horrendalne)? Z góry dziękuję i czekam z nadzieją na
odpowiedź
Spróbujemy sprowadzić same słuchawki.


Będę na prawdę ogromnie wdzięczny i jeżeli będą to od razu je kupię. Obecnie cały pilot mi się zepsuł, dlatego nie mam prawie żadnej kontroli nad graną muzyką i to jest mocno frustrujące...
Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować