Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Ja mam pytanie Czy jak zamawiałem Assassin Creed II w pre-oder i była wystawiona koszulka do tego to jak zamówiłem to dostane grę i koszulkę bo jak tera patrze to jest tylko gra a koszulki już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie jest szansa na pojawienie się Trackmanii United(Forever) w sklepie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 20:44, Markush napisał:

Mam dość ważne dla mnie pytanie:
Czy w tym padzie:
http://www.gram.pl/sk7_9gveHu1_Gamepad_Microsoft_Xbox_360_Wireless_dla_Windows.html
jest w zestawie odbiornik radiowy do PC? Bo nigdzie nie ma o tym napisane, albo jest
to napisane jakimś szyfrem, którego mój mózg rozszyfrować nie potrafi.

Tym bardziej mój mózg, nawet wspomagany informacjami ze strony producenta :)
http://www.microsoft.com/poland/hardware/mouseandkeyboard/ProductDetails.aspx?pid=090&active_tab=systemRequirements
Zapytam się kolegów w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 19:13, General86 napisał:

http://www.gram.pl/sk7_9w3jHO7_Saga_Heroes_of_Might_and_Magic_I_III.html

Też chwilowo niedostępna czy ta sama sytuacja co z Morrowindem , Warcraftem III i Diablo
II ?

Raczej ta sama sytuacja co z Morrowindem - prawdopodobnie CD Projekt nie ma praw do tego już. Może Ubisoft PL to wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 22:17, David741 napisał:

Ja mam pytanie Czy jak zamawiałem Assassin Creed II w pre-oder i była wystawiona koszulka
do tego to jak zamówiłem to dostane grę i koszulkę bo jak tera patrze to jest tylko gra
a koszulki już nie ma.

Informacji o koszulce nie ma obecnie na karcie produktu, bo koszulki się wyczerpały. Co do wyboru rozmiaru koszulek wyślemy mailing do tych, którzy się załapali = składali zamówienie w momencie, kiedy bonus koszulkowy był widoczny na karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 23:07, PJ_MW napisał:

Czy w najbliższym czasie jest szansa na pojawienie się Trackmanii United(Forever)
w sklepie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jeśli chodzi o współpracę z Techlandem, to rozmowy są w toku. Mam nadzieję, że wkrótce będzie się można spodziewać dostaw ich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 09:24, Lucas01 napisał:

Witam.
Mam pytanie czy będzie możliwość dostania Age of Empires III: The Asian Dynasties

CD Projekt nie ma tego na stanie od jakiegoś czasu. Podejrzewam, że wchodzą w grę kwestie licencyjne. Trudno powiedzieć, kiedy ten produkt pojawi się u nas ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem gdzie zwrócić się z tym pytaniem więc zadam je Tobie bo mam nadzieję że się orientujesz :) Co się dzieje z Sobotą Community? Będzie jeszcze kontynuowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 21:44, Karharot napisał:

Nie bardzo wiem gdzie zwrócić się z tym pytaniem więc zadam je Tobie bo mam nadzieję
że się orientujesz :) Co się dzieje z Sobotą Community? Będzie jeszcze kontynuowana?

Skieruj to zapytanie na ekipa@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 20:44, Markush napisał:

Mam dość ważne dla mnie pytanie:
Czy w tym padzie:
http://www.gram.pl/sk7_9gveHu1_Gamepad_Microsoft_Xbox_360_Wireless_dla_Windows.html
jest w zestawie odbiornik radiowy do PC? Bo nigdzie nie ma o tym napisane, albo jest
to napisane jakimś szyfrem, którego mój mózg rozszyfrować nie potrafi.

Ma odbiornik w zestawie. Nie ma takiej informacji nawet na stronie producenta, bo "to oczywiste".
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie : czy w wersji standardowej [AC II] będą oby dwa DLC, które są na konsole?
Pytam się, gdyż znalazłem również (w Polsce w innych e-sklepach) wersję Assassin''s Creed II Day One Edition.
Znajduje się w niej trzy dodatkowe rzeczy :
________________________
* Bitwa o Forli
* Stos Próżności
* Arsenał Portowy
________________________

Dwie z tych nazw to (przetłumaczone na Polski) nazwy dwóch DLC, które miały być zawarte w standardowej wersji [AC II].

Więc czy te dwa DLC będą w normalnej wersji czy nie?
Pozdrawiam - bugs14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 14:24, bugs14 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie : czy w wersji standardowej [AC II] będą oby dwa DLC, które
są na konsole?
Pytam się, gdyż znalazłem również (w Polsce w innych e-sklepach) wersję Assassin''s Creed
II Day One Edition.
Znajduje się w niej trzy dodatkowe rzeczy :
________________________
* Bitwa o Forli
* Stos Próżności
* Arsenał Portowy
________________________

Dwie z tych nazw to (przetłumaczone na Polski) nazwy dwóch DLC, które miały być zawarte
w standardowej wersji [AC II].

Więc czy te dwa DLC będą w normalnej wersji czy nie?
Pozdrawiam - bugs14.


Z tego mi wiadomo tylko Day One Edition ma te dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w "standardzie" będą [Bonfire of the Vanities] oraz [0Battle of Forli]?

I czy będzie (jak tych DLC obiecanych przez UBISOFT przy każdej wypowiedzi o KAŻDEJ wersji gry), to czy będzie możliwe ich "legalne pobranie"? (tak jak np. mapy albo mody do Counter-Strike)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 20:47, bugs14 napisał:

A czy w "standardzie" będą [Bonfire of the Vanities] oraz [0Battle of Forli]?

I czy będzie (jak tych DLC obiecanych przez UBISOFT przy każdej wypowiedzi o KAŻDEJ wersji
gry), to czy będzie możliwe ich "legalne pobranie"? (tak jak np. mapy albo mody do Counter-Strike)

Spróbuję się tego dowiedzieć u źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 20:47, bugs14 napisał:

A czy w "standardzie" będą [Bonfire of the Vanities] oraz [0Battle of Forli]?

I czy będzie (jak tych DLC obiecanych przez UBISOFT przy każdej wypowiedzi o KAŻDEJ wersji
gry), to czy będzie możliwe ich "legalne pobranie"? (tak jak np. mapy albo mody do Counter-Strike)


Sorry,że się wtrącam,ale wersja konsolowa AC II została pozbawiona tych dodatków,ponieważ Ubisoft chciał zdąrzyć na listopadową premierę,więc wycieli te dwa fragmenty z podstawki(te 2 DLC są częścią gry).W wersji pecetowej będą dostępne te 2 DLC,ale już w samej grze(ich nie będzie się ściągać,tylko będą dostępne z poziomu gry).A o tym 3 DLC o którym ty mówiłeś niestety nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 21:51, akne napisał:

> A czy w "standardzie" będą [Bonfire of the Vanities] oraz [0Battle of Forli]?
>
> I czy będzie (jak tych DLC obiecanych przez UBISOFT przy każdej wypowiedzi o KAŻDEJ
wersji
> gry), to czy będzie możliwe ich "legalne pobranie"? (tak jak np. mapy albo mody
do Counter-Strike)
Spróbuję się tego dowiedzieć u źródła.


Dziękuję Ci akne.

>Sorry,że się wtrącam,ale wersja konsolowa AC II została pozbawiona tych dodatków,ponieważ Ubisoft chciał >zdąrzyć na listopadową premierę,więc wycieli te dwa fragmenty z podstawki(te 2 DLC są częścią gry).W wersji >pecetowej będą dostępne te 2 DLC,ale już w samej grze(ich nie będzie się ściągać,tylko będą dostępne z >poziomu gry).A o tym 3 DLC o którym ty mówiłeś niestety nie słyszałem.

Dzięki bobobo, umiliłeś mi tym chwilowo nastrój, ale wolałbym, gdyby akne mi to potwierdziła. Jej zawsze można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować